מזמן לא שמענו גינויים על הדיסקים של IBM . - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמן לא שמענו גינויים על הדיסקים של IBM .

udicol

Recommended Posts

רוצה לשמוע הודעת גינוי?

שלחתי דיסק 20GB 7200 לתיקון לפני שלושה שבועות והוא עדיין לא חזר. מספיק טוב בשבילך?

זה שכבר לאנשים נמאס לשמוע מהדברים האלה או לכתוב עליהם, כי הם כבר השלימו עם העובדה שהם נקברו עם דיסק קשיח שעלה להם המון והערך שלו ירד פלאים בגלל התקלות שלו ואין להם מה לעשות בעניין זה אלא לקבל זיכוי של 100-200 שקל עליו או לחכות כמה שנים טובות עד שהם יקבלו דיסק קשוח אחר שיתפגר להם גם כן אחרי מספר שבועות/חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכלל בגלל טכנלוגיה של דחיסת נתונים שIBM ניסת ליישם על הדיסקים הקשיחים החל מסדרת ה75GXP, דרך ה60GXP וגם ב120GXP. לכן, בעיות ההחזרה הגדולות התחילו רק מהסדרות האלה. אם היו ממשיכים לייצר , והיו משנים את הטכנלוגיה של דחיסת נתונים יכול להיות שהיית קונה דיסקים מהסדרות ה"עתידיות" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

גם אני מנפגעי ,דיסק 40 גיגה 7200 קרס,מת,שבק,לאחר כשבועיים בלבד,למזלי הספק שלי החליף לי אותו לבקשתי ,ללא שום בעיות ,למקסטור באותו סדר גודל

:) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה סיגייט 40MB (כן, 40 MB) ושנאתי אותו

יש לי 500 MB (מה-486) שעדיין עובד מעולה (8שנים).

ה- 30GB 60GXP נדפק לי אחרי 3 חודשים והחליפו לי אותו ל-40GB 75GXP

כרגע אני משתמש ב-WD80GB 8mb cache וה- הוא הנייד.....

(אם זה מעניין מישהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אם יש לכם שיובאו לארץ ע"י CCC - Triple C, צר לי לומר לכם אבל אתם הולכים לאכול חרא ובגדול לא משנה מאיזה חנות קניתם את הכונן הקשיח שלכם. היבואן הזה לא שם מדבקות בכלל על הכוננים הקשיחים שלו, ומשתמש בסריאל במחשבים שלו בשביל לבדוק האם הכונן באחריות שלו או לא, ובמקרים מסויימים הם פשוט מתכחשים לאחריות של כוננים מסויימים גם אם בתחילה יאשרו שזה כונן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אם יש לכם כוננים קשיחים שיובאו לארץ ע"י CCC - Triple C, צר לי לומר לכם אבל אתם הולכים לאכול חרא ובגדול לא משנה מאיזה חנות קניתם את הכונן הקשיח שלכם. היבואן הזה לא שם מדבקות בכלל על הכוננים הקשיחים שלו, ומשתמש בסריאל במחשבים שלו בשביל לבדוק האם הכונן באחריות שלו או לא, ובמקרים מסויימים הם פשוט מתכחשים לאחריות של כוננים מסויימים גם אם בתחילה יאשרו שזה כונן שלהם.

שימחת אותי!!!!!!!

יש לי כונן מת-45GB .

ואין לי עליו מדבקה, והחנות שקנתי משם סגרה-בל הבית נתפס על זיוף כרטיסי אשראי!

אין לי לאן ללכת עם הכונן כי אין עליו מדבקה, אף חנות לא מסכימה לקבל אותו.

איך אני יכול ליצור קשר עפ החנות הזאת ולברר אם הדיסק מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...