פאקינג ניתוקים!!!!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאקינג ניתוקים!!!!!

IDAN AMRAM

Recommended Posts

אני רוצה לדעת אם עוד אנשים שמחוברים לבזק בינלאומי בADSL יש להם בזמן האחרון (חודש חודש וחצי האחרונים) מלא ניתוקים

אני מדבר על 5-6 ניתוקים ביום......

זה אצל עוד אנשים או רק אצלי..... נמאס לי כבר כל הזמן יש ניתוקים והכי מעצבן שבלילה לא משנה מה זה לא נשאר מחובר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק את הקו הם לא יקחו כסף, תנסה הכל ובסופו של דבר אם זה לא מסתדר תזמין טכנאי הביתה..

לבדוק פיזית בבית את החוטים הם יקחו כסף רק במידה והוא לא מוצא שום דבר לא תקין, אפילו אם הוא מוצא את הדבר הכי קטן שיכול אולי לשבש איכשהו את הקו אתה כבר פתור מתשלום...

אצלי לא מזמן היה מקרה דומה לשלך, ואחרי המון ניסיונות ובדיקות הזמנתי טכנאי ובאמת נמצא שהחוטים היו ישנים ואכולים, והם אלה שיצרו את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק פיזית בבית את החוטים הם יקחו כסף רק במידה והוא לא מוצא שום דבר לא תקין, אפילו אם הוא מוצא את הדבר הכי קטן שיכול אולי לשבש איכשהו את הקו אתה כבר פתור מתשלום...

אצלי לא מזמן היה מקרה דומה לשלך, ואחרי המון ניסיונות ובדיקות הזמנתי טכנאי ובאמת נמצא שהחוטים היו ישנים ואכולים, והם אלה שיצרו את הבעיה..

אח שלי.... לא מזמן לפני איזה חודשיים עשו לנו תשתית חדשה של קווי הטלפון בבית.... אז זה לא זה....

אתם חושבים שאם אני עובר לחברה אחרת לא בינלאומי זה יסתדר? (כמובן בהנחה שאני אשאר בADSL עם חברת בזק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כמה זמן זה קורה על בטוח?

תתחבר ללילה עם חיבור אורח של (נדמה לי שם משתמש 1@1 בלי סיסמא) זה יאפשר לך להתחבר אך ורק לאתר של (בזק תשתית הטלפונים)

אם בבוקר עדיין תיהיה מחובר ותוכל לגלוש, כנראה שהבעיה היא באמת בספקית שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אכן אפשרות בדיקה נהדרת, חבל שלא מפרסמים אותה מספיק, אולי אפשר יהיה לעשות "דביק" מכל הדיונים האחרונים לגבי ניתוקים ב ADSL. ;)

באמת צריך   :P

*כדאי לך לעשות את הבדיקה של כל הלילה- זה יחסוך לך הרבה כאבי ראש  :P חבל שלא חשבתי על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אני הבנתי עוד משהו בקשר לניתוקים......

לפני שזה מתנתק שמתי לב שהמודם עושה מין ריסט לעצמו......

המנורה של ה sync מתחילה להבהב והחצים נהיים אדומים-----צהובים------ואז שוב ירוקים....

למה זה פאקינג קורה??? זה בעיה במודם????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אני הבנתי עוד משהו בקשר לניתוקים......

לפני שזה מתנתק שמתי לב שהמודם עושה מין ריסט לעצמו......

המנורה של ה sync מתחילה להבהב והחצים נהיים אדומים-----צהובים------ואז שוב ירוקים....

למה זה פאקינג קורה??? זה בעיה במודם????

המודם שלך יוצא מסנכרון, תתקשר לבזק ותחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לי היה הרבה בעיות עם האינטרנט שלי והמודם שלך מסכרן את עצמו זה נובע

מבעיית תקשורת שלך לא עם הספק אלא עם חברת הטלפון (בזק) זה יכול להיות בקז לוסט

וזה יכול להיות חוטים בלויים או ישנים

תצעק עליהם ותעשה דרמות בטלפון ועוד היום יהייה לך טכנאי בבית ואפילו דרוש פיצויים ויש מצב שתקבל .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לנתק את כל המכשירים (טלפונים,פקס) שפועלים על אותו הקו ובדוק אם המודם עובד בסדר.

*ליתר ביטחון- תבדוק אם מחוברים פילטרים לכל הטלפונים שמחוברים לאותו הקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...