יוזמה בדרום תל-אביב: "ניקח הנרקומנים באוטובוס ונשים אותם מול ביתו של ראש העיר" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוזמה בדרום תל-אביב: "ניקח הנרקומנים באוטובוס ונשים אותם מול ביתו של ראש העיר"

Merrymoon

Recommended Posts

אוכלוסית הנרקומנים היא פשוט בור ללא תחתית ששואב לתוכו עוד ועוד כסף כי לטפל בהם כמעט ואי אפשר, וכשקורה להם משהו (נניח שנשבר להם המזרק בוריד), הם הולכים לבית חולים ומקבלים שם טיפול על חשבון משלם המסים, בעוד שאנשים זקנים שאין להם כסף לשלם על תרופות פשוטות לא מקבלים שום טיפול (כי אין להם כסף). אז לדעתי לא צריך לבנות להם שום הוסטלים ושום תחנות הזרקה, שיחיו איך שהם רוצים ושימותו איך שהם רוצים - אבל עדיף שיעשו את זה רחוק משאר האוכלוסיה, אולי איזה שטח מגודר בנגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרקומנים שהגיעו אף הם למפגש נפגעו, מדברי התושבים. "אני מבינה אתכם ואני לא רוצה שתחיו בפחד, אבל אתם מתנהגים אלינו כאילו שאנחנו מפלצות", זעקה רחל, נרקומנית ואם חד-הורית. "אנחנו לא מפלצות, אנחנו בני אדם. אל תמהרו לשפוט אותי".

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וליד השטח המגודר בנגב, נבנה להם משרפות, ותאי גזים, ואז נהרוג את כולם...

אני מסכים איתך שהם נטל על החברה והכלכלה בישראל, אבל ראבק הם גם בני אדם, ועם טיפול מסור ניתן להוציא אותם מהסם, ברור שלא את כולם.

אבל בא לא נשכח שאותם נרקומנים התרדרו לסמים לרוב בגלל הממסד, כי עוד שהם היו ילדים, הם התחילו בפשעים קטנים כי פשוט היה להם משעמם, ולאט לאט התרדרו לסם כדי לברוח מהמציאות הקשה שהם חיים זה, וכידועה לך בעיקבות הזנחה קשה של כל הממשלות לדורותיה בשכבות החלשות (בפרט ממדיניות טיפוח העשירים של ביבי) יותר ויותר נערים וילדים נמצאים במצוקה כלכלית קשה, וכל שנה יוצא דוח עוני, ושמתאר את המצב העגום בארץ, שכל ילד חמישי בישראל מתחת לקו העוני, ועשרות אלפי ילדים בסיכון, כי הם חיים ברחוב.

אז בו נשים את ההורים ואת הילדים שבפוטנציה הם הולכים להיות נרקומנים בנגב ונגדר אותם וכך נפתור את הבעיה, אה שכחתי כבר עשינו את זה בשנות החמישים- שישים ושנו אותם בשדרות ובירוחם ובדימונה.

הרי נרקומנים לא נולדים עם מזרק ביד, והממשלה לא ממש עושה משהו בנידון כדי לגרום לאותם ילדים בסיכון ובעוני והתרדדר לפשע או לסם, אלה לאיפך, היא רק מחמירה את המצב.

בכך שהיא לא עוזרת למועצות האזוריות לשלם לעודים שלה שכר, ובגלל זה אין עובדים סוציאלים שיעזרו לאותם ילדים, ומלא ילדים של אותם עבדים יושבים על המעכה ומוצאים ריגושים מגז מזגנים ומעוד כמה פפים מהג'וינט, ומשם הדרך קצרה לסמים יותר כבדים.

כי מה לעשות אין להם את אותם ריגושים שאתה מקבל בחיים עם זה , מחשב, לצאת לפאב עם 200 שקל בכיס, כי וולאה בידיוק ניתקו להם את החשמל, ויש לו 20 שקל להוציא או על מנה לאירואין או לעוד שתי בקבוקי וודקה זולים.

ואז מתחיל המחזור הזה של לגנוב בשביל הסם.

אז לפי מה שאתה מציא ורוב הפורום הזה, פשוט נזרוק את כל הילדים\ נערים האלו לים, כי בקרוב (עם לא עכשיו) הם יהיה גם נטל על הכיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרתי נרקומנים מקרוב, היה לי חבר קרוב כמו אח שהתדרדר להרואין והיה מזריק וראיתי אותו בקריז וזה היה דבר נורא. הוא נגמל ועכשיו נשוי באושר, ועם זאת, עם כל האהבה, האהדה והאמפטיה שיש לי אליו - לא הממסד גרר אותו לזה, אלא הוא עצמו. הוא התחיל עם זה בתיכון, באנגים וקריסטל בטיול שנתי ועוד סמים שכבר שכחתי את שמם. ראיתי אנשים במצבים איומים ונוראיים אבל לא כולם פונים לסם, חלק נלחמים. הסם הוא בריחה, הוא הרמת ידיים, הוא שמראה לנו את החוליות החלשות בחברה שלנו. לא צרייך לרחם עליהם, סליחה, לא. מכיוון שאנחנו לא שמים אותם בתאי גזים אנחנו חייבים לשים אותם בגמילה בכפיה כמו שעושים בארה"ב. לתת בחירה - גמילה או כלא, וכלא כלא, לא איזה חודש ככה בתא מעצר. הוסטלים? ואיפה ובשכונה של מי תשימו אותם חוץ מאשר בנגב? אח"כ הבדואים יבואו וישימו אותם בב"ש. לזרוק אותם ממקום למקום זה לא פיתרון, גם תחנות ההזרקה, לא כל נרקומן שם זין על מה שנתנו לו, מצידו. איפה תשימו את התחנות האלו? אני מעדיפה את הברירה הטבעית. אם הם לא ימצאו את הכוחות להיגמל אז הסם יהרוג אותם או המחלות, מה שבא קודם.

ועוד דבר אני לא הבנתי... איך נרקומנית יכולה להיות אם חד הורית? ראיתי כבר אמהות כאלו. הכרתי ילדים שלהן. זה ילדים שאין להם מה לאכול, שמסתובבים מלוכלכים ומחפשים בפחים. מי נותן לזבל האנושי הזה לגדל ילד? איפה שירותי הרווחה? הם דואגים שנרקומנים יקבלו מזרק נקי אבל לא שהילד יקבל אוכל? גועל נפש! אמהות אחרי גירושים לוקחים להן את הילדים בחשד שהם לא יוכולו לפרנס אותם לבד, אז מנרקומנית לא לוקחים? איפה אנחנו חיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקים חומה כמו בברלין ולזרוק את כל הנרקומנים והערסים לצד אחד (שילוב של ערבים באותו אזור יישקל בחיוב) ואת השאר בצד שני. ;)

זה שיטפלו בנרקומנים האלה זה לא יעזור כי זה כמו מעגל קסמים . נולדים להם ילדים ואז מה הילדים עושים?? אותו דבר.

צריך לפתור את זה מהשורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקים חומה כמו בברלין ולזרוק את כל הנרקומנים והערסים לצד אחד (שילוב של ערבים באותו אזור יישקל בחיוב) ואת השאר בצד שני. ;)

אמממממ, מה שאמרתה מזכיר לי דברים של מנהיג גרמני מהמאה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...