"היטלר חיי" על קברי יהודים בגבול גרמניה-צרפת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"היטלר חיי" על קברי יהודים בגבול גרמניה-צרפת

Merrymoon

Recommended Posts

קברים (שוב) חוללו בבית קברות יהודי, הפעם גרמניה גבול צרפת.

הפעולות הפחדניות והנסטרות באישון הליל של הניאו-נאצים חסרי הבושה/מצפון/ביצים - you name it - עוברות כל גבול כל פעם מחדש. אנחנו צריכים "להודות" שהם לא תוקפים יהודים (בינתיים) אבל אין ספק שתושביה היהודיים של אירופה מרגישים פחות בטוחים (אל דאגה, הם לא יעלו לארץ) במדינות מולדתם/מוצאם.

שלא תבינו לא נכון, זה לא שעוד שנתיים ייבחר איזה רודולף הס ותהיה שואה שניה, אז לא להכנס לסרטים, אבל בהחלט המצב נראה עגום ואיתו התפיסה של היהודי בתודעת הלא-יהודים. חשדות אישיים מנסיון קודם מעלים בי את הרעיון שדווקא לא ניאו-נאצים אחראים לרוב המעשים האנטישמיים, (שאגב, התקפלו, לא תראו כאלו ברחוב, מפחדים לאללה), אלא מאסות המהגרים המוסלמים שבאים מרקע מאד קיצוני, פאנאטי אפילו, שמבקרים קשות (מבקרים אעלק, מקללים ומגדפים וזורקים אבנים) את מדיניות ארה"ב במזה"ת, את מדיניות ישראל מול הפלסטינים וכן, שוב התפיסה שהיהודים מושכים את אמריקה בחוטים ושולטים בכספי העולם (כן, ובגלל זה המצב הכלכלי פה נראה כמו השתקפות מראתו של ערפאת זכרונו לקללה).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031020,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל חודש אנחנו שומעים על דבר כזה, אין פה משהו חדש....

אם זה מנחם אותך, במוקדם או במאוחר האירופאים יצטרכו להתמודד עם האיסלאם הקיצוני שמתפתח בתוכם, אני מנחש שזה יהיה במאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הצרפתים שנאת מוות.

העם הנאלח בעולם.

אין כמו האנטישמיות והדו פרצופיות של הארופאים והצרפתים בעיקר.

והדוגמא הטובה ביותר:

לפני כחודש הצרפתים טבחו ב"המון" והרגו 30 איש. ברואנדה (אני חושב ..איזו מדינה אפריקאית לא זוכר ..)

בתגובה תקפו להם בסיס צבאי מסודר בכמה מרגמות.

ואז הצרפתים "החזקים" הפילו למדינה הזאת את המיג 21 היחיד שהיה לה ,כדי ללמד אותם לקח!

הם הראו להם מזה .. והפילו להם את כווווווווול חייל האוויר שהיה להם ...

משהוא שמע על זה?

איזו מדינה גינתה אותם?

לא!

צביעות ... עולם משוגע ... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הצרפתים שנאת מוות.

העם הנאלח בעולם.

אין כמו האנטישמיות והדו פרצופיות של הארופאים והצרפתים בעיקר.

והדוגמא הטובה ביותר:

לפני כחודש הצרפתים טבחו ב"המון" והרגו 30 איש. ברואנדה (אני חושב ..איזו מדינה אפריקאית לא זוכר ..)

בתגובה תקפו להם בסיס צבאי מסודר בכמה מרגמות.

ואז הצרפתים "החזקים" הפילו למדינה הזאת את המיג 21 היחיד שהיה לה ,כדי ללמד אותם לקח!

הם הראו להם מזה .. והפילו להם את כווווווווול חייל האוויר שהיה להם ...

משהוא שמע על זה?

איזו מדינה גינתה אותם?

לא!

