בעיה עם emule אחרי החלפת ספק - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם emule אחרי החלפת ספק

Diniska

Recommended Posts

שלום לכולם.

הייתי מחובר דרך בינלאומי והחמור עבד כמו שצריך. אחרי שהחלפתי ספק לנטוויז'ן פתאום יש בעיה אני לא מצליח להגיע לקצבי הורדה של מעל 10 קילובית למרות שלא שיניתי שום הגדרה, ניסיתי שוב עם חיבור של בינלאומי והכל תקין אני מגיע למהירויות נורמאליות. הפיירוול מוגדר כמו שצריך, ניסיתי גם לכבות אותו, ניסיתי להתקין מחדש את החמור, ניסיתי להגדיר מחדש את החיבור לספק, דיברתי עם הספק שום דבר לא עוזר. יש לציין שגלישה והורדת קבצים רגילה מFTP למשל עובדת כמו שצריך. למישהו יש עצה חוץ מלהחליף ספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

בתור משתמש "כבד" בפרדון :)

ואחד שמחובר ל נטויז'ין

אז אני הגעתי כבר לקצב של 150 יציב במשך שעות

(כמובן שהורדתי דברים עם הרבה מקורות)

אז ניתן להוריד את האפשרות שהספק חוסם באיזו שהיא צורה

בדרך כלל אני עומד על 70-100

יש משמעות גדולה ל up ול down שהספק נותן לך

הייתי ממליץ לך קודם כל לבדוק עם כלי או איזה אתר את קצב הקו שלך (גם up וגם down)

האם יש הבדל בקצבים בין הספקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יכול לעשות מה שהוא רוצה... לדוגמא בחו"ל (ואני יודע שפעם בארץ עשו את זה לקאזהה גם), הם יושבים על התעבורה של ה DEFAULT EMULE PORT ופשוט גורמים לה להיות איטית מהמחשבים שלהם אליך הביתה בכוונה..... ככה שהיא טוב תמיד זה ב PREFERNECES לשנות את ה TCP ו UDP PORTS שמגיעים עם התוכנה...

יש גם אפשרות כמובן לנתר את התעבורה (על כל PORT) ולראות אם היא EMULE או לא, ולהאיט אותה בלי קשר... אבל אני בספק שאיזהשו ספק בארץ נוקט בשיטה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך עוד שבוע מחליף ספק מבזק בין לאומי ל

נראה לי לנטוויזן

(מי שייתן הכי זול)

ובנתיים אני מוריד די לאט (על מהירות 17)

אז אני ידווח לכם (בלי נדר) איך המהירות תיהיה עם החמור אצל ספק אחרר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודיע לכם חגיגית שבארץ לא חלה שום הגבלה של מהירות הורדה

זה הכל תלוי בתוכנה שלך ובמערכת שלך

צריך להגדיר נכון את האימיול ואז הכל יעבוד כמו שצריך

אצל כל אחד הגדרות שונות כי לכל אחד מחשב שונה והאימיול צריך להסתגל למחשב לכן יש צורך בלשחק עם ההגדרות עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר

ושוב לתף ולשתף ולשתף כי האימיול בנוי על זה!! אחרי שמשתפים הרבה זמן מקבלים כרדיט טוב ומחכים פחות זמן בתור וככה מורידים יותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל שאתה מחליף IP לא יורד לך כל הקרדיט שצברת? אחרת איך בדיוק המחשבים האחרים מזהים אותך?

אולי זאת הסיבה..

ע"י HASH שנוצר בפעם הראשונה שאתה מפעיל את התוכנה (מעיין UNIQUE ID), ונשמר באחד מקבצי הקונפיגורציה.... זה לא נראה לך קצת דבילי שכל פעם שאתה מתחבר מחדש לאינטרנט ימחק לך כל ה CREDIT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...