Mousepads, your help is needed - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mousepads, your help is needed

ParanoidLoneWolf

Recommended Posts

לאחרונה, לאחר קבלת סכום-כסף מכובד, גמלה בליבי ההחלטה לרכוש משטח/פד חדש לעכבר שלי,

המשטח/פד מיועד לנוחיות, לעיתים קרובות המשטח/פד הנוכחי שלי מגביל את התנועות שלי בגלל גודלו המצומצם.

לפי מה שהבנתי רוב המשטחים הגדולים יותר עולים סכומים לא-נמוכים:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=33_280&products_id=2675

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1300_1303_1304&products_id=7638

יש לי מספר שאלות:

*האם ניתן למצוא בארץ משטחים/פדים גדולים יחסית במחירים זולים?

*האם השימוש במשטחי-בד (cloth) שונה מהשימוש במשטחים ספוגיים למיניהם?

*משטחי-זכוכית (Icemat) או מתכת (ultiMat), חוות-דעת נחוצה

*האם ניתן למצוא את שני המשטחים שהבאתי לעיל במחירים נמוכים יותר?

*האם המשטחים היקרים של חברות Steelpad וIcemat שווים את ההשקעה מבחינת נוחיות (זה שיש להם שם אני יודע)?

תודה מראש  :D

עריכה: שאלה נוספת, האם ישנה בעיות תאימות כלשהי בין עכברים (אופטיים) מסוימים ומשטחים מסוימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפד בזיגזג - הפאנק, בגודל דיי ממוצע (קטן) הוא קשיח ואיכותי, בעל שני צדדים (מירקם שונה)

הסטילפד נמכר ב170 שקל בפנדה והוא הרבה יותר גדול !!

אפשר להשיג אותו יותר זול, תריץ חיפוש בפורום, החודש היו 2 תארדים בול כמו שלך, אחד מהם אני פתחתי.

בקשר לתאימות לעכברים אופטיים, לפאנק אין בעיה, לסטיל יש 2 צדדים, אחד לעכבר גולה ואחד לעכבר אופטי (לא מבריק, לא מחזיר את הקן של הלד, או וואטאבר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני רוצה להעליב, אבל את המידע הבסיסי הזה גם אני יודע.

פתחתי את האשכול הזה במטרה לקבל מידע מורחב יותר מאנשים שהתנסו עם משטחים/פדים שונים ומתמצאים בתחום (גיימרים או מעצבים למיניהם, אני מניח).

עם-זאת, אני מודה לשניכם על התגובות, למרות שהן לא עזרו לי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור ואומר, נפתחו עשרות תארדים כמו שלך במהלך החודש, לפחות 2 השבוע

אולי תריץ חיפוש ותקבל את התשובות שאתה מחפש? אתה לא באמת מצפה שיתחילו להסביר הכל מ-א ועד ת בכל פעם שמישהו שואל את זה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על העמודים הראשונים של הפורום, אמנם היו מספר אשכולים בנושא הנ''ל, אבל רובם ככולם היו שאלות פשוטות נוסח:

"יש לי MX510 אני צריך גם פד של מקצוענים"

"מה עדיף fUnc או S&S"

וכו'

לא נתקלתי בדיון שמכיל מידע מורחב. אבל, מכיוון שאתה שהיו דיונים שכאלו בעבר, ההנחה המתקבלת על-הדעת היא שישנו דיון מקיף בנושא, עכשיו נותר רק למצוא אותו :P

ושוב, תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...