המפרט הסופי של המחשב החדש שלי... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי של המחשב החדש שלי...

MDK

Recommended Posts

ראשית אני רוצה להודות לכל העזרה והעצות שקיבלתי מכם בת'רד - "עצות למחשב חדש..." ;)

תודה לכם מקרב לב, MDK! :)

הנה המפרט הסופי שהחלטתי, ואם יש לכם משהו להעיר - להחליף חלק או משהו כזה - זהו הזמן, כי אני רוצה לקנות את המחשב ולהחליט סופית לגבי המפרט...

מארז: ATX Midi Tower 300W + 2 Fans

מעבד: 1800

לוח אם: ASUS A7V333 \ AX7-333R - תלוי מה יהיה בחנות - רוב הסיכויים שיהיה את ה-... :(

זיכרון: 512mb Samsung\Trascend\Crosair -2700 333 mhz - שוב תלוי מה יהיה בחנויות... ברור שעדיף Crosair... ;)

הארד דיסק: 80GB 7200RPM IDE 8 MB Cache Special Edition

כרטיס מסך: Leadtek Winfast A-250 TD 4 Ti-4400

כרטיס קול: Hercules Fortissimo II \ Live 5.1 - אם יהיה את קרייאטיב ולא את הרקולס אז אני אהיה חייב לקחת את הכרטיס של קרייאטיב... :(

רמקולים: Altec Lansing ATP 3 E

DVD Pioneer \ Aopen x16

Floppy 1.44mb

מודם: Dynamode 56K PCI v.92 Smartlink או משהו של Pine...

מסך: IIYAMA Vision Master Pro 413 \ 757NF

עכבר: Mouseman Dual Optical

מקלדת: Generic Basic + Pad

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בהיטסינקים ואני אפילו לא בטוח מה זה... ::)

זה גוף , נכון?!

אני לא מבין בזה, אז יש לכם המלצות להיטסינק ?! ::)

אם לא יהיה Fortissimo אצל חנות כלשהי אבל יהיה לה את שאר הרכיבים אז מה אני אעשה? לקנות אצל מישהו אחר?! או פשוט לקחת , או אפילו להסתפק בכרטיס O\B (שעל אסוס) ? ? ?

המארז Enermax 710B 350W הוא Full Tower ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה ותראה אם אתה באמת צריך כזה...

מה זאת אומרת?! או שצריך או שלא!

אם חייבים לקנות מעבד עם היטסינק בתוספת של 200 ש"ח אז עדיף כבר לקנות מערכת מבוססת P4 1.8A עם DDR!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: AMD Athlon xp 1800

לוח אם: ASUS A7V333 \ AX7-333R - תלוי מה יהיה בחנות - רוב הסיכויים שיהיה את ה-...

זיכרון: 512mb DDR Samsung\Trascend\Crosair PC-2700 333 mhz - שוב תלוי מה יהיה בחנויות... ברור שעדיף Crosair...

הארד דיסק: Western Digital 80GB 7200RPM IDE 8 MB Cache Special Edition

כרטיס מסך: Leadtek Winfast A-250 TD Geforce 4 Ti-4400

כרטיס קול: Hercules Fortissimo II \ Creative Live 5.1 - אם יהיה את קרייאטיב ולא את הרקולס אז אני אהיה חייב לקחת את הכרטיס של קרייאטיב...

DVD Pioneer \ Aopen x16

Floppy 1.44mb

מסך: IIYAMA Vision Master Pro 413 \ Samsung 757NF

עכבר: Logitech Mouseman Dual Optical

אני לא מבין למה אתה מתפשר. מה זה "תלוי מה יהיה בחנות". תבוא תגיד אני רוצה את זה. מקסימום תקנה חלק אחד או שניים מחנות אחרת. אתה תתפשר על לוח של כשיש את אביט?! ואתה יודע שאפשר לקנות את אביט ב......... אתה יודע איפה.

בקשר למארז, ממש מארז נפלא. אפילו בלי שם! בטח עוד מארז עלום בלי שם ש300W זה מה שאתה יכול לחלום ממנו.

בכלל, מערכת פנטיום 4 1.8A או 1.6A עדיפה בהרבה. אבל אם אתה מעדיף מחשב שנתקע ונשרף אז תשאר עם מה שיש לך סבבה. ואם פנטיום 4, אז השיקול הוא כזה. אם יש לך כסף קח לוח אם P4T533-C ושני זכרונות RDRAM 256MB PC1066 KINGSTON או של מושקין. מושקין פשוט הרבה יותר יקרים, וקצת יותר מהירים כי הם 32NS. אם אין לך טונה כסף, קנה מערכת מבוססת ערכת השבבים 845 למשל את לוח האם P4B533 שמבוסס על הערכה הזאת וזאת ערכה לזכרונות . ואז תוכל להשאיר את הזיכרון שרצית לקנות.

