סתם מעניין... מה ההבדל בין שני המארזים הבאים? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם מעניין... מה ההבדל בין שני המארזים הבאים?

wollmann

Recommended Posts

לא זה לא אותו מארז

הזול יותר, הוא חיקוי של היקר ולכן החברה "שמייצרת" אותו היא NOA ולא RAIDMAX שהיא בעצם החברה המקורית

היקר יותר הוא האמיתי

מתוך נסיון, לי יש את המקורי ולחבר שלי יש את החיקוי והחיקוי לא משתווה לאמיתי ביופיו :\

קודם כל הצבע של החיקוי הוא צבע מט ולא מבריק כמו שבמקורי הוא כמו מראה.

הפלסטיק בחיקוי  נראה ממש מצעצוע ,משהו מוזר, לא יודע איך לתאר.

ויש עוד כמה דברים קטנים בתוך המארז ששונים כמו גרילים וכו...

ודבר נוסף הוא הלדים אצל חבר שלי הלדים דלוקים קבוע ואצלי זה פועל לפי פעולת הHARDISC

בקיצור לטעמי החיקוי הוא בסדר אבל עדיין שווה להשקיע עוד ולקבל את המקורי והאיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועה לא מייצרת שום דבר, זה מארז ג'נרי מפוקפק.

להגיד שיש איכות בהבדל? אממ.. לא כל כך, לא מכוון שזה חיקוי איכותי, אלא מכוון שהמקור עצמו לא מהTOP.

ההבדל זה בזרימת האוויר, בגודל המאוררים בשילדה! (לא המאוררים עצמם),

יש גם מספר הבדלים בעיצוב החיצוני, לא משהו משמעותי (פירוט נאמר קודם).

אם לא אכפת לך מזרימת האוויר, ואתה מוכן להתפשר על מארז לא ממש איכותי, המארז ה"חיקוי" יספק אותך פחות או יותר כמו המקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שיש איכות בהבדל? אממ.. לא כל כך, לא מכוון שזה חיקוי איכותי, אלא מכוון שהמקור עצמו לא מהTOP.

אם לא אכפת לך מזרימת האוויר, ואתה מוכן להתפשר על מארז לא ממש איכותי, המארז ה"חיקוי" יספק אותך פחות או יותר כמו המקור.

לכן שמתי מייצרת במרכאות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vatos,(זוכר אותי):)

הייתי היום בחנות שבה אקנה תמחשב,ונמוכר המליץ לי דווקה על המארז הזה של RAIDMAX,המקורי מבין השניים.

הוא סבבה לא?

לגבי הספק אני רק לא בטוח... :-\

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vatos,(זוכר אותי):)

הייתי היום בחנות שבה אקנה תמחשב,ונמוכר המליץ לי דווקה על המארז הזה של RAIDMAX,המקורי מבין השניים.

הוא סבבה לא?

לגבי הספק אני רק לא בטוח... :-\

מה אתה אומר?

כמובן שתמיד עדיף את המקור ולא את החיקוי, אני רק אומר שההבדלים לא ממש עצומים.

מבחינת ספק אל תסתפק בג'נרי, תקנה ספק של טרמלטק או האק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום גורם השוואה, לריידמקס אין שום יתרונות מול היריבים שהזכרת.

מי שמחפש מארז יפה, ביתי אבל מיוחד, לא משהו מהTOP, הסגנון של ריידמקס\צ'נברו בהחלט מבורך.

אבל מי שמחפש איכות לא צריכה להיות לו שום פשרה בגלל המחיר, סך הכל הסופרטלנט היום נמכר במחיר מצחיק ואני לא חושב שזה מתקזז עם הריידמקס ב"מחיר\ביצועים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תתאמץ ותגיע לאחד מסניפי KSP (שממוקמים בירושלים, חיפה, תל אביב, קריות, קיבוץ געש וראשון לציון) תוכל לקנות את המארז ב450 שקל ללא .

ה420W של טרמלטק עולה 360 ש"ח בחלק מהחנויות.

ככה שניתן לחסוך פה ושם, בלי להתפשר על החלקים.

(אני לא לגמרי זוכר את המפרט שלך, אבל עם מפרט סביר אפשר להסתפק ב300W, אם המפרט שלך כבד ובכל זאת דורש 400W, כדאי שתגדיל קצת את התקציב שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אין לי פתרון לזה.. למפרט כזה לא כדאי ספק פחות מ400W, מה שמשאיר לנו 340 שקל למארז?

כמובן שהמארז הראשון שצץ לי בראש זה הקומפיוקייס. אבל הוא לא ממש יפיוף, ככה שאני לא יודע עד כמה אתה מתלהב לגביו.

לא תגרום לי להמליץ לך על לא איכותיים ;) אז כל מה שנשאר לי להגיד זה או שתגדיל את התקציב או שתתפשר על העיצוב של הקומפיוקייס.

דירדרנו מספיק את התארד לנושאים שלא קשורים, אז אם יש לך מה להוסיף בעניין אני מציע שנעבור לתארד שלך בפורום מפרטים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...