יצרנים ל GeForce4 Ti4600 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצרנים ל GeForce4 Ti4600

Akimbo

Recommended Posts

טוב

צריך עזרה

אני מתכנן לקנות [glow=red, 2, 300]GeForce4 Ti4600[/glow] (הייתי חייב לתקוע את הglow איפושהוא) בארה"ב בעוד חודש ואני רוצה לדעת אם יש הבדל בין היצרנים, איזה הכי כדאי לקנות, ואם אפשר אז גם איפה לקנות או מאיזה אתר להזמין...

עזרה תעזור מאוד! :/

בתודה,

אקימבו (שלא בחר את הניק בגלל המשחק המפגר עם הילד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על overclocking ופשוט לקנות מאווררים?

אם כן אז אני לא יכול לעשות את זה כי לצערי יש לי אח גדול שחושב שהוא יודע משהו בחומרה והוא לא יסכים שאני אעשה את זה. לא יודע למה. תשאל אותו לא אותי... :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לאח שלך שלא צריך שום מאוררים כדי להמהיר כרטיס מסך. בכרטיסים נורמלים יש מאוררים עליהם שמספיקים גם לאוברקלוקינג, וממהירים אותם מתוך ם תוכנה פשוטה כלשהי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לו כסף. אולי הוא לא יודע/רוצה להמהיר.

אתם נשמעים כמו המוכרים האלה (טוב, היום אני כבר לא מדבר עם מוכרים) שאומרים להם "סליחה כמה עולה מעבד פנטיום 3 933MHz?" אז הם ישר מחליטים בשבילך שאתה לא צריך את זה.

בקשר לשאלה, היצרן עם הפילטרים (חדות תמונה) שזה בעצם הדבר הכי קריטי בכרטיס מסך (זה ההבדל בין כל החברות. חוץ מכל שאר הפיצ'רים וזה......), אז היצרן זה .

כרטיסים מעולים. אם לא, אז קח Gainward........

אפשר גם ELSA.... אם אין את שניהם.

כולם מצויינים אבל הכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחידי הוא ביכולות oc של הכרטיס ופילטרי דו מימד....

אם אתה לא רוצה oc אז או או visontek

אם כן אז לידטק אלסה (שמעתי שהם חזרו לייצר....) וgainward

אמממ..

אם הוא לא רוצה OC- ללא ספק..האסוס סתם יקר והוויז'יונטק הוא מעולה לOC, על מה אתה מדבר?! ;)

אם הוא כן מתכנן OC לכרטיס- לידטק, סומה, פNY וויז'יונטק..עם הכרטיסים של גיין ווארד יש יותר מדי בעיות לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...