בקשר למסך, קח IIYAMA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטרך להתפשר כי אני רוצה לקנות בחנות אחת את הרכיבים ולא בכמה חנויות! (אולי \מסך\עכבר)

אני יודע לאיזה חנות אתה מתכוון ואני לא מתכוון לקנות ממנה, כי אבא שלי רוצה לקנות בחנות שלא נמצאת בבית פרטי מסיבה פשוטה שהוא מפחד שבגלל שהם "קטנים", הסיכוי שהם יפשטו רגל גדול בהרבה מאשר שחנות גדולה תפשוט רגל... חוץ מזה הוא רוצה חנות שיש לה כתובת לפנייה (לא באינטרנט)...

בקשר ללוח אם - הלוח שנתתי לי לא עובד עם 333 כי הוא מבוסס הצ'יפ 845E

גם אם זה היה 845G הוא לא היה תומך רשמית בזיכרון הזה...

למה אמרת RDRAM 1066 כשאתה אומר לקנות P4 1.8A , שבכלל לא ינצל את הזיכרון כמו שצריך?!

חבל שאין בארץ את הצ'יפ VIA P4X333 שרק הוא נורמלי והיחיד שמשתלם מבחינת מחיר\ביצועים\תכונות! :(

חוץ מזה הצ'יפ הזה לא חוקי לחלוטין!

בבקשה עוד תגובות בקשר להתלבטות למעבר ל-P4!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכל זאת מומלץ מעבד של אינטל ולא של ?!

לא הייתי כאן בפורום כמה זמן, אבל בפעם האחרונה ששאלתי, המלצתם ללכת על ,

לשבור את המונופול של אינטל, טענתם שמעבדי יותר זולים ובעלי ביצועים טובים יותר.

עכשיו חוזרים בחזרה לאינטל ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: 1800

לוח אם: ASUS A7V333 \ AX7-333R - תלוי מה יהיה בחנות - רוב הסיכויים שיהיה את ה-...

זיכרון: 512mb Samsung\Trascend\Crosair -2700 333 mhz - שוב תלוי מה יהיה בחנויות... ברור שעדיף Crosair...

הארד דיסק: 80GB 7200RPM IDE 8 MB Cache Special Edition

כרטיס מסך: Leadtek Winfast A-250 TD 4 Ti-4400

כרטיס קול: Hercules Fortissimo II \ Live 5.1 - אם יהיה את קרייאטיב ולא את הרקולס אז אני אהיה חייב לקחת את הכרטיס של קרייאטיב...

DVD Pioneer \ Aopen x16

Floppy 1.44mb

מסך: IIYAMA Vision Master Pro 413 \ 757NF

עכבר: Mouseman Dual Optical

אני לא מבין למה אתה מתפשר. מה זה "תלוי מה יהיה בחנות". תבוא תגיד אני רוצה את זה. מקסימום תקנה חלק אחד או שניים מחנות אחרת. אתה תתפשר על לוח של כשיש את אביט?! ואתה יודע שאפשר לקנות את אביט ב......... אתה יודע איפה.

בקשר למארז, ממש מארז נפלא. אפילו בלי שם! בטח עוד מארז עלום בלי שם ש300W זה מה שאתה יכול לחלום ממנו.

בכלל, מערכת פנטיום 4 1.8A או 1.6A עדיפה בהרבה. אבל אם אתה מעדיף מחשב שנתקע ונשרף אז תשאר עם מה שיש לך סבבה. ואם פנטיום 4, אז השיקול הוא כזה. אם יש לך כסף קח לוח אם P4T533-C ושני זכרונות RDRAM 256MB PC1066 KINGSTON או של מושקין. מושקין פשוט הרבה יותר יקרים, וקצת יותר מהירים כי הם 32NS. אם אין לך טונה כסף, קנה מערכת מבוססת ערכת השבבים 845 למשל את לוח האם P4B533 שמבוסס על הערכה הזאת וזאת ערכה לזכרונות . ואז תוכל להשאיר את הזיכרון שרצית לקנות.

בקשר למסך, קח IIYAMA.

אממ..

לא, אין סיבה לזרוק כסף. הלוח הנ"ל של פשור ואף פחות (ממוצע של 70 בביקורות), פשוט לא נותן תמורה לכסף- לא הייתי הולך עליו.

אם כבר RDR, אז קח את האביט TH7-II יחד עם זיכרונות 800 של (40NS)..המושקין שיש כרגע הם 800 מומהרים חות מכמה ES.

ולכותב, כדאי להחליף את המערכת למערכת מבוססת 4 רק דמיה ואתה מתכנן OC..אחרת ממש אין טעם.

בקשר ללוח לאט'לון- לך על האביט..עדיף על פני האסוס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש באינטרנט אני ראיתי היטסינקים לזכרונות שניים ב 4 דולר נדמה לי באתר שאסור להגיד פה את השם שלו (או שכבר מותר?)

זכרונות של כרטיס מסך? אם כן אז לא צריך כי בלידטק יש היטסינק רציני על כל השבבים מקדימה ומאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...