למה דום 3 לא רץ לי חלק ? לא יודע .. למה אבל הוא אומר לרוץ חלק .. עזרה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה דום 3 לא רץ לי חלק ? לא יודע .. למה אבל הוא אומר לרוץ חלק .. עזרה

yosizach

Recommended Posts

הכרטיס אמור להפעיל את המשחק על 1024X768 על הגדרות HIGH חלק לגמרי(ובעיקר המפרט הזה) שים על HIGH , לא אולטרה , אמור לפעול חלק לגמרי

ודרך אגב , לפני שיצא ה9800 לשוק , זה היה כבר לפני יותר משנתיים צר לי להגיד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס אמור להפעיל את המשחק על 1024X768 על הגדרות HIGH חלק לגמרי(ובעיקר המפרט הזה)  שים על HIGH , לא אולטרה , אמור לפעול חלק לגמרי

ודרך אגב , לפני שיצא ה9800 לשוק , זה היה כבר לפני יותר משנתיים צר לי להגיד לך.

נכון מאוד וומט קרא " MZGAZINE" המהדורה הישראלית גילון 112, אוקטובר 2002 ע"מ 60 ותיסתום את הפה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק מתאים.

זאת פעם רביעית היום שאתה קופץ עם שטויות, שמת לב?

קנית את הכרטיס הזה בסוכות לפני שנתיים ב1400 שקל מדילר של טיצ'ר סופט, לפני שנה קניתי 9800pro שמה ב1800 שקל לפני זיכוי על ה9700pro ובסוף זה יצא משהו כמו 400-450 שקל תוספת, כן זה מחירי דילר אז המחיר הנוממאלי הוא 10-15% יותר, אבל לפני שנה אפשר היה למצוא 9800 בפחות מ2200 שקל, וגם לפני שנה וחצי. הMSRP של ה9700pro היה 399 דולר בדיוק כמו של ה9800pro. שניהם עלו בישראל כ2200 ש"ח בזמן השחרור. לכן כל עוד הוא לא קנה את הכרטיס הזה לפני יותר משנתיים הוא כן נדפק. כן אני מסכים עם זאת שthegodx פולט שטויות על ימין ועל שמאל, אבל משום מה הפעם הוא צודק.  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את הכרטיס הזה בסוכות לפני שנתיים ב1400 שקל מדילר של טיצ'ר סופט, לפני שנה קניתי 9800pro שמה ב1800 שקל לפני זיכוי על ה9700pro ובסוף זה יצא משהו כמו 400-450 שקל תוספת, כן זה מחירי דילר אז המחיר הנוממאלי הוא 10-15% יותר, אבל לפני שנה אפשר היה למצוא 9800 בפחות מ2200 שקל, וגם לפני שנה וחצי. הMSRP של ה9700pro היה 399 דולר בדיוק כמו של ה9800pro. שניהם עלו בישראל כ2200 ש"ח בזמן השחרור. לכן כל עוד הוא לא קנה את הכרטיס הזה לפני יותר משנתיים הוא כן נדפק. כן אני מסכים עם זאת שthegodx פולט שטויות על ימין ועל שמאל, אבל משום מה הפעם הוא צודק.  :smile1:

בסדר איש כלכלה שלנו הבנו אותך ;D..ואני לא פולט שטיות! אני לומד מטעיות! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח מצטער על ההקפצה אין לי איטרנאט ... ורק עכשיו נכנסתי לראות חחח , אז אתה שכדי לחסוך ..למרות שעכשיו זה לא אפשרי אבל להחליף את ראידון 9700 פרו בה 9800 פרו אני לא מאמין שיהיה הבדל. אני מעדיף ... לעשות אברקלוק לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...