X800XT mac ed - שוחרר :) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XT mac ed - שוחרר :)

DOGMA

Recommended Posts

מצטער מראש על ההקפצה אבל:

דוגמה קלטנו כבר שאתה פאן בוי של ATI אבל אם אתה משווה בגודל בין כרטיסים שונים לפחות תשווה בין כרטיסים שמיועדים לאותן מטרות

ה 6800 DDL הוא כזה גדול פשוט כי הוא הכרטיס היחיד בעולם שתומך בלהציג תמונה על שני מסכי 30" של כל אחד מהם ברזולוציה של 2560x1600 והוא גם עולה בשמיים (600$) אבל תאמין לי שהוא ממש לא מתחרה ב X800XT למק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם בקרים שבקושי עוברים בדיקת תאימות DVI תקרא תכתבה בטומס. גם זה תומך בDUAL LINK אומנם רק בDVI אחד אבל עדיין, וכל הבקרים הם של ATI, ולא של XYZ+nVIDIA. הנה הכתבה אוםנם לא מדבר על הכרטיסים הספציפיים לMAC אבל הדבר הזה תקף גם כאן.

http://graphics.tomshardware.com/graphic/20041129/index.html

ודרך אגב, ממש אבל ממש אין קשר בין גודל פיסי לבין התמיכה בשני מסכי DL, ל6800 יש גם גרסאת עם 2DL והיא בגודל סטאנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I know what you're saying about third party products but...

The Macintosh cards are manufactured directly for and are sold under the brand name (i don't know who actually makes them) so it has better components than PC cards

in any case as i said the X800XT and the 6800 ultra DDL aren't even really competing because the X800XT can't do the things that the DDL can but it's probably cheaper

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחפש תמונה טובה של הכרטיס אני דיי בטוח שזה בקרי SIL164CT64, וגם הדבר הזה לא קשור כלכך, זה לא שהבקר איכותי, זה בקר מספיק איכותי פשוט שום דבר לא משתווה לבקר נורמאלי, מובנה או סטייל SIL178.

ומתחרה תלוי באיזה מובן, לאנשים שצריכים 2 מסכי 30" של אפל לדעתי יש כרטיס מקצועי בכל מקרה, מבחינת הגיימרים על או אנשים שרוצים תמיכה במסך DL אחד בלבד, הX800XT הוא הפתרון, לאנשים שצריכים 2 מסכים 30"( :screwy:) כן הX800XT לא יתאים במיוחד, אבל כיוון שזה שני הכרטיסים היחידים שמאפשרים לשחק במשחקים על הרז' הרצחניות האלה, אי אפשר לשלול בינהם תחרות, כן יש שני קצות לסקאלה, אבל באזור האפור, של לא אכפת לי כמה מסכי 30" אין לי אחד, ולא יהיה לי, אני רק רוצה לשחק, יש מספיק תחרות.

זאת לפחות דעתי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...