סקר: מה יותר עדיף? Yes או HOT ?(בכבלים) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מה יותר עדיף? Yes או HOT ?(בכבלים)

moses_23

מבחינת הכבלים בבית...מה יותר עדיף? Yes או HOT ??  

973 הצבעות

1. 1. מבחינת הכבלים בבית...מה יותר עדיף? Yes או HOT ??

• YES
    • HOT
    • צלחת על גג הבית (לויין)
    • אנטנה(מספיק ערוצים 1ו-2+ערוצים ערביים)
    • אין טלוויזיה בבית...(קליטה דרך המחשב והאינטרנט)

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עדיין מעצבן שעד שמביאים משהו דומה לארץ, זה יותר חיקוי זול מאשר הדבר האמיתי..

ועוד לפני שהוא יצא המפתחים "נעלבו" כשהשוו את המכשיר שלהם לטיבו

אני אישית מרגיש מרומה

טוב אז קצת רקע

החברה שפיתחה את זה היא חברה ישראלית שהמהנדס הראשי שלהם הוא הבן אדם הכי חזק בהצפנה בעולם

הוא המציא את שיטת ההצפנה ה-public key שלא ניתנת לפיצוח(מי שרוצה הסבר בפרטי).

הרעיון במכשיר הזה הוא שהוא מחליף את הממיר(שלא כמו טיוו) וככה נותן לחברות הטלויזיה (אמריקאיות בריטיות וכו..) לשדר בהצפנה הכי חזקה בעולם כאשר הממיר כבר כלול בפנים וככל הניראה מהסיבה הזאת(ככה צופים) הוא הולך להביס את הטיוו בסופו של דבר

כיום בארה"ב עוד לא ממש עברו בכל המקומות להצפנה בשידור ויש להם הייפר בנד אבל לאחרונה הם מתחילים להיכנס לזה ואם חברות הטלויזיה(שכבר חתמו עם החברה הישראלית על הסכם) יתחילו לשווק אותו בתור ממיר ראשי לאנשים לא יהיה צורך בטיוו והוא בעצם יוציא אותו מחוץ למשחק(לא טוב לצרכנים אבל טוב לחברות).

נכון שחסרות למכשיר אופציות ואפשרויות אבל את הכל הולך להיכנס בזמן הקרוב ויס ישדרגו את המכשיר(תוכנה/קושחה) מרחוק באופן אוטומטי ובחינם

זה האתר של החברה שפיתחה את המכשיר http://www.nds.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לרקע הזה, אבל הם יצאו בהכרזות די בומבסטיות, כשבפועל המכשיר שלהם כרגע הוא משופר ועוד שנה אולי במקרה הטוב המכשיר שלהם יגיע ליכולות של הטיבו

זה היה די מעצבן, אני ממש ספרתי את הימים עד שהוא יצא וממש התאכזבתי ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע את האופציות הבסיסיות יש לו.נכון חסר לי ה-LAN, חסר הצורב . אבל אם כל הזמן תחכה שייצא משהו יותר טוב אתה בסופו של דבר תישאר עם 4 ראשי. אני אומר תחייה את הרגע. כל הזמן ייצא משהו חדש ומשהו יותר טוב וכל הזמן תרגיש מרומה שלא חיכית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אבל אני צריך לחכות למשהו שקיים כבר? די ברור שהייתה מעורבת עסקנות מסוימת בכל הרעיון של הPVR שלהם, אחרת לא הייתם להם בעיה לפנות לאחת מהPVRים המוכרים דוגמאת טיבו או ריפליי, או לחלופין לחכות עד שהפיתוח של הPVR שלהם יגיע לסיום כדי שיוציאו מוצר ראוי לשמו.

אם הם עשו את זה רק כדי להשיג את HOT בכמה חודשים, הם היו צריכים לחכות במקום לעצבן לקחות פוטנציאלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להסביר לחברים לפעמים כמה קונאן אובריין jay leno יותר טובים מיצפאן, והם פשוט לא מבינים.

אולי זה בגלל הגיל, 13, והתוכן של יצפאן פשוט מתאים להם יותר. עם כל הכבוד, החיקויים הם לא הכל.

מה נסגר איתכם?? מה אתם משווים את יצפאן לג'יי לנו וקונאן אובריין? למה בגלל שזה גם תכנית ארוח?? אף אחד לא יתווכח איתכם בוואלה קונאן אובריאן "קורע " את יצפאן- - אבל התכנים שונים לחלוטין- יצפאן מדבר יותר לקהל הישראלי. ואוברייאן ולנו יותר מדברים לבידור העולמי (האמריקאי, שזה בעצם העולמי:). אין מה להשוות ביניהם בכלל.

זה כמו להגיד- הסרט לא יודע- "משתגעים על מרי" קוע את "גבעת חלפון אינה עונה" ע"פ מה? כי שניהם סרטי קומדיה? מה זה משנה? זה בידור שונה לחלוטין- האחד זה אחלה קומדיה שהצליחה בעולם- השני זה סרט עם הבידור הישראלי שלנו.

ואל תשכח דבר מאוד פשוט- אתה אוהב אותם יותר סבבה, עוד כמה אחוזים אוהבים אותם סבבה,אוהבים תכניות ארוח "איכותיות ומצליחות מהעולם"- אני אומר בכיף- אבל הרייטינג מדבר ויצפאן זה מהתכניות טוק שואו הנצפות ביותר... (בישראל מן הסתם)-אם אפשר לקרוא לזה טוקשואו בכלל כי זה חצי סאטירה בכלל.

בקיצור ההשוואה בין יצפאן לאוברייאן היא מטומטמת כי אלה תכניות עם תכנים שונים לחלוטין לקהל שונה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...