המפרט הסופי של המחשב החדש שלי... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי של המחשב החדש שלי...

MDK

Recommended Posts

1. כבר ראיתי בחנות באג בירושליים את כרטיס הקול fortissimo 2 החדש שהוא בגרסת digital ויש לו תמיכה מסוימת ב5.1 ערוצים לכן אמליץ ללכת על האלטרנטיבה הזאת.

2. כך מארז של aopen הם נראים לי טובים למדי.

3. לא עדיף ללכת על 4 4200 ולכסוך כמה מאות.

4. אתה באמת צריך דיסק קשיח כזה גדול???

6. ומודם למה היום יש ADSL באותו המחיר(200 שקל לחודש בחבילת 0.5) בנוסף ההשקעה הקטנה adsl חוסכת לך קו טלפון ואתה מקבל מהירות פי 10 ממודם רגיל.

7. קח רמקולים 5.1 ראה לי עדיף.

8. שקול ללכת על הלוח שך שמציג ביצועים טובים והוא המומלץ בהשוואת לוחות kt333 באתר החומרה של tom.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תודה על העצה אבל אני אוותר גם בגלל שאני לא גר קרוב לירושלים וגם בגלל שזה באג!

2.אני אשקול זאת

3.יש לידטק 4400 ב-1650 ש"ח וקשה למצוא ti-4200 128mb בכמה מאות ש"ח פחות מזה...

4. כן כדי שיחזיק הרבה זמן

לא שמת לב ודילגת על 5!

6. גם את זה אני אשקול. בכל מקרה אני אקנה מודם רגיל.

7.מערכת 5.1 טובה עולה בסביבות אלף שקל!

8.יש לו בעיות תאימות עם gf4ti!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקשר ללוח אם - הלוח שנתתי לי לא עובד עם 333 כי הוא מבוסס הצ'יפ 845E"

אני יודע. אבל זה עדיין שילוב מצויין..

בקשר לפנדה, מאוד מצליח להם ואפילו היה להם ביתן תערוכת קומפיוטקס (בטח לא רשמתי נכון), ולפי מה שראיתי שתמונות ביתן גדול. חוץ מזה יש גם את זיגזג 2000 למרות שהמבחר קטן יותר טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקשר ללוח אם - הלוח שנתתי לי לא עובד עם 333 כי הוא מבוסס הצ'יפ 845E"

אני יודע. אבל זה עדיין שילוב מצויין..

בקשר לפנדה, מאוד מצליח להם ואפילו היה להם ביתן תערוכת קומפיוטקס (בטח לא רשמתי נכון), ולפי מה שראיתי שתמונות ביתן גדול. חוץ מזה יש גם את זיגזג 2000 למרות שהמבחר קטן יותר טיפה.

זה לא שילוב מצויין, האפוקס 4G4A? עדיף על פניו.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא תומך אבל לא רשמית. ואם אתה מתעקש, גם P4S533 מצויין וכן תומך בDDR 333.

הוא לא מצויין, הוא לוח פושר עם מחיר מופרז.

קח את הג'יגה בייט 8IEXP\אפוקס 4G4A+..וIBROW- קראת ביקורת אחת על הלוח?

לידעתך ברוב הלוחות של רוב הראטיואים מוגבלים לשימוש עד לFSB של 132, ככה שאחרי שתעבור אותו יש רק את ה1:1 ועוד אחד שלא זכור לי כרגע..

בכל מקרה- להתרחק, אם כבר לוקחים לוח מבוסס צ'יפסט של SIS אז רק את האביט SD7 (וכן, ביררתי גם בקשר לאפוקס 4SDA והוא לוח גרוע ביותר יחסית, לא להתקרב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו ש-SIS 645DX עם 333 מגיע לביצועים מעולים = קרובים מאוד ל-850E עם RDRAM -800!

אנטי וירוס - בקושי יש לוחות של אפוקס ואביט בארץ ואני לא הולך לקנות בחנות אז הסיכויים שאני אמצא לוח של אחד מהם הוא אפסי...

למה אתה ממליץ דווקא על הלוח הזה של ג'יגהבייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו ש-SIS 645DX עם 333 מגיע לביצועים מעולים = קרובים מאוד ל-850E עם RDRAM -800!

אנטי וירוס - בקושי יש לוחות של אפוקס ואביט בארץ ואני לא הולך לקנות בחנות אינטרנט אז הסיכויים שאני אמצא לוח של אחד מהם הוא אפסי...

למה אתה ממליץ דווקא על הלוח הזה של ג'יגהבייט?

אולי, אבל הI845G אוכל אותו בכל דבר, כנ"ל לגבי הI845E (במידה ואתה מריץ את הזיכרון ב354) - כשמשווים בין SIS לאינטל כשבשניהם רץ הזיכרון ב166 האינטל אוכל את הSIS, הבעיה היא שברוב ההשוואות מריצים את זה ככה שהSIS רץ ב333 והלוח מבוסס ב266 כי התמיכה "לא רשמית".

מי דיבר על חנות אינטרנט? לאקסלנט יש שלושה סניפים בארץ, חנות רגילה לחלוטי- קנה אצלם את הלוח ותביא לחנות שאצהל אתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה - הזיכרון יכול לעבוד לא רשמית במהירות 166 רק שה-מעבד רץ על 133 FSB, לעומת זאת SIS תומך רשמית ולא מכריח אותי לעשות או לקנות מעבד עם 533 FSB.

יש לך השוואות להוכיח לי שהצ'יפים של עוברים את ה-SIS בביצועים?!

חבר שלי סיפר לי מזמן שהם רמאים ושהם מזייפים את המוצרים ושמים מדבקות יאנו של המוצר המדובר וגם הוא אמר שהיו הרבה תלונות עליהם.

חוץ מזה אני לא מתכוון לקנות רכיב בודד, במיוחד לא , מחנות אחת ואת השאר מחנות אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה - הזיכרון יכול לעבוד לא רשמית במהירות 166 רק שה-מעבד רץ על 133 FSB, לעומת זאת SIS תומך רשמית ולא מכריח אותי לעשות אוברקלוקינג או לקנות מעבד עם 533 FSB.

יש לך השוואות להוכיח לי שהצ'יפים של אינטל עוברים את ה-SIS בביצועים?!

חבר שלי סיפר לי מזמן שהם רמאים ושהם מזייפים את המוצרים ושמים מדבקות יאנו של המוצר המדובר וגם הוא אמר שהיו הרבה תלונות עליהם.

חוץ מזה אני לא מתכוון לקנות רכיב בודד, במיוחד לא לוח אם, מחנות אחת ואת השאר מחנות אחרת...

מה זה לעבוד לא רשמית? נכון, הוא עובד ב166\178 רק כשהמעבד רץ בFSB של 133- ואם אתה לא מתכנן OC, מאיזו סיבה אתה לוקח נורת'ווד?

בדוק בהשוואות על לוחות אינטל, הם עוברים את SIS בכל פרמטר (כוללOC) חוץ מביצועי הזיכרון וגם זה "תוקן" עכשיו..

לדוגמא, הביקורצ על האפוקס\ג'יגה בייט ואביט (יש על שלושתם ביקורות) בOcWorkBench

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...