איזה מסך יותר טוב- Mag 796FD2 או Samsung 793DF? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך יותר טוב- Mag 796FD2 או Samsung 793DF?

יניב

Recommended Posts

הFD2 בכלל מבאס בגלל שאין לו מאחורה פתח לכיוון פוקוס.

וכשה786FD שלי התחיל להתפגר שיחקתי מאחורה עם הפוקוס והגעיתי איתו לכזאת חדות מדהימה שאני פשוט לא האמנתי ! זה היה חד כמו סכין... פשוט מדהים ואז אחרי כמה זמן הוא מת (פעל רצוף איזה 5 שנים המסכן ;/)

וGOKU אולי תפסיק כבר אם הקטע הזה של היה תקין לא היה תקין ?

אני אומר לך שהמסך הראשון שהיה לי היה בעייתי וקיבלתי מסך אחר (לא מתוקן), מסך אחר חדש דנדש, הוא היה תקין אבל ראו בוא חרא ואז גם הלכתי לראות את הFD2 בOFFICE DEPOT וגם שם הוא נראה זבל לעומת ה793DF שעמד שם לייד ואחרי זה הלכתי לעוד DEOPT בסניף אחר... וגם שם הFD2 היה נראה על הפנים אז כמובן שכל המסכים שראיתי הם דפוקים ורק לך יש מסך טוב.

שמענו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מורטר , אתה יכול להדריך אותי או לתת לי מדריך איך לכוון את הפוקוס במסך שלי? , למה מאחורה יש לי V.FOCUS וH.FOCUS , ואני רואה בתוכם שחור(אני לא יודע מה להכניס לשם , מברג או משהו)

אני מעריך שזה פוקוס אנכי ופוקוס מאוזן(ככה אומרים?) , אבל אין לי מושג איך להשתמש , תעזור לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות:

הבולט לעין הוא שהתמונה לא חדה ואינך רואה אותיות ודברים ברור. אין לתמונה "בהירות" ויופי, כמו שהייתי מצפה. כמו כן יש שני פסים באמצע. בקיצור, ישנה ומפגרת.

נאלץ להסכים שהתמונה "מפוקסלת" בעת צפיה בסרטים.

חסרונות:

איכות התמונה פשוט רעה - כל הזמן יש ריצודים קטנים ואותיות "קופצות" - המסך פשוט לא נותן איכות סבירה עבור תוכנה פשוטה כמו וורד. זה לא משהו שמונע ממך לעבוד עם המסך הזה, אבל בתור מי שהחזיק לפני כן במסך מקורי של G-200 זו נפילה רצינית באיכות התמונה. המצב נהיה רק יותר גרוע כשמריצים סרטי דיוידי - אז רואים תמונה מפוקסלת עם "כתמים"...תעשו לעצמכם טובה ותקנו מסך יקר יותר אבל שנותן תמורה נאה לכספכם. חוץ מזה המסך מיוצר בסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFD2 בכלל מבאס בגלל שאין לו מאחורה פתח לכיוון פוקוס.

וכשה786FD שלי התחיל להתפגר שיחקתי מאחורה עם הפוקוס והגעיתי איתו לכזאת חדות מדהימה שאני פשוט לא האמנתי ! זה היה חד כמו סכין... פשוט מדהים ואז אחרי כמה זמן הוא מת (פעל רצוף איזה 5 שנים המסכן ;/)

וGOKU אולי תפסיק כבר אם הקטע הזה של היה תקין לא היה תקין ?

אני אומר לך שהמסך הראשון שהיה לי היה בעייתי וקיבלתי מסך אחר (לא מתוקן), מסך אחר חדש דנדש, הוא היה תקין אבל ראו בוא חרא ואז גם הלכתי לראות את הFD2 בOFFICE DEPOT וגם שם הוא נראה זבל לעומת ה793DF שעמד שם לייד ואחרי זה הלכתי לעוד DEOPT בסניף אחר... וגם שם הFD2 היה נראה על הפנים אז כמובן שכל המסכים שראיתי הם דפוקים ורק לך יש מסך טוב.

שמענו...

לאיזה OFICE DEPO הלכת כאילו באיזה עיר?

שניה שאני יבין אתה אומר שהוא חרא ליד ה 793MB?

או שהוא חרא בכללי כאילו שהוא המסך הכי גרוע שראית?

תגידו שמעתי מ STINGER שאפשר לפתוח את המסך עם ברגים ואז לכוון פוקוס ועוד דברים אבל איך בדיוק עושים את זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FD2 בעייני הוא מסך גרוע מאוד בפני עצמו... זה מה שאני חושב.

ראיתי אותו חוץ מפעמיים בבית שלי עם שני מסכים שונים גם בOFFICE DEPOT ליד יד אליהו וגם ברמת גן.

אני מניח שיש את כיוון הפוקוס כמעט בכל מסך אבל להתחיל לפתוח מסך זה דבר בעייתי וגם מסוכן (למסך).

ה786FD שלי התחיל להתפגר לאט לאט, פתאום שעבדתי איתו כל הפוקוס השתגע והמסך נהיה מתושתש, אז אני חושב שהכיוון הפוקוס לא הרס אותו אבל אני לא טכנאי או משהו אני רק יכול לנחש (אחרת גם לא היה מקום לשנות פוקוס).

בכל אופן אם אתה רוצה לנסות לפקס אותו קח שיפוד עץ פשוט (סטייל ל"ג בעומר), תקצר אותו קצת... שיהיה באורך נוח לעבודה, ועם סכין או אכשהו תגלח קצה אחד שיהיה בצורת מברג שטוח (אבל לא עדין מדי).

או שתעשה את זה עם מברג רגיל אבל עדיף עם משהו שלא מוליך חשמל.

תכניס לשם לאט לאט את המקל/מברג ב90 מעלות ולא בזווית כי אחרת אתה לא תגיע לזה, ובדיוק באמצע אתה אמור להרגיש שם שיש איזה בורג קטן ואז פשוט תסובב אותו לצדדים והמסך אמור לשנות את הפוקוס, תנסה להגיע לחדות המקסימלית בחור אחד ואז תלך לחור השני ותשחק עם זה עד שהמסך חד.

זה דיי עדין ככה שבתזוזה קלה אתה מגיע למצב שהמסך יוצא מפוקוס ובא לך להקיא רק מלהסתכל על זה אבל כיוון עדין בחזרה והוא שוב בפוקוס ועוד טיפ קטן, אחרי שאתה רואה שאתה מתקרב ל100% פוקוס אז תחכה כמה שניות כי המסך "נמתח" קצת והפוקוס שלו יכול להשתנות טיפה גם בלי שאתה נוגע.

בהצלחה... לא על אחריותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי על ה786FD ואולי גם יש את זה ל796FD

לגבי ה796 FD2 אני משוכנע ב99% שגם לו יש את זה (גם בטלויזיות יש מקום לכיוון פוקוס וכו'), ואולי אפילו בכל שפורפרת...

איך פותחים את המסך זה ?! :kopfpatsch:

תסתכל עליו ותגיד לי אתה איך...

על מברג שמעת ?

תוציא אותו מהחשמל, תוריד אותו מהשולחן, תוציא את הברגים והאינטואיציה הגברית תוביל אותך אל האור :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...