איזה צורב DVD הכי כדאי ליקנות? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צורב DVD הכי כדאי ליקנות?

888

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המדיות -R של SILVERLINE הן בעיקרון RITEK G04, איכותיות ביותר יחסית למחיר שלהן, עם הPIONEER DVR-108 אני צורב עליהן בכפול 12 בלי בעיות ( אלו מדיות של X4 )

לגבי צורבי של , הם לא כאלה מוצלחים ( אחוז קלקול מאוד גבוה יחסית לאחרים )

אני הייתי הולך על NEC או אם רוצים קצת יותר טוב אז PIONEER ( בגלל הFIRMWARES )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיות DVD-R של SILVERLINE הן בעיקרון RITEK G04, איכותיות ביותר יחסית למחיר שלהן, עם הPIONEER DVR-108 אני צורב עליהן בכפול 12 בלי בעיות ( אלו מדיות של X4 )

אם תנבור טיפה ב"עתיקות הפורום" תגלה שרייטק G04 זה מושג שאני הכנסתי לפה(אם לא לארץ). אל תספר לי עליהם. פעם הם באמת היו מצויינים. אבל הסוג ב' שמביאים לארץ, ורוב ה G04 שנמכרים היום בעולם הם לא יותר מסבירים. זה שאתה צורב עליהם ב X12 לא אומר כלום.

לגבי צורבי DVD של LG, הם לא כאלה מוצלחים ( אחוז קלקול מאוד גבוה יחסית לאחרים )

כן, ו זה מעבד חלש ומתחמם מאוד. תתעדכן. הצורב היחידי שאינו מוצלח כמו שהוא עולה זה הפיוניר.

אני הייתי הולך על NEC או אם רוצים קצת יותר טוב אז PIONEER ( בגלל הFIRMWARES )

שוב. תתעדכן. לך תקרא קצת על  הפיוניר המהולל באתרי חומרה מקצועיים ותבין שלמרות FW רבים, איכות הצריבה שלו עדיין נופלת משמעותית מצורבים כמו NEC, ו BENQ-PHILLIPS.

ואת הדברים היקרים לך אני מציע לך שתצרוב על מדיות איכותיות יותר. כשסילברליין עלו 6.5 שקל הן היו אופציה טובה. היום כשוורבטים עולה פחות לא הייתי לוקח את הסיכון. בטח לא על דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה עם צורב אפשר לצרוב גם דיסקים רגילים? (מצטער על ההדחפות אבל זה נראה לי כמו ת'רד לניובים של צורבי אז הרגשתי שהשאלה שלי רלוונטית :)

או שאני צריך צורב לדיסקים של וצורב רגיל לדיסקים רגילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיות -R של SILVERLINE הן בעיקרון RITEK G04, איכותיות ביותר יחסית למחיר שלהן, עם הPIONEER DVR-108 אני צורב עליהן בכפול 12 בלי בעיות ( אלו מדיות של X4 )

זה שאתה צורב על מהירות 12 לא אומר כלום,ניסית לבדוק את התוצאות שלך? כי אני ניסיתי לצרוב על 12 והתוצאות ממש לא טובות (על מדיה של 4X),אבל מה שכן 8X נצרב מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- איפה אני יכול להשיג את ה- NEC3250? יש אותו גם בשחור? והאם הוא יכול לצרוב גם CD רגיל?

- בשביל - צריך מדיות מיוחדות?

- ואיפה ה- Pioneer 09 וה- BENQ DW1820P? טוב לא משנה אני הולך כבר על הנק נראה לי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NEC 3520 פה:

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1462262

LG4163B אמור היה כבר להגיע. כן, ל DVD RAM צריך מדיות מיוחדות.

109 ו 1820 לא יצאו עוד למיטב ידיעתי.

BENQ1620 פה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=35829

כולם יכולים לצרוב CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג. ה זה תוספת שמאפשרת גיבויים ברמה מקצועית למי שמגבה כמות קטנה יחסית של מידע המשתנה בתכיפות גבוהה. הצורב שהזמנת מצויין ותוכל לראות ולגבות איתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורבי קוראים הכל ,CD,SVCD,VCD(שים לב להגבלת מספר שינויים ב ZONES).

בנוסף הצורב שהזמנת צורב כמעט את כל הסוגים, כאשר מה שהוא לא צורב - :

DVD-RAM זהו סוג דיסק המשמש כמעין דיסק קשיח חיצוני, ז"א ניתן לכתוב ולמחוק ממנו כמו שעובדים עם דיסק קשיח. החיסרון הוא האיטיות והעלות הגבוהה של הדיסקים!

לטעמי אין צורך בכך, לפחות לא כיום. (אני מניח שיש אחרים שיסתרו את דעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן

2) כן

אל תדאג קנית צורב מצויין.

לטעמי אין צורך בכך, לפחות לא כיום. (אני מניח שיש אחרים שיסתרו את דעתי).

זה לא עניין לדעה כזאת או אחרת. יש אנשים (כמוני) שהתוספת של אמצעי גיבוי ברמה מקצועית חשוב להם מאוד ויש כאלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...