"היטלר חיי" על קברי יהודים בגבול גרמניה-צרפת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"היטלר חיי" על קברי יהודים בגבול גרמניה-צרפת

Merrymoon

Recommended Posts

מה יוצאים משליטה? מה אתה מפגר או עושה את עצמך?

בהתחלה ריכזו אותם (אותנו! ) במחנות ריכוז,

אחר כך כבר הוקם מחנה ההשמדה הI ליד חלמנו שהרג ע"י משאיות גז (חיבור האגזוז לתא המטען ששם היו יהודים.

במבצע ברברוסה אילצו את היהודים לחפור את הבורות שבהם יטבחו ואז ירו בהם בשורה ע"י machine gun

יותר מאוחר אחרי ועידת ונזה כבר הוחלט על הרג שיטתי בגז אחרי שהוחלט שכדורים יקרים מידי...

היית פעם באושיץ? מיידנק? היית פעם במחנה ריכוז?

עלית פעם על רכבת בהמות שאתה לא יודע לאיפה היא נוסעת רק כדי לגלות שהורגים אותך בסוף?

הרחת ריח של בשר נרקב?

כל המשפחה שלך נספתה בשואה?

אתה בכלל בנאדם?

אתה באמת מפגר אם אתה חושב שזה איזה חייל שיצא משליטה או איזה וידוא הריגה.

מכונת ההשמדה הנאצית כשמה כן היא מכונת הרג שיטתית ויעילה.

במלחמה לא "קורים" דברים כאלה בלי פקודות מלמעלה...

להרוג מהאויר זאת כבר מלחמה קובציונלית ולא מכונת הרג,

זה לא שהם מסתכלים בעיניים של מי שהם מכינסים לתאי הגזים או יורים בהם,

לידיעתך הנאצים הפציצו את לונדון בהמון טילי V1....

אל תנסה אפילו לעוות היסטוריה.

אל תנסה לעוות משהו שאתה לא יודע

פשוט לך ותלמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hijacklive.jpg

הווא נחזור לנושא המקורי, ומר סמפטרון, דיי כבר עם המזוכיזם והסרסור עצמי לאומי הזה... זה לא עשה טוב לגרמנים של היום (תראה איך הם, תסלח לי על הביטוי, אוכלים בתחת מהמהגרים המוסלמים). מה לעשות? אין צדק בעולם אבל ישנו הרצון לשרוד, וכל אותם גזענים ותולעים - הם בעצם מדד של עד כמה אותו עם מרגיש מאויים ע"י גזעים אחרים. תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתם לי על השאלה ! ולהפציץ אוכלוסיה גרמנית אזרחית עם טונות של פצצות "כדי לשבור להם את המורל" זה בסדר ?

"רק שלא יעזרו למכונה הנאצית" .

ילדים אנשים מבוגרים ? על זה אף אחד לא מדבר ? למה בארה"ב לא מקימים מצבות כמו בגרמניה על מאות אלפים של גרמנים אזרחים תמימים !!!!! שניספו במכוון ! מפצצות של בעלות הברית ? (מטוסים)

אני מאמין שפה לא תהיה תשובה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זו מלחמה!!! נכון זה לא בסדר אבל במלחמה תמיד האוכלוסיה האזרחית נפגעת...

והפצצות אטום היו יותר טובות? זה כבר הרג מכוון... אבל מבחינת ארה"ב הם הוציאו את יפן מהמלחמה וחסכו להם הרבה יותר הרוגים ממה שהם הרגו...

אבל ההבדל המאוד גדול זה שהאוכלוסיה שנפגעת במלחמות היא חלק מארגון שמגן על עצמו! על היהודים (ולא רק היהודים ד"א) בשואה לא היה מי שיגן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתם לי על השאלה ! ולהפציץ אוכלוסיה גרמנית אזרחית עם טונות של פצצות "כדי לשבור להם את המורל" זה בסדר ?

"רק שלא יעזרו למכונה הנאצית" .

ילדים אנשים מבוגרים ? על זה אף אחד לא מדבר ? למה בארה"ב לא מקימים מצבות כמו בגרמניה על מאות אלפים של גרמנים אזרחים תמימים !!!!! שניספו במכוון ! מפצצות של בעלות הברית ? (מטוסים)

אני מאמין שפה לא תהיה תשובה :nixweiss:

אז זהו, שזה לא בסדר וציינתי את זה בדיונים קודמים, את ההפצצות על דרזדן ועוד מקומות עם אוכלוסיה אזרחית ללא נוכחות צבאית. זה נכון שאין איש שופט את המנצחים אבל מנת חלקם של הנאצים נפלה רחוק מהפשעים שביצעו בעלות הברית בכל מהלך המלחמה, אז תפסיק כבר להסיט את הדיון למקומות נידחים לפני שהוא יינעל ותתחיל להביא טיעונים ולא דרמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה היו מתים אם לא היו מפילים את הפצצות אטום?

הערכות ראשוניות דיברו על 250 אלף חיילים אמריקאים בקרב אחד מסכן

על אי אחד מסכן (וזה רק האמריקאים,אתה יודע כמה יפנים? הרבה יותר)

ובקשר לגרמנים, הם פתחו במלחמה, ומי שלא תמך בנאצים היה צריך לעשות

משהו בנושא, בכך שהם לא עשו כלום הם הסכימו למעשה עם הרוב, שהיו הנאצים

וברגע שאתה פותח במלחמה, אתה צריך להיות מוכן לקבל את התוצאות שלה

ובמלחמה הזאת, כמו כל מלחמה אחרת, היו נפגעים אזרחיים

נכון האמריקאים הפציצו בלי ביקורות, אבל אי אפשר להשוות

ויש הבדל בין התעללות לשמה, ורצח עם בלי שום מטרה אחרת מלבד רצח לבין הטלת פצצות

(אפילו שזה על אוכלוסיה אזרחית) לשם מטרות אסטרטגיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 מיליון יהודים זה נורא אבל אזרחים גרמנים ופצצת אטום על יפן "זה כדי למנוע מלחמה"

ממש צביעות ! ! ! בזה אתם טובים :nono:

אתם? זה לא כולל אותך? מי אתה בדיוק? מאיזה מוצא אתה?

נ.ב אנשים שהם ימניים קיצוניים פה בפורום מקבלים באנים על ימין ושמאל רק בגלל דעותיהם, ונאצי בארץ ממשיך לדבר חופשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני חושב שזה מספיק.

תסתכלו על כותרת הדיון וההודעה הראשונה... כן כן, זה הנושא...

ובקשר לבאנים - קודם כל, אין אפליה בין באנים... וזה בטח לא קשור לימין או שמאל. ודבר שני, תשאירו את זה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...