[המלצה חמה!!] Harold & Kumar Go to White Castle - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[המלצה חמה!!] Harold & Kumar Go to White Castle

Milford Cubicle

Recommended Posts

המלצה חמה, מה זה חמה, רותחת !

Harold & Kumar Go to White Castle

מהיוצרים של Dude, Where's my car

הסרט הטוב ביותר שראיתי for a long time !

סרט הזוי לחלוטין, בסיגנון דומה מאוד ל Dude, Where's my car !

מומלץ !! :smile1:

נ.ב.

זאת דוגמה מצויינת לסרט שהוא "לאוהבי הז'אנר", אז בלי הערות מיותרות בבקשה.. ברור שזה לא סרט ל-high society...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מצחיק אבל מפגר ברמות

אהבתי לראות אותו למרות הכל ,

ממולץ למי שרוצה סתם לצחוק ;D

*חצי ספוילר

אהבתי את הקלסתרון בסוף, תיאור מדוייק של החשודים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי, Dude-Where's-my-car-like....

ברור שזה סרט "מפגר ברמות שחבל על הזמן", זה הקטע....

Pafel, גם אתה נזכרת בקטע עם היענים מ dude where's my car כשראית שהם נתקלו בצ'יטה ?

holy J, אני מסכים שאף סרט לא משתווה לקלסיקה האמיתית, סרט הפולחן שראיתי כמה עשרות פעמים (ואני ממש לא מגזים... באמת...) - אבל עדיין, זה סרט עם כמה קטעים הזויים לחלוטין, והוא פשוט ענק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט קורע :D אבל באמת לא משתווה לDWMC (אין לי עצבים לכתוב את כל השם..)

דיי עשיתם לי חשק לראות את זה שוב, עכשיו כמו ילד נטוש אני הולך לשבת ב2 וחצי בלילה לראות סרט לבד.. כל הכבוד ! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ת'סרט ... לא משהו בכלל... פה ושם קצת גיכוכים ... לא יותר מ'זה.... :nixweiss:

המלצה לסרט מצחיק ...white chicks... אומנם לא הכי חדש וגם לא קורע כמו "אחי איפה האוטו?" .... אבל מצחיק מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ::) הסרט לא כלכך מצחיק אבל בכל זאת שווה צפייה

בקשר ל white chicks , אכן סרט הרבה יותר מצחיק ... זה שפך אותי כל פעם מחדש לראות "בלונדינית צפונית" מדברת בקול עבה עם בס של איזה ניגה כשהיא צועקת על מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נההה דווקא פחות אהבתי את White Chicks.. סרט נחמד

כרגע סיימתי לראות את "לשרוד את חג המולד" סרט מעאפן אבל יש כמה קטעים מצחיקים.. סרט דפוק בכללי אבל שווה צפיה

מה שכן מומלץ זה Without A Paddle סרט סבבה לגמרי..

שניהם לא ממש מצחיקים אבל אחלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים סרט דפוק רצח ? תראו את A.Miami.Tail אחד מסרטי "השכונה" הכי גרועים שיש הרג אותי שם רק הכפות שה"כוסיות" מביאות לכושים שם כל לטמה לטמה ! לא כזה בכאילו

השחקנים שם כלכך דפוקים ומעצבים שזה מטורף במיוחד זאת שקראו לה בסרט נייקי ...כן כמו אדידס...פומה הבנתם מאיפה זה בא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...