מה הדרך הכי טובה לנקות שאריות של משחה תרמית לפני מריחה של שכבה חדשה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי טובה לנקות שאריות של משחה תרמית לפני מריחה של שכבה חדשה?

rangerman

Recommended Posts

הסרתי את המעבד (לא חשוב למה). עכשיו אני רוצה להחזיר אותו. מה מומלץ לעשות עם שאריות המשחה התרמית? לנקות אותן? איך?

שאלה נוספת, אני רואה שריטה או שתיים על המשטח של גוף הקירור. כדאי לנסות ללטש אותן? אם כן, איך?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול מנקה הכי טוב את המשחה הטרמית

אני אישית מסתפק בטישו רך (יש ניירות טואלית גסים מידי שיכולים לגרום לשריטות קלות..)

הליטוש (החלקה) של גוף הקירור נקרא "לפינג" אתה מוזמן לחפש על זה בפורום וקירור, תחפש בהודעות ישנות כי הרבה זמן לא דיברו על לאפינג פה בפורום..

בכל מקרה שריטה או שניים לא שווה את המאמץ אם הם לא עמוקות במיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D אם תעשה את זה נכון זה לא יכול להזיק

אם תשתמש בציוד שונה אתה בהחלט יכול לגרום לנזק כלשהו, אבל נזק הפיך כמובן.. אם תבצע לאחר מכן לאפינג מוצלח אז זה יתקן את המצב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. קודם כל תנקה את כל שטח המגע של הגוף (עם אלכוהול), שהוא יהיה נקי לגמרי תסתכל אם השריטות שם רציניות ושוות עבודה או שסתם זניחות והם בגבול הסביר (וחבל על המאמץ ללאפינג)

כמובן קח בחשבון שאחרי הניקוי של החומר הטרמי תצטרך למרוח גריז טרמי או משחה טרמית חדשה...

מומלץ להשתמש בחומר טרמי ממותג מוכר, אבל גם משחות פשוטות יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מצאתי חומר הרבה יותר טוב מאלכוהול כשניסיתי להוריד את שאריות הפד הטרמי שהיה על הכרטיס מסך שלי....והוא......

מסיר צבע מצפורניים או אצטון!! הוריד את השאריות ללא בעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, תשתמשו בשני אלה העיקר לא במי חמצן !

זה החומר היחידי המוזר שהיה לי בבית באותו ערב ואמרתי "יאאלה חפיף מה כבר יכול לקרות, כולה סטוק של בארטון"

הדבר הזה הסריח לי את המגירה איזה חצי שנה.. :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...