איפה לשים את המאווררים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה לשים את המאווררים?

Would?

Recommended Posts

שלום

קניתי 2 מאווררים חדשים , אחד 80 ואחד 120.

קראתי את המדריך של קום בנוגע מיקום המאווררים , אבל לצערי אני לא יכול לשים אחד מהם בגג של המארז שיוציא אוויר.

לכן השאלה שלי היא , איפה לשים את המאווררים?

האם לשים את שניהם בדלת , שה120 למטה ומכניס אוויר וה80 למעלה ומוציא אוויר?

או שבכלל לשים את ה120 באמצע שיהדוף אוויר על הכרטיס מסך החם שלי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק את המאוורר של הספק למעלה , יש לי מעין מגירה בגג של המארז ככה שאני לא יכול לשים שם את המאוורר .

אני ממש לא יודע מה גודל המארז , זה אומרת אם הוא מידי או טאוור

לרשום בסנטימטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש שם מקום ,תודה על העצה :)

אבל מצד שני אני אצטרך להוציא את הלוח אם מהמקום , וזה די גדול עלי , להוציא כרטיסים ולחבר אותם אין לי בעיה , אבל זה משהו אחר

אבל מצד שלישי לא נראה לי שרסיסים יעופו ללוח אם , רק לכרטיסים שמתחת אז אני יוציא רק את הכרטיסים (או רק את הכרטיס מסך )

ויש לי עוד שאלה , אם אני ישים את ה80 מאחורי המאז יהיה מצב שבו המאוורר של הספק והמאוורר ה120מכניסים אוויר וישירות ה80 מוציא אותו . זה טוב שיש תחלופת אוויר כל כך מהירה? המאאוררים די קרובים אחד לשני (זה לא מארז גדול ).

ועוד שאלה אחרונה , המאוורר של הספק נמצא למעלה ולפי מה שהבנתי ממולץ שהמאווררים שלמעלה יוציאו אוויר כי אוויר חם עולה ללמעלה , אני יוכל לעשות שהמאורר של הספק יוציא אוויר ופשוט לשים את שני המאווררים החדשים שיכניסו ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש שם מקום ,תודה על העצה :)

אבל מצד שני אני אצטרך להוציא את הלוח אם מהמקום , וזה די גדול עלי , להוציא כרטיסים ולחבר אותם אין לי בעיה , אבל זה משהו אחר

אבל מצד שלישי לא נראה לי שרסיסים יעופו ללוח אם , רק לכרטיסים שמתחת אז אני יוציא רק את הכרטיסים (או רק את הכרטיס מסך )

ויש לי עוד שאלה , אם אני ישים את ה80 מאחורי המאז יהיה מצב שבו המאוורר של הספק והמאוורר ה120מכניסים אוויר וישירות ה80 מוציא אותו . זה טוב שיש תחלופת אוויר כל כך מהירה? המאאוררים די קרובים אחד לשני (זה לא מארז גדול ).

ועוד שאלה אחרונה , המאוורר של הספק נמצא למעלה ולפי מה שהבנתי ממולץ שהמאווררים שלמעלה יוציאו אוויר כי אוויר חם עולה ללמעלה , אני יוכל לעשות שהמאורר של הספק יוציא אוויר ופשוט לשים את שני המאווררים החדשים שיכניסו ?

תודה רבה

בקשר לספק

אז אתה יכול...

עד כמה זה טוב אני לא יודע!

אבל אני חושב שעדיף לך אולי להוריד את הספק למטה

או ממש טיפה מתחתו לשם את המאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , זה בלתי אפשרי לשים את המאוורר למעלה

יש גם מגירה למעלה וגם אם אני מוציא אותה , המארז הוא קטן , אז אצי מהגג תופס הספק והחצי השני כבר מכוסה בסידירום שמתחתיו יש את הפלופי שמתחתיו יש את הארד דיסק

אני עדיין רוצה לעשות שהמאורר של הספק יוציא אוויר , מישהו יוכל בבקשה להדריך אותי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...