Sex On the first date :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sex On the first date :)

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שיש המון הגיון בדברים שלך...אם בכלל.

אין לזה אקסיומה, זה עניין של "כל מקרה לגופו". לא היה

אני אישית מעדיף לצאת לדייט ושאם היא רוצה אותי

שישר תתן וזהו, בלי לשחק יותר מדי משחקים :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש תשובה של כן או לא.. לפי ההרגשה שלה מאותו הערב ולפי האופי שלה.

לדעתי זה לא כזה נורא (קשה להגיד על זה זנותי, אנחנו לא בשנות ה50), אבל שוב זה תלוי איך הקשר וכל זה...

^

וזה דפוק להגיד שזה זנותי כי אתה יוצא זונה באותה מידה... אז שניכם זונות שעבר עליהם ערב בן זונה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, הם מתנהגים כמו מסוממים :lol:

:)

^

וזה דפוק להגיד שזה זנותי כי אתה יוצא זונה באותה מידה... אז שניכם זונות שעבר עליהם ערב בן זונה :xyxthumbs:

:lol:

לדעתי בפגישה הראשונה עדיין לא

אולי אם זה מקרה מיוחד ואתה מכיר את הבחורה ואת האופי שלה והיא אותך הרבה זמן וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קשר במתחיל בסקס לא מראה על קשר רציני.. אין בזה כל פסול, או זנותיות.. ולא כל אחת ששוכבת על הדייט הראשון היא "שרמוטה"..

אבל אם מחפשים קשר רציני לדעתי עדיף לדחות את זה כמה דייטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולתת נשיקה ? או "להתמזמז" קצת ? זה גם זנותי ?

מה הופך את זה "לנורמלי" וקיום יחסי מין ל"זנותי" ?

אין שום פסול בלהנות ממה שהגוף מציע, להפך, כדאי לנצל ולהנות ממנו.

וכמו שאמרו כאן לפני, גבר שמזיין הרבה הוא "גבר". אבל לבנות.. :nono: אחת כזאת - "ברור שמדובר בשרמוטה שהזדיינה מאה אלף פעם עם כל מה שזז ברחוב."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סקס עושה רק טוב"

אני לא הייתי אומר, סקס גרם לאחת המחלות הכי גדולות שיש בעולם לקרות (aids) ולמותם של מיליוני בני אדם...

אני לא הייתי אומר שהוא עושה רק טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיעה נשית - זה לא כמה פגישות זה כמה מכירים את הבנאדם. אני יכולה להכיר בחור מהלימודים/צבא אנא אערף במשך שנתיים או יותר וכל הזמן לא נפגשנו למטרות רומנטיות, סתם כידידים, ואז יצא והחלטנו להתחיל לצאת, אולי סבבה, אבל באמת, בדייט הראשון... אנחנו צעירים, אין לנו לאן למהר, אנחנו לא נמות מחר ולא נישאר בתולים/ות זקנים/ות אז אפשר לחכות. דייט עשירי זה בסדר? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שאמרו כאן לפני, גבר שמזיין הרבה הוא "גבר". אבל לבנות.. :nono: אחת כזאת - "ברור שמדובר בשרמוטה שהזדיינה מאה אלף פעם עם כל מה שזז ברחוב."

את זה אף אחד לא יכול לשנות כי זה בראש שלנו (אפשר אבל צריך להתאמץ הרבה מאוד )

עם היא שווה סקס, על הפעם ראשונה אז כן.!

סקס עושה רק טוב.

מסכים בהחלט בתנאי שיש קונדום ...

"סקס עושה רק טוב"

אני לא הייתי אומר, סקס גרם לאחת המחלות הכי גדולות שיש בעולם לקרות (aids) ולמותם של מיליוני בני אדם...

אני לא הייתי אומר שהוא עושה רק טוב...

בלי סקס לא היו בעולם מיליונים של אנשים שהאיידס הרג (לא היה המשך למין האנושי אחרי האדם הראשון ולא היינו פה כדי לדבר על זה ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...