תאונות דרכים, בכבישים.! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונות דרכים, בכבישים.!

אורח ztos--

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) את המהירות החוקית בארץ צריך להעלות במקומות מסויימים, המהירות תקועה על 90 רק כדי שהשוטרים יעשירו את קופת המדינה.

2) זה שנוהגים מהר לא שווה לזה שנוהגים בפראות.

3) נהיגה פראית ראיתי היום, ואיך שראיתי אותו אמרתי לעצמי שצריכים להוריד את הבנאדם מכביש או שהוא יעשה תאונה (הוא היה קרוב לזה 4 פעמים וזה היה רק בטווח הראיה שלי)

הוא פשוט עשה כזה זיגזג בכביש עמוס ובכזאת מהירות שרק אלוהים יודע איך הוא יצא מזה חיי...

דיאגרמה

----------------------------------------

/  *    /   *    /    *   /      *  /    *

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

*    \  *     \   *     \     *   \        *

----------------------------------------

*  = מכונית רגילה

/ \ = המסלול של החולה נפש

זה היה היום קצת לפני 4 בקטע הכביש בין בני דרור לצומת הדרים, בכביש 4....

כמעט הוריד 4 מכוניות מהכביש, כולל אותי, פשוט מטורף...

אבל לפחות הוא אותת....

ROFL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה דבר ראשון והכי חשוב הוא להעביר לימוד נהיגה נכון , צריך לעשות קורס נהיגה שיכלול חלק תאורי וחלק מעשי שהוא הנהיגה , שהחלק התאורי לא יכלול רק לימוד תמרורים אלה גם התנהגות על הכביש , להראות סרטים של תאונות וכו .

אני אישית הייתי מעורב בתאונה לא מזמן ואני ראיתי את החיים שלי רצים לי מול העיניים .

זה היה איזה יום שישי אני וחבר שלי נסענו על הרנו מדאן 2004 של ההורים למסיבה , מאחורה עוד 4 בחורות ובסבבה נוסעים פתוחים אופספרינג על פול וליום כביש רטוב וחלק ואז יש בדרך כיכר , הכביש הוא ערוני כזה יענו מהיר מהירות מותרת 50 קמ"ש , חבר שלי נוסע על 90 ומתקרב לכיכר ואז בנתיב השמאלי הייתה מכונית והנתיב הימני נסגר בכדי שרכבים יכנסו אחד אחד לכיכר, חבר שלי חותך על האי תנועה ונכנס לכיכר ב 70 כאשר הוא אמור לפנות משאלה שם , הABS נדלק וכמובן שאנחנו לא לוקחים את הכיכר ובאמצע שהכביש ממשיך יש גינת הפרדה שיש בה עמודי תאורה , אז במזל תעמוד הראשון עקפנו ועלינו על הגינה ונוסעים מורידים עץ ראשון , עץ שני , שלישי ואני רואה את העמוד הבא לפנינו , אז טוב שחבר שלי חתח ימינה וירדנו בחזרה לכביש ושום דבר לא קרה אבל זה היה יכול להיגמר ממש ממש לא טוב .........אז תלמדו מהטעויות האלו , כי כאשר אתם הנהג ואתם מסיעים נוסעים שהם החברים הכי טובים שלכם אתם צריכים לקחת אחריות על כולם ולשקול טוב טוב אז זה שאם משהו יקרה לחבר הכי טוב שלכם אתם תצטרכו לחיות עם זה כל החיים שלכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם אמרתם שנהיגה מהירה לא דורמת לכלום?

לא סתם נותנים מספר. מחשבים(כן, כן מחשבים בפיזיקה) ומגלים את המהירות. מורידים עוד כמה קמשים ליתר ביטחון ומעגלים את זה יפה.

תעשו טובה, אל תסעו יותר ממה שצריך, אתם לא נהגי מוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) את המהירות החוקית בארץ צריך להעלות במקומות מסויימים, המהירות תקועה על 90 רק כדי שהשוטרים יעשירו את קופת המדינה.

אני עוד אומר, מילא, שיעצרו על מהירות. אם מישהו מכיר את צומת הקריון בכביש עכו-חיפה, אז זאת צומת פשוטה ורגועה שבה מי שבא מצפון יכול להמשיך לנסוע ישר או לחכות לרמזור פניה שמאלה לתוך הקריון\קריית ביאליק ומי שבא מדרום יכול או לנסוע ישר או לעבור דרך נתיב השתלבות עם "תן זכות קדימה" ולפנות ימינה לקריון\קריית ביאליק. אז אחרי הפנייה הזאת עומדת ניידת משטרה ועורבת לנהגים.

יכול להיות שהם עורבים למי שלא מאותת (שזה די דבילי... למי שנכנס לנתיב פניה ימינה אין אופציה לפנות למקום אחר והוא בכל מקרה יסע ימינה) ואולי הם מחפשים על אי מתן זכות קדימה (כל העקרון הוא שאם אין תאונה\כמעט תאונה אז לא הפרעת לתנועה). אותי הם אף פעם לא עצרו ואני לא בטוח מה הם מחפשים שם, אבל זאת אחת מהצמתות הפשוטות והרגועות שיש לאורך הכביש והם כנראה רק מחפשים לתפוס שם בקטנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את מה שאמרנו לגביי המהירות

מהירות מופרזת יחסית לחוק בישראל לא הורגת

אבל...וזה אבל גדול...מהירות מופרזת יחסית לתנאיי הדרך כן הורגת

כעיקרון זה אמור להיות חופף אבל מה לעשות שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיעה במהירות גבוהה כשלעצמה אינה גורמת לרוב לתאונות.

היא רק מחמירה את התוצאות של התאונה.

אם נלך בשיטה הזו, נחזור כולנו לרכב על גמלים, ואז לא יהיו תאונות בכלל.

צריך קודם כל לשפר את רמת לימוד הנהיגה - אפילו מומלץ לחייב מבקשי רשיון לעבור קורס נהיגה מתקדמת כפי שהוא מועבר במקומות הטובים.

אחר כך יש להפנות מאמצי אכיפה לעבר עברות שהן הגורמות לתאונות דרכים.

עדיין לא ברור לי איך נהגים בעלי מעל 100 עברות תנועה - כאלה שכל שבוע שומעים שהרגו עוד משפחה - יכולים לנסוע על הכביש. פשוט לא ברור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הייתי בקורס אצל מסלולים.

קורס נהיגה מתקדמת באופן רגיל עולה כ 900 ש"ח (יום שישי, בוקר עד אחה"צ).

התארגנו כ12 חבר'ה מפורום שכן בצורה קבוצתית וקיבלנו הנחה - 720 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבישים שדווקא דורשים את תוספת המהירות..כלומר יש מקומות שכשאני נוסע במהירות של 50 קמ"ש, אני מרגיש שאני נתקע כזה ולא זורם עם הכביש

למשל הכביש לאורך רחוב ירושלים, בין הרצליה לרעננה..בתנועה הנגדית יש קטע שמותר לנסוע על 70 ובצד הרגיל מותר רק 50..ויש תחושה שלא היה כואב אם היו מגבילים ל 60

לא שלא נוסעים שם 70 או 80..זה כבר סיפור אחר.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...