ניתוח לייזר לא ימנע מקבלה ליחידות מובחרות וטייס! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוח לייזר לא ימנע מקבלה ליחידות מובחרות וטייס!

yot

Recommended Posts

חחח דיי פשוט אצלי

אני חוץ מבמקלחת ובמיטה לא מוריד את המשקפיים חחח

רגע לא הבנתי, יש לך בלי מספר רק עם צילינדר?

ואפשר לתקן את זה אחי, אני מת לעשות ניתוח כזה בגיל המתאים, נמאס כבר להיות עיוור :cool2:

לא אמרתי שאין לי מספר, יש לי גם ככה 4.5 בשתי העיניים, ורק בעין אחת יש צילינדר

בהחלט מעצבן :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לנושא הת'רד: הגיע הזמן באמת...

אני, למרות כל הרצון שלי להגיע לקורס טיס, לא קיבלתי זימון בגלל סעיף על ראיה...

הבעיה היא שכנראה זה לא שהמספר שלי כ"כ בעייתי (אם אני זוכר נכון יש לי פחות מ-2, ורק בעין אחת), אלא שיש לי צילינדר.

והבעסה היא, שלמיטב ידיעתי ניתוח ליזר לא מתקן צילינדר  :'( :'(

מתקן צילינדר. אני עברתי את הניתוח לפני שלושה חודשים.

הבעיה עם הניתוח הזה, זה שגם  אם הראיה שלך הופכת ל-6:6, עדיין מאבדים מאיכות הראייה (להבדיל מחדות הראייה) - ובפרט (כמו שאצלי קרה למשל) התפיסה המרחבית פחות טובה ממה שהיה עם המשקפים - פשוט בגלל שהתרגלתי כל החיים לראות דרך העדשות ועם שדה ראייה מוגבל. לוקח לעין הרבה זמן להתרגל (כמובן שזה משתנה מאדם לאדם).

זאת הסיבה שעד היום (ובאמת שלא ברור לי למה שינו את זה) לא היו מקבלים לטיס - לגבי יחידות מובחרות אני באמת לא מתמצא - ייתכן וזה בסדר

לפי כתבה שהתפרסמה בוואלה לא מיזמן, משרד הבריאות הבריטי אפסיק לאשר ניתוחיי למכונים פרטיים, בגלל חוסר בידע לגביי השפעות לטווח ארוך של הניתוח...

הסיבה שהם עשו את זה היא כי באנגליה, שלא כמו בארץ, כל רופא (גם אם אינו רופא עיניים) יכול לבצע את הניתוחים הללו. בארץ משרד הבריאות דורש מכל מי שרוצה לעסוק בניתוחי להיות 2 דברים: א. רופא בעל התמחות ברפואת עיניים ב. עבר קורס על המכשור בו עושה את הניתוח אצל החברה שייצרה את המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם הניתוח הזה, זה שגם אם הראיה שלך הופכת ל-6:6, עדיין מאבדים מאיכות הראייה (להבדיל מחדות הראייה

אה? חדות ראייה אוקיי, באיכות אתה מתכוון לחיות של הצבעים (כמו המסכים :P )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה? חדות ראייה אוקיי, באיכות אתה מתכוון לחיות של הצבעים (כמו המסכים :P )?

קשה להסביר, וזה לא בדיוק ככה, אבל אפשר להשוות את זה בערך למסכי LCD שכשהם על רזולוציה מאוד מאוד גבוה, אז הקצוות של המילים קצת "לא מלוטשות" - זה בערך הכוונה

אני רואה 6:6 אם כי בשורה של ה 6:6 קשה לי להבדיל בין דברים מאוד מסויימים (נגיד Y ו-V)

אבל זה פחות מפריע מהקטע של תפיסה מרחבית - אחרי 21 שנה של הרגל לראות דרך שני עיגולים, קשה פתאום לראות בכל שדה הראייה.

אני שלושה חודשים אחרי הניתוח ועדיין לא התרגלתי לגמרי, אם כי זה כבר הרבה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעשית את התיקון צילינדר לא היתה לך הרגשה מוזרה לזמן מסויים?

וכמה הצילינדר שלך היה לפני התיקון?

הייתה הרגשה מוזרה באופן כללי לראות בלי - אבל לא ראיתי את הרצפה בזווית (כמו בפעם הראשונה שתיקנו לי את הצילינדר עם משקפים) - אם לזה אתה מתכוון

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...