צביעות ... עולם משוגע ... :bash:

אף אחד לא ישמע כי השעיר לעזאזל כרגע הוא , ולא נראה לי שאף אחד יעזוב את בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבמעה לא היתה שום התייחסות לישראל וזה לא קרה בצרפת אלא בגרמניה על גבול צרפת. וגם, קברים נוצריים ומוסלמים הושחתו, כנראה לטשטש עקבות שלא יהיה ברור מה רקע מעשים אלו - ניאו-נאציזם או איסלאם קיצוני - גם מוסלמים קיצוניים לא פעם עשו דברים מעין אלו. אני לא חושבת שאנחנו השעיר לעזזל של כל העולם. תלוי של מי. אצל האמריקאים השעיר לעזזל זאת רוסיה (הם לא זוכרים שהמלחמה הקרה תמה), מדינות מזרח אסיה (קומוניסטיות) וכמובן מדינות ערב ("Here be dragons"). אצל הערבים/קומוניסטים/רוסיה השעיר לעזזל זאת ארה"ב ואצלינו זאת צרפת. לכל אחד שעיר לעזזל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הנאצים" היהודים יותר טובים ?

זה נבלה וזה טריפה !

"אין עשן בלי אש" לא סתם שונאים אותנו...חרא של עם.

מי שראה רשימת שינדלר או כל סרט אחר מציגים את היהודי הטוב הצייתן האיש הטוב דיי נו..

בתכלס כולנו יודעים את האמת..."צדיקים אין" אז לפני שאומרים "תעמולה גרמנית" אז שיורידו קודם כל את "התעמולה היהודית" ושיפסיקו בכל סרט דקומנטרי בערוץ 8 , היסטוריה וכו' להציג את היהודי כמו איזה צדיק תמים ואת הגרמני כזבל,רשע וכו' כי 90% "מהנאצים" היו חיילים ! טיפה מורעלים OVER זה הכול...בשטחים(צה"ל) אין חיילים שעושים וידויי הריגה ?

אין חיילים(צלפים) שיורים סתם במפגינים ?

אז...תפסיקו אתם להיות צבועים ! תעשו בדק בית לפני ! ! !   :screwy:   :screwy:  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אדיוט. תעשה בשבילי בבקשה את ההשואה בין הנאצים ליהודים. אני לא מצליח, אבל הרבה כמוך יש לנו היום במדינה אז לפחות תסביר....

מי שראה רשימת שינדלר או כל סרט אחר מציגים את היהודי הטוב הצייתן האיש הטוב דיי נו..

אהההה, תודה לך, אז זה בסדר שטבחו ב6 מליון יהודים, ומחללים קברי יהודים על בסיס יומי. כי אני חשבתי לרגע שזה לא בסדר, אבל אם אנחנו חרא של עם אז....

בתכלס כולנו יודעים את האמת..."צדיקים אין" אז לפני שאומרים "תעמולה גרמנית"

על איזה תעמולה גרמנית אתה מדבר, כמעט כל הפוסט שלך לא קשור. תסביר את עצמך.

אז שיורידו קודם כל את "התעמולה היהודית" ושיפסיקו בכל סרט דקומנטרי בערוץ 8 , היסטוריה וכו' להציג את היהודי כמו איזה צדיק תמים ואת הגרמני כזבל

"התעמולה היהודית" שיש בערוץ 8 וההיסטוריה בהם הגרמנים מוצגים כזבלים הם תוכניות שעוסקות בשואה. ושוב תסביר את עצמך, אתה מנסה להגיד שהיהודים הביאו על עצמם את השואה?

כי 90% "מהנאצים" היו חיילים ! טיפה מורעלים OVER זה הכול...בשטחים(צה"ל) אין חיילים שעושים וידויי הריגה ?

מה הקשר?!!?!?! על מה אתה מדבר? חיילים טיפה מורעלים... איפה אתה חי? אני מציע לך מהר לפתוח ספר היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נבלה וזה טריפה !

