משפטים מעצבנים של מורות בעתיד או בהווה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפטים מעצבנים של מורות בעתיד או בהווה

itayze

Recommended Posts

יש לנו מורה למתמטיקה שהיא 8 שנים בארץ והיא בקושי יודעת לכתוב:

1." אל תצחק עלי שאני לא יודעת עברית אני לא צוחקת עליך שאתה לא יודע מתמטיקה"

2. "לך מפה!!!!!!!!!!!"

3. "נוווו בעיניים שלי דיביל"

4. "מה אני רקדת"

5. "מה אתה במטבח של סבתא שלך?"

6. "מה אתה בשוק הכרמל?"

7. "איזה שקרן, איזה שקרן!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2. "לך מפה!!!!!!!!!!!"

4. "מה אני רקדת"

6. "מה אתה בשוק הכרמל?"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. "לך מפה!!!!!!!!!!!"

4. "מה אני רקדת"

6. "מה אתה בשוק הכרמל?"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

המורה הזאת ממש שחקנית

היא מנופפת כזה עם הידיים והכל...................

היא אומרת משפטים בלי קשר כמו:

ילד אחד אמר שהוא לא מבין אז היא אמרה לו "מה אני ר?ק?ד?ת?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו מורה שציינו את שמה קודם ותססתכלו איזה דפוקה היא .

היא כותבת על הלוח עוד סיכום ( בנוסף ל1000 שיש לנו ) וכמה ילדים דיברו אז היא פנתה באקראי לאחד שלא דיבר בכלל וצעקה עליו :

"צצצצצצצצצצצאאאאאאאאאאא מהכיתה !!!! "

אז הילד אמר לה " אבל המורה לא עשיתי כלום"

אז היא לקחה קורבן אחד את הילדה שישבה לידו והיא צעקה עליה :

"צצצצצצצצצצצצצצאאאאאאאאיייייייייי מהכיתה !!!!!!

והילדה אמרה "אבל לא דיברתי"

אז בסוף היא התעצבנה לגמרי וצעקה על שתיהם :

"שתיכם צצצצצצצצצאאאאאאוווווווווו מהכיתה !!!

ובינתיים כל הכיתה נקרעת מצחוק :lol: :lol: :lol: הייתם צריכים להיות איזה אדומה היא נהייתה ואנחנו עוד כיתה מדעית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא ממש קשור למשפטים מצחיקים אבל המקרה הזה מצחיק ביותר.

אז אני וחבר שלי הולכים במסדרון שמוביל בין הכיתה שלי למזכירות(מזדרון ישר וצר),אני עומד בצד שמאל וחבר שלי עומד בצד ימין.

אז אנחנו דיי מיהרנו לכיתה כי משהו קרה שם(רבו מכות או שקראו לנו - משהו כזה)ואני שמתי לב שהמורה שלי(מחנכת)עומדת גם בצד ימין והולכת גם דיי מהר לכיתה,אז אני וחבר שלי נורא ממהרים וחבר שלי כבר בידיוק מאחורי המחנכת והיא פתאום נעצרת וחבר שלי נתן פליקה ממש חזקה למורה בתחת השמנה שלה בגלל שהיא נעצרה :lol: :lol: :lol: :lol:

זה היה כזה רעש מצחיק - כילו שמישהו נותן סטירה לחתיכת בשר רך :lol: :lol: :lol:

אני ממש נפלתי שם מצחוק ועוד כמה ילדים שעמדו לידי - חבר שלי והמורה היו כול כך נבוכים,הם הסתכלו זה בזה בעיינים איזה 5 שניות עד שחבר שלי נעשה אדום כמו עגבנייה וברח משם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אולי המקרה הכי מצחיק שקרה לי בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני וחבר שלי הולכים במסדרון שמוביל בין הכיתה שלי למזכירות(מזדרון ישר וצר),אני עומד בצד שמאל וחבר שלי עומד בצד ימין.

אז אנחנו דיי מיהרנו לכיתה כי משהו קרה שם(רבו מכות או שקראו לנו - משהו כזה)ואני שמתי לב שהמורה שלי(מחנכת)עומדת גם בצד ימין והולכת גם דיי מהר לכיתה,אז אני וחבר שלי נורא ממהרים וחבר שלי כבר בידיוק מאחורי המחנכת והיא פתאום נעצרת וחבר שלי נתן פליקה ממש חזקה למורה בתחת השמנה שלה בגלל שהיא נעצרה :lol: :lol: :lol: :lol:

