תאונות דרכים, בכבישים.! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונות דרכים, בכבישים.!

אורח ztos--

Recommended Posts

אישית הייתי בקורס אצל מסלולים.

קורס נהיגה מתקדמת באופן רגיל עולה כ 900 ש"ח (יום שישי, בוקר עד אחה"צ).

התארגנו כ12 חבר'ה מפורום שכן בצורה קבוצתית וקיבלנו הנחה - 720 ש"ח.

ואללה , לא כל כך זול לקורס של יום אחד :screwy: אבל כניראה שמה שהוא נותן לך שווה הרבה יותר...

מאוד מאוד חשוב לעשות קורס כזה..זה מה שיכול להציל את החיים שלכם.

אחת הסיבות שבגללה אני כלכך רוצה ללכת לקורס הזה היא שמלמדים אותך לשלוט באינסטיקטים שלך שחלקם ממש הרסניים כמו שקרה לפני שנה שנסעתי עם חבר (הוא נהג) ועוד שניים ועשינו תאונה

בגלל זריקת תחת ואינסנטינק גרוע שגרם לו לשבור את ההגה בחוזקה לצד השני מה שגרם לצלחת בכביש מהיר וכמעט איזה תאונת שרשרת לא נעימה של כמה רכבים ב 150 קמ"ש ~ (3 מכוניות אשקרה שיפשפו את האוטו !,ד"א VW פאסט טורבו ז"ל ) , במקום מה שהוא עשה הוא היה צריך פשוט לכוון את הגלגלים\הגה לכיוון התנועה\ישר וללחוץ על הגז על מנת לישר את האוטו ולא לשבור את ההגה לצד השני

אני ממליץ לנהגים חדשים אפילו ללכת למרוצי קרטינג על מנת להתאמן על תת היגוי ולשפר כך את האינסטיקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזקנים והארסים ,זה הבעיה העיקרית, הזקנים נוסעים לאט, או פשוט עוצרים סתם בדרך, והם מסוכנים, אסור לתת לזקן מעל גיל 86 לעלות לכביש.

והארסים נוהגים כמו משוגעים, עוקפים מסוכן, עוברים על פס לבן, מקללים בדרך.

ישראל בכבישים היא כמו, העדות ,יש כלכך הרבה סוגים של נהיגה בישראל :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התאונות לא נעשות בגלל שאיזה מטורף נסע בקו ישר (ועבר לידכם בנתיב שלו) ב-220 קמ"ש

מספיק אידיוט שיעבור ב-60 ברמזור אדום כי הוא דיבר בפלאפון, או באחד שאומר לעצמו, נהה, 4 בבוקר, מה הסיכוי

שמישהו יגיע מעבר לתמרור העצור הזה ? ואלו שקודם עוברים נתיב, ואחרי זה מסתכלים במראה ?

בקיצור, לא חסר דוגמאות.

אם רוצים למנוע דברים כאלה, שיעלו את הרף של הטסטים, אז נכון, יהיו פחות נהגים על הכביש, ואולי כמה סוכניות יאבדו את הפרנסה שלהם, אבל לפחות כמה כאלו שלא מסוגלים לשלוט בעצמם לא יקבלו רישיון להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא, בוא נשווה באמת אותך לנהג הישראלי הממוצע...

ואור, צודק לחלוטין.

תוסיף לזה את כל אלה עם 5, 6 ו-10 שלילות שנוסעים כאילו כלום, וכשהם הורגים משפחות, כולם נורא המומים ולא מבינים איך זה יכול לקרות.

ומה המשטרה עושה? ממשיכה לשלול. כי ברור שנהג שכבר שללו לו את הרשיון 10 פעמים, ירד מהכביש אחרי השלילה ה-11... מה, לא?

צריך לזרוק אותם לכלא על מינימום של סכנה לשלום הציבור... אולי ככה הם ילמדו...

אה, ושכחתי לציין בפוסט הקודם... מישהו הסתכל על הכותרת המדהימה של הת'רד הזה?

מאוד מחכים... בחיים לא הייתי מנחש שתאונות דרכים הן בכבישים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשוות אותי לנהג הישראלי הממוצע זו בורות.

דהרתי - לא גאוני, לא מומלץ ולא בריא (בעיקר לרכב).

בחיי היומיום, נהיגתי אגרסיבית, אני משתלב כהלכה, מפנק בזכות קדימה ומגלה סובלנות כלפי נהגים מחוממים משו. יש לי נהיגה לא-ארצנית, בלי שום ספק, זה לא הופך אותי לנהג ישראלי גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשוות אותי לנהג הישראלי הממוצע זו בורות.

דהרתי - לא גאוני, לא מומלץ ולא בריא (בעיקר לרכב).

בחיי היומיום, נהיגתי אגרסיבית, אני משתלב כהלכה, מפנק בזכות קדימה ומגלה סובלנות כלפי נהגים מחוממים משו. יש לי נהיגה לא-ארצנית, בלי שום ספק, זה לא הופך אותי לנהג ישראלי גרוע.