בתכלס כולנו יודעים את האמת..."צדיקים אין" אז לפני שאומרים "תעמולה גרמנית" אז שיורידו קודם כל את "התעמולה היהודית" ושיפסיקו בכל סרט דקומנטרי בערוץ 8 , היסטוריה וכו' להציג את היהודי כמו איזה צדיק תמים ואת הגרמני כזבל,רשע וכו' כי 90% "מהנאצים" היו חיילים ! טיפה מורעלים OVER זה הכול...בשטחים(צה"ל) אין חיילים שעושים וידויי הריגה ?

אז...תפסיקו אתם להיות צבועים ! תעשו בדק בית לפני ! ! !   :screwy:   :screwy:  :screwy:

ולחשוב שאתה יהודי... או יותר זה לחשוב שאתה בכלל בן אדם... מאיפה פיתחת את האידיאולוגיה ה****** הזאת?!

אני אומנם מגנה דברים כמו וידויי הריגה (כאשר זה לא מוצדק) אבל איך אתה מסוגל להשוות?!

אין פשוט מילים לכמה שאתה מבזה את המדינה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נבלה וזה טריפה !

אז...תפסיקו אתם להיות צבועים ! תעשו בדק בית לפני ! ! ! :screwy::screwy: :screwy:

אתה יהודי?

חרא של עם אבל שמתה לב שהחרא הוא רק בישראל

בכל המדינות כל האנשים הכי מכובדים ועשירים הם יהודים מישום מה בארץ זה לא עובד

אה אז בסדר בוא נהרוג אותם 6 מליון FFS זה 10% מהעולם שלא נדבר מדינה שלמה (כרגע ואפילו יותר)

ואתה עוד מעז לדבר על החיילים?!?!?!?!

שמע סיפור

כנופיה באה רצחה את כל המישפחה שלך

אתה הולך ברחוב רואה חבר כנופיה אתה אומר אהההה זה בטח לא הוא

ופיתאום הוא מתחיל ליצעוק מוות למישפחת **** מה הייתה עושה?

תבין חיים של חברים שלהם הלכו שם לא סתם

וה"וידוי הריגה" שהצגתה הוא אחד הדברים הכי הגיוניים ששמעתי וראיתי

בוא ניראה לפני כמה חודשים מחבלות היה שיגרה

אז הצעד הבא ילדים אחרי הכל לאנשים כאלו אין לב

אז ילדה קטנה "הלכה" לבית ספר (שניהם בצדדים שונים של הכפר!!!!)

ואופס נפל התיק לכיוון של המוצב... אתה יודע כמה חומר נפץ אפשר לידחוס לתיק + מסמרים? מספיק לחסל קניון

אז לפני שאתה פותח את הפה שלך עדיף שתישתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס כולנו יודעים את האמת..."צדיקים אין" אז לפני שאומרים "תעמולה גרמנית" אז שיורידו קודם כל את "התעמולה היהודית" ושיפסיקו בכל סרט דקומנטרי בערוץ 8 , היסטוריה וכו' להציג את היהודי כמו איזה צדיק תמים ואת הגרמני כזבל,רשע וכו'

חשבת פעם, ש, אמממ, אולי, מה שמראים בערוץ ההיסטוריה וערוץ 8, זה, ככה סתם במקרה, עובדות הסטוריות? או שהפרט הקטן הזה לא חלף במוחך?

ושניה, אתה טוען שהנאצים צדקו? שהיהודים היו אשמים בשואה? שהגרמנים היו נחמדים? או שאולי בכלל לא היתה שואה?

כי 90% "מהנאצים" היו חיילים ! טיפה מורעלים OVER זה הכול...

א. לא נכון. חוצמזה, אתה אומר שה-SS, האייזנצגרופן ושות' לא היו חיילים? אז מה הם היו? נגרים?