אני ממש נפלתי שם מצחוק ועוד כמה ילדים שמעדו לידי - חבר שלי והמורה היו כול כך נבוכים,הם הסתכלו זה בזה בעיינים איזה 5 שניות עד שחבר שלי נעשב אדום כמו עגבנייה וברח משם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אולי המקרה הכי מצחיק שקרה לי בחיים

קרעת אותי מצחוק :lol:

תביאו גם כאלה..... דאחקות פה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש נפלתי שם מצחוק ועוד כמה ילדים שעמדו לידי - חבר שלי והמורה היו כול כך נבוכים,הם הסתכלו זה בזה בעיינים איזה 5 שניות עד שחבר שלי נעשה אדום כמו עגבנייה וברח משם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תודה רבה איך אני ישן עכשיו אני מדמיין מישהו שאני מכיר נותן סטירה לתחת של המורה של אחת המורות השמנות בבית ספר

שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL בשר רך :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת המורה להיסטוריה אמרה לי:"מה אתה שם ביד?"

זה לא ממש מצחיק אבל בכל זאת היא נדבקת לחבר שלי כל הזמן

:"דני(שם בדוי) צא החוצה!!!"

דני:(בקול מגמגם) "אבל המורה לא עשיתי כלום"

ילד שיושב לידו:"אבל הוא באמת לא עשה כלום"

המורה:"גם אתה רוצה לצאת החוצה!!!"

דני שותק, ואחרי כמה דקות:

"שוב אתה מדבר!!! צא החוצה ורד אל המנהלת, לא חכה ותיקח

את כל הדברים שלך, חכה ותביא לי גם כוס קפה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיקים זה המורים הסניליים האלו, שהיו צריכם לצאת לפנסיה לפני 800 שנה, ולהתפגר לפני 700.

אני דווקא אוהב אותם, הם לא זוכירם מתי אינ בא.. מתי אינ לא בא.. נותנים לי קצת רשות לשחק להם בראש ולסדר את הכל כמו שצריך.

חמודים דווקא.. שקטים כלאה, לא עושים בלאגן. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מגניב הייתה לנו מורה שבשיעור היא צועקת ובהפסקות היא לוחשת (אולי לאיזון הקול ??? ) היא קוראת למישהו ואז מתחילה ללחוש לו, וכל שנייה "מה?" "מה?" והמורה לא מבינה מה רוצים ממנה ובסוף היא צועקת על מי שהיא קראה לו...

וגם הייתה לנו מורה חרמנית שכל הזמן הייתה שמה את הגיר ביד ועושה כאילו היא עושה ביד איתו (כאילו היא עושה ביד לגבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אם דבר כזה קרה אצלכם:

היה לנו שיעור ביולוגיה עם *** **** המורה איחרה ברבע שעה וכשהיא נכנסה הרוכסה של המכנס שלה היה פתוח והיה

שם כתם וכל הכיתה צוחקת עליה והיא לא מבינה ואנחנו נקרעים מצחוק עד שהמנהל (החבר שלה) נכנס וסיפר לה שהחנות

פתוחה

או שפעם אחת (תגידו זה לא מזכיר לכם את אמריקן פאי ? i remember that one time at band camp...) בכל מקרה

נו טוב לא משנה אבל במהלך קריאת ההודעות פה הגעתי למסקנה שדווקא בכיתות מדעיות יש יותר בעיות (חשבתי שזה רק אצלנו) ואם לצטט את המנהלת אחריי שכימעט הורדתי לה את הראש עם דיסק (סיפור אמיתי):

אתם בקצפת של הבית ספר חוד החנית צמרת העץ אבל אם ציפור מחרבנת על צמרת העץ כל העץ יכול להיות חולה (אני לא יודע אם זה נכון, כי היא מורה למתמטיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת המורה להיסטוריה אמרה לי:"מה אתה שם ביד?"

זה לא ממש מצחיק אבל בכל זאת היא נדבקת לחבר שלי כל הזמן

:"דני(שם בדוי) צא החוצה!!!"

דני:(בקול מגמגם) "אבל המורה לא עשיתי כלום"

ילד שיושב לידו:"אבל הוא באמת לא עשה כלום"

המורה:"גם אתה רוצה לצאת החוצה!!!"

דני שותק, ואחרי כמה דקות:

"שוב אתה מדבר!!! צא החוצה ורד אל המנהלת, לא חכה ותיקח

את כל הדברים שלך, חכה ותביא לי גם כוס קפה".

יש לי משהו דומה

מורה למתמטיקה (ריבקה):

ריבקה: למה דיברת

אבירן: אבל לא דיברתי

ריבקה:אני שמעתי אותך מדבר

ואז ילד אחר: אבל הוא לא דיבר ריבקה

ריבקה: מה אתה סניגור שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...