Sex On the first date :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sex On the first date :)

PhP dUdE

Recommended Posts

דיעה נשית - זה לא כמה פגישות זה כמה מכירים את הבנאדם. אני יכולה להכיר בחור מהלימודים/צבא אנא אערף במשך שנתיים או יותר וכל הזמן לא נפגשנו למטרות רומנטיות, סתם כידידים, ואז יצא והחלטנו להתחיל לצאת, אולי סבבה, אבל באמת, בדייט הראשון... אנחנו צעירים, אין לנו לאן למהר, אנחנו לא נמות מחר ולא נישאר בתולים/ות זקנים/ות אז אפשר לחכות. דייט עשירי זה בסדר? ;D

סגרי סגרי את הדלת אחרייך. :P :P :P

ןלענייננו, השאלה לא רלוונטית כי לכל אחד יש תפיסה אחרת ככה שעם חבר שלך אהמ*אור*אהמ אין בכלל ויכוח.

אחד יכול לחשוב שזה סבבה, סך הכל אתה מוצא חן בעיניי הבחורה ובא לה להנות בדיוק כמוך, אחר יחשוב שהיא ביולוגי........ עניין של תפיסה.

הכי חשוב, לא להתפתות לנוכלים / פושעים וכו' וכמובן הגיינה חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הרבה מאוד סוגי בחורות שיתנו על הפגישה הראשונה

יש את התמימות האלה שלא עשו שום דבר רציני בכל החיים שלהם והן משחררות א תכל העוצמה המינית שלהם ישר

יש את אותן בחורות שהן כל כך תמימות שהן לא מבינות שיש בזה משהו קצת זנותי

יש את הזונות פשוט

ויש את אלה שאתה פשוט כל כך סוס שיתנו בפגישה הראשונה

בעיקרון זה זנותי לתת בפגישה הראשונה נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט תרחיש אפשרי, מספיק בחורילה אחת מגדוד "קרקל" (גדוד של בנות... לוחמות...), לא נעים ולא איכותי בעליל!  :nono:

אתה מכיר בנות ב"קרקל"? אז זהו שהן מאד שוות! בטח יש מכוערת או שתיים אבל הרבה שאני מכירה מ-א-ד שוות ועם מבנה גוף ספורטיבי כזה, לא שמנות, לא כחושות כמו 2 עפרונות בתוך כוס וממש יפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מדבר ממש מנסיון.... (כלומר בתול)

אבל אני חושב, עד כמה שהייתי רוצה שזה יקרה, שסקס בפגישה הראשונה זה מוגזם. יכול להיות שזוהי דעתי בתור אדם שמחפש קשרים יותר רציניים ולא סטוצים, אבל.... זוהי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר בנות ב"קרקל"? אז זהו שהן מאד שוות! בטח יש מכוערת או שתיים אבל הרבה שאני מכירה מ-א-ד שוות ועם מבנה גוף ספורטיבי כזה, לא שמנות, לא כחושות כמו 2 עפרונות בתוך כוס וממש יפות.

אני מניח שקיימים כמה גדודים, אם כך?!... בסוף 2003 הן היו עם היחידה שלנו בנופש באשקלון, התרשמתי מאוד לרעה. בחורילות, עוד שניה בולסות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]please, please tell me you meant glass.

and I've probably said it before and I'll probably will have to say it again sometime, but Rule the PC, shut the fuck up...

these are not the 1930's, men know that women like sex, there's wrong with it. unfortunately there are some primitive men that think that if a girl like sex and sleep around a lot then it's a bad thing and she's a slut. being a man it would probably bother me if my wife (when and if I get married) used to sleep around, but I will repress that feeling because I wouldn't want to be a hypocrite. whether you do or don't sleep around always wear a condom no matter how well you know her, and don't stop using it until you both passed an AIDS test.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא..... הרגת אותי עם התאור שלך. אבל בתכלס... אאתה לא כזה צודק. חבר שלי היה עם בנות מקרקל, חלקן באמת מעוררות חשק..

בקשר לנושא הדיון.. אחת שקופצת איתך למיטה במיטה הראשונה בוודאות לא יהיה איתה איזה קשר טוב ואיכותי.

ובוא נודה שרוב הבנות שאנחנו עשינו כבר בפגישה הראשונה.. לא היו בדיוק להיט.. רובן היו שרמוטות.

אם אתה מכיר מישהיא מיוחדת, חמודה.. תתדחה את הסיפוק המיידי. יהיה לכם את כל החיים להזדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה תלוי בהקשר, אבל אם היא נותנת לכל בחור בפגישה הראשונה, זה זנותי (לדעתי)

כמובן שזה לא אומר שאם היא תיתן בפגישה הראשונה היא זונה, אבל אם היא תיתן לכל אחד...

מה זה משנה עם כמה אנשים היא או הוא שכבו לפניך?

אילו משחקים של ילדים לא מפותחים! :bash:

סקס זה שני דברים אהבה והנאה, מי אתה שתגיד למשהי איך לבלות? :pissed:

אם למשהי היו הרבה סטוצ'ים וגם אתה שכבת אתה בפעם הראשונה ו... התאהבתם, אז מה תגיד שהיא זונה? מה זה משנה עם מי וכמה? כל עוד הסקס בטוח!

אם היא עשתה זאת פעם אחת על הפעם השלושים אבל לקחה כסף -> היא זונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...