ב. מה עם האוכלוסיה האזרחית שתמכה בפעילות הנאצים?

ג. נניח שהיו חיילים. אוקי. אני לא ראיתי שזה הפריע להם להעמיד מאות אלפי יהודים בשורות ולירות בהם... או לשמור על מחנות השמדה... או סתם לגור ליד מחנות ולהתעלם...

ד. טיפה OVER מורעלים? תגיד לי התחלקת על השכל?! נורא מצטער, אבל אתה by far, אחד האנשים היותר תלושים שיצא לי לראות.

לא. ואם יש, הם נענשים.

אה אז בסדר בוא נהרוג אותם 6 מליון FFS זה 10% מהעולם שלא נדבר מדינה שלמה (כרגע ואפילו יותר)

0.1%...

אבל זה בהחלט לא מה שמשנה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני יודעת מהיכן Sempron +3100 משיג את האינפורמציה שלו, אבל נראה שיש קצר וחור גדול בהשכלה...

אין ספק שהיהודים (הישראלים) הם לא דוגמא לעם מושלם (כי לא) אבל לא ראיתי עדיין הצדקה להרג כה אכזרי של 6 מליון אנשים אבל אם אתה אומר שזה מגיע ליהודים, אז מה מגיע לפלסטינים? או למוסלמים בכלל?!

דווקא הנאצים לא כולם היו חיילים. נאצים היו מי שהשתייכו למפלגה הנאצית, מרבית מהחיילים התגייסו לצבא בגלל המשבר הכלכלי כי הצבא הבטיח להם קורת גג ומזון ובוודאי שלא כולם היו חיות אדם כמו ה-SS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא כולם היו נאצים נלהבים וחברי מרכז במפלגה (:P), אבל:

א. כשהמדינה נשלטת ע"י מפלגה אחת, והמדינה מזוהה עם אותה מפלגה, אז טבעי שהאזרחים יזוהו עם אותה המפלגה - ואפילו יותר מכך הצבא, שפועל בשם המדינה (ולמעשה בשם המפלגה). לכן זו לא כזו שגיאה להגיד "הצבא הנאצי", אפילו אם לא כל חייל שם היה נאצי נלהב.

ב. מעבר לכך, היטלר זכה לתמיכה ציבורית עצומה, ורוב הציבור תמך בו, וכך (בעקיפין או במישרין) למעשה באידיאולוגיה שלו. וחוץ מזה, בשביל להקרא נאצי, או גזעני, לא צריך ללכת ולשחוט יהודים במו ידיך.

ואל תשלי את עצמך. אותם חיילים ידעו בדיוק מה מתרחש.

אז אולי הם לא הצטרפו לצבא כדי להרוג יהודים, אבל זה לא משנה את העובדה שרבים עשו זאת (לא רק ה-SS), או שסתם התעלמו ממה שקרה סביבם, אם משום שהסכימו או משום שזה סתם לא הפריע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. רבים רק נלחמו בחזיתות ונודע להם על הרציחות רק בסוף המלחמה. הם ידעו על אחוז מהמעשים של ה-SS וגינו אותם על כך, אמרו שהם לא מוסריים וחסרי כבוד ש"נלחמים" נגד נשים וילדים חסרי אונים. רבים הצתרפו לצבא רק בסוף המלחמה בגיוס גורף כדי לשמש התנגדות לכוחות הברית, חלקם היו ילדים בני 12 (!!!) ורק אחרי המלחמה נודע להם מה באמת קרה לכל היהודים שגורשו, ואני אומרת את מה שנאמר לי מיוצאי הוורמאכט וקרובי משפחות שלהם.

אם מישהו באמת ידע אז אלו היו ארה"ב ובריטניה, שלא הפעילו דיי מאמצים למרות שידעו, במיוחד ארה"ב שהצתרפה למלחמה רק מחשש של השתלטות בולשיביקית על כל אירופה ולא כי היה לה חרם על חיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...