קירור כמו heatpipe וגמו קירור מים - דעות בבקשה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור כמו heatpipe וגמו קירור מים - דעות בבקשה

Drek Boy

Recommended Posts

טוב

חשבתי לי היום שכמו שיש את ההיטפייפס שעובדים על אידוי ואיבוי של נוזל אז אפשר לעשות אותו דבר בייתי

לוקחים בלוק מים רדיאטור וצינורות סיליקון

חשבתי שאפשר פשוט בלי משאבת מים פשוט שהרדיאטור יהיה מעל המחשב בלי עיקומים של בצינור מהבלוק והנוזל בתוך הבלוק יהיה אלכהל או אציטון משהו שמתאדה באיזה 35 מעלות וגם נדיף

בתקווה שהנוזל יתעבה לו בחזרה לנוזל ברדיאטור יהיה ניתן לקרר ככה את המעבד כי כל פעם הנוזל יחזור למטה לאיזור הבלוק מים

תגידו לי אם זה אשפרי ואם כן אם זה יהיה יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד אבל מתומתם כי גם אתה תצתרך לשים את המחשב שוכב כי אתה רוצה השרדיאטור יהיה מעל למעבד וגם זה בלגן לתלות את זה וגם לעשות רימת אוויר טובה

וגם זה לא טוב מסיבה אחד שעם כל הנוזלים יהיו שם אז לא יהיו הרבה נוזלים ויכול להיות מצב שבוא אין נוזלים והמעבד ישרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, סיימתם כבר כיתה ג, מה דעתם להתאמן

בלכתוב הודעות ללא ערימות של שגיאות כתיב ?

או קצת סימני פיסוק פה ושם ?

ילד מעפן, יש אנשים שיש להם בעיה של שגיאות כתיב ובעיות בסגנון גם בגיל מבוגר... פעם הבאה תחשוב קצת לפני שאתה סתם מתחכם (לתקן אותו יכל להיות דבר חכם).

:bash: :bash: :bash:

The Kon, הנה השגיאות שעליתי עליהן: מטומטם במקום מתומתם* , תצטרך במקום תצתרך*, השרדיאטור* אני מניח שזה פשוט כתבת בלי לשים לב..

אל תתייחס להערות המעליבות שלו ,הוא פשוט גילה משהו שהוא מבין בו אז הוא קצת נסחף :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד זה כמו הHeatpipes של ה TT SilentTower אם אני לא טועה...  ::) אבל אני בספק אם זה יעבוד. :nixweiss: צריך גם נוזל עם מוליכות טובה לחום.

די לריב כמו ילדים קטנים על שגיאות כתיב. וגם כן כדאי לעשות הגיה (בתצוגה מקדימה) לתוכן ההודעה לפני ששולחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תפסיקו לזיין את השכל עם שגיאות כתיב

למי זה משנה העיקר שמבינים מה שכתוב!!!

ולא צריכים אני חושב נוזל עם מוליכות חום טובה כי פשוט הוא מתעדה עולה לרדיאטור מתעבה ונוזל בחזרה למטה

ולא צריכים להשכי את המחשב LOL

אפשר לעשות חור במארז לשים את הרדיאטור מעל האזור של הספק כך שהאדים יוכלו לעשלות בחופשיות לרדיאטור.

רעיון שקט במיוחד לא?!

נראה לי אני העשה ניסוי של זה אבל לא בתוך המחשב, אני האלתר משהו ואמדוד גם אם זה מוריד טוב טמפ'

אבל נראה מתי יהיה לי כח לעשות את זה (אני עצלן) אולי עכשיו שיש גשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא למדת מדעים בכתה ז?

אם נקודת הרתיחה של נוזל לדוגמה היא 35 אז נקודת האיבוי שלו היא מתחת ל35 (תיאורתית)

אבל כדי לזרז את תהליך האיבוי ולקרר את הנוזל אחרי שהתעבה צריכים עדיין מאווררים על הרדיאטור

לי רדיאטור עצבני כמו שאתה יודע ו4 מאווררים של 80 מ"מ על 5 וולט מספקים את העבודה בשששקקקקקקקטטטטטט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, סיימתם כבר כיתה ג, מה דעתם להתאמן

בלכתוב הודעות ללא ערימות של שגיאות כתיב ?

או קצת סימני פיסוק פה ושם ?

או פסיקים ושגיאות כתיב אין לך, אבל למה

באמצע משפט אתה פתאום לוחץ ENTER?

משחק אותה פרפקציוניסט, ואתה רחוק מאוד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נקודת הרתיחה של נוזל לדוגמה היא 35 אז נקודת האיבוי שלו היא מתחת ל35 (תיאורתית)

לא היא לא...

נקודת רתיחה ונקודת עיבוי הן בדיוק אותה טמפ'....

טוב תפסיקו לזיין את השכל עם שגיאות כתיב

למי זה משנה העיקר שמבינים מה שכתוב!!!

לי זה משנה, וגם לך צריך להיות.

אבל אתה ילד קטן, אני אפילו לא נכנס לוויכוח איתך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שאם היית מקיר אותי יותר טוב היית קורא לי אבא, אז תסתום בני

LOL

טוב ולעיניינינו תן לי סיבה אחת למה שזה לא יעבוד

זה לא היטפייפ אבל זה גם אמור לעבוד

ואתה עוד מרצה על שגיאות כתיב? ::)

המערכת שאתה רוצה לבנות לא אפשרית פשוט, כדי שהגז יכנס לרדיאטור אתה צריך שלחץ מסויים ידחוף אותו לשמה במערכת סגורה ללא שום דבר שדוחף אותו לשמה זה לא יקרה בחיים, ולבנות מערכת סגורה עם סירקולציה מלאכותית כאשר מדובר על נוזל וגז זה סיפור מאוד מאוד לא פשוט, במקרה שלך זה בלתי אפשרי. בנוסף לזה שהיעילות של המערכת הזאת תיהיה אפסית, הרעיון עצמו מאוד דבילי וחסר כל טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...