אז אתה בדיוק כמוני.!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו את זה , תחכימו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3032724,00.html

לא נעים להגיד אבל לפעמים אני נוסע בכביש מסתכל על איך אנשים נוסעים ואומר לעצמי הלוואי והנהג הזה יתרסק על איזה עץ כי עדיף על עץ מאשר ברכב שבא ממול

ולפחות יש שם בן אדם אחד בכתבה הזו שמודה באמת ....שהוא בעצמו אמר לבחור שהוא נוהג כמו משוגע ושהוא לא מוכן להיכנס איתו לרכב

עכשיו יש לי חבר שהולך להחליף לאימפרזה (בגלל שהוא פירק את האוטו שלו בפעם המי יודע כמה, שדרך אגב אני לא נכנס איתו לאוטו ) אני מנסה להסביר לו שלא בא לי לבקר אותו בצומת ירקון כי זה רחוק לי מדי

אבל הוא לא ממש מקשיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוות בטוח, הייתה לי הרצעה על הנער ניר לנדסמן ז''ל, שמת בתאונת דרכים קשה, בגלל נהג אחר, שנסע מהירות מופרזת, ונכנס בו.!

מה יש לנסוע מהר כל כך? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה דבר ראשון והכי חשוב הוא להעביר לימוד נהיגה נכון , צריך לעשות קורס נהיגה שיכלול חלק תאורי וחלק מעשי שהוא הנהיגה , שהחלק התאורי לא יכלול רק לימוד תמרורים אלה גם התנהגות על הכביש , להראות של תאונות וכו .

אני אישית הייתי מעורב בתאונה לא מזמן ואני ראיתי את החיים שלי רצים לי מול העיניים .

זה היה איזה יום שישי אני וחבר שלי נסענו על הרנו מדאן 2004 של ההורים למסיבה , מאחורה עוד 4 בחורות ובסבבה נוסעים פתוחים אופספרינג על פול וליום כביש רטוב וחלק ואז יש בדרך כיכר , הכביש הוא ערוני כזה יענו מהיר מהירות מותרת 50 קמ"ש , חבר שלי נוסע על 90 ומתקרב לכיכר ואז בנתיב השמאלי הייתה מכונית והנתיב הימני נסגר בכדי שרכבים יכנסו אחד אחד לכיכר, חבר שלי חותך על האי תנועה ונכנס לכיכר ב 70 כאשר הוא אמור לפנות משאלה שם , הABS נדלק וכמובן שאנחנו לא לוקחים את הכיכר ובאמצע שהכביש ממשיך יש גינת הפרדה שיש בה עמודי תאורה , אז במזל תעמוד הראשון עקפנו ועלינו על הגינה ונוסעים מורידים עץ ראשון , עץ שני , שלישי ואני רואה את העמוד הבא לפנינו , אז טוב שחבר שלי חתח ימינה וירדנו בחזרה לכביש ושום דבר לא קרה אבל זה היה יכול להיגמר ממש ממש לא טוב .........אז תלמדו מהטעויות האלו , כי כאשר אתם הנהג ואתם מסיעים נוסעים שהם החברים הכי טובים שלכם אתם צריכים לקחת אחריות על כולם ולשקול טוב טוב אז זה שאם משהו יקרה לחבר הכי טוב שלכם אתם תצטרכו לחיות עם זה כל החיים שלכם .

אני לא מבין איך אתם יכולים לעלות בכלל לרכב עם נהגים שכאלו!?

אחד מהחברים שלי נוהג פרוע (עד מאד) ואני פשוט לא עולה איתו לרכב וזהו

אומנם זה יצר מדי פעם בעיות (עד שהוצאתי ריישיון :) ) אבל העובדה היא שהוא נתקע בעץ..(ולמזלו לא קרה לו ולחברים שלי כלום)

שימו לב עם מי אתם עולים לאוטו!

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לנסוע מהר כל כך?

[ltr]it's fun you should try it, just be sure there aren't too many cars on the road. usually it's around 3-4am when you can drive in access of 150km/h, without risking anybody (except yourself and even that's not always)[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אפשר ,אבל במסלול ריק, וצריך להיות נהג מיומן, ולא ללחוץ סתם על הגז, דופק ת'מנוע ,דופק תבלמים, גומר את הדלק.! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין מיומנות לבלאי שנגרם לרכב כתוצאה ממהירות שהוא לא ממש מותאם לה?!...  ::)

למען האמת, אני מוצא את כל רכבי "העגלה" כמאתגרים למדי... הרבה יותר מעוד סתם STI.

אין כמו לקחת את האונו 1.1 ליטרים, בעלת 49 כ"ס המתקבלים ב 5,000 וככה סל"ד ופשוט לקרוע לה ת'צורה.

בסה"כ יש לה רעש חמוד עם Backfire חביב כשמגרדים את ה 6000, בייחוד בעומסים רציניים, כשאני (99.76 ק"ג) + חבר למחלקה (135 ק"ג) + עוד שני ג'ובניקים מפותמים מהבח"א... משו כמו חצי טון של אנושיזם טהור, מזגן, והעליה של יבנה City, לכיוון הים. אני לא יודע מה עשוי לקרות קודם, קריעה של רצועת הטיימינג או אחת מהבוכנות טסה לי לתוך הגבה השמאלית.

God, I hate this car!  :2gunsfiring:

אבל זה רק אני... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...