שרת דואר משלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת דואר משלי

אברם מהמכולת

Recommended Posts

במידה ויש לי דומיין (לצורך העניין, ללא , רק דומיין), ואני מעוניין ליצור מספר תיבות דואר לקבלת אימיילים.

אפשרות אחת היא לרכוש חבילת (נניח ואני צריך גם לאתר) הכוללת מספר תיבות דואר,

בצורה כזו האמיילים נשמרים בשרת המאחסן שלי, ואני ניגש ב POP 3 ומושך אותם אלי.

במידה ויש לי מחשב המחובר כל הזמן לאינטרנט,

האם לא עדיף לי להתקין עליו שרת דואר, במקום בחברת האחסון ?

בצורה כזו אין לי מגבלה על מספר התיבות, גודל התיבות,

כל הדואר נמצא אצלי (אוכל לגבות אותו),

אין חשש שאחרים יקראו לי את דואר (למשל טכנאים של חברת האחסון)

וכו'

1. האם אכן עדיף ששרת הדואר יהיה אצלי ?

2. בהנחה וכן, מה בדיוק אני צריך לעשות (מה להתקין ? מה לקנפג ?)

תודה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם אתה שם תיבת דואר אצלך, ואני מניח (?) שיש לך חיבור ADSL או CABLE, אז השאלה כמה תעבורת דואר אתה חושב שתהיה... כי גם עם יהיה לך SPAM והרבה דואר, אז זה יגזול לך הרבה משאבי . (ואז גם אולי כדאי לך לקנות תוספת UPLOAD שעולה לא מעט כסף).

אתה גם צריך חיבור עם STATIC IP כדי שהדומיין יפנה כל הזמן למקום נכון.

וגם תמיד יש מקרים שאתה לא מחובר (הפסקת חשמל, בעיות בקו וכו'), דבר שבחברות אכסון דואגים לגיבוי...

אז שוב, זה שאלה של העדפה.. אם זה משהו רציני, עדיף נראה שלא יהיה אצלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עניין של תקציב, אם יש לך STATIC IP ו DOMAIN NAME אין העיה לעשות אז זה, אהל אם אתה רוצה אמינות,

תצטרך גם לשלם לספק שישמש לך כ"שרת גיבוי" אם וכאשר הEMAIL SERVER שלך ייפול, וברגע ש הSERVER שלך יחזור הוא יימשוך משם את ההודעות

ואין צורך בשום UPLOAD יותר גבוה, חיבור ADSL או כבלים פשוט יכול לתמוך יופי גם ב10 תיבות דואר בו זמנית, בדיוק כמו שאתה שולח

EMAIL ברשת משותפת הSERVER ייקח בדיוק אותו כמות של משאבים של , וחוץ מזה ניתן להגביל את השימוש בכמות

השליחה של הSERVER לדוגמה לא יותר מ 6KBS וכך להמשיך לעבוד רגיל באינטרנט, בניגוד לEMAIL רגיל בו כל פעם שאתה שולח

EMAIL האינטרנט כמעט קופא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת שאתה צריך גם אכסון לאתר, אז מה ההתלבטות ?

תקנה אכסון עם תיבות דואר ונגמר הסיפור.

השאלה היא הצורך - אם אתה רוצה אימייל רציני, שיעבוד כל הזמן, ושלא יקרה מצב שבו לא תקבל אימייל זה או אחר

תמיד עדיף שרת דואר מקצועי, עם חיבור מיוחד לאינטרנט, מגובה ושאתה יודע שדואגים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...