Inno3D - צריך הבהרות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Inno3D - צריך הבהרות

Boomer

Recommended Posts

אני זוכר שלפני יותר מחצי שנה כולם אמרו שיש להם פילטרים ממש גרועים (ראו ערך PowerColor) :puke: ;D

אבל בחודשים האחרונים אני שמעתי עליהם דברים טובים...

אז מישהו שיודע יכול להגיד מה הרמה שלהם כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידך.

אין הבדלי ביצועים בין כרטיסים שונים אשר מבוססים על אותו השבב (אלא אם כן מעלים להם את מהירויות השעון - דבר ש- Inno3D לא עושה) אבל כן יש הבדל באיכות ההתצוגה בדו ממד של כל אחד מהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא השתכנעתי.

אני עבדתי עם הכרטיסים האלה כבר כמה שנים, ויש לי להגיד רק דברים טובים על רוב הדגמים.

כמובן שבכל משפחה יש יוצאי מן הכלל ! ;D

הנה מצאתי כמה ציטוטים מאתרי חומרה שונים :

Reviewmakers.com :

Should we recommend these cards? We don't see why not. Good price, with a good bundle and a performance that rivals the more expensive cards always gets into our good books. Inno3d cards are

always well known for good value, let's just hope they continue that way.

VRZone :

Inno3D Tornado GeForce4 MX440 is a neat graphics card with good value for performance. This card performs very well in most aspects other than 3DMark2001 SE where some of the DirectX 8.1 features tests like vertex and pixel shaders couldn't be performed. In terms of overclockability, Inno3D Tornado GF4 MX440 can easily be the one of the most overclockable MX440 card around as a very stable speed of 320Mhz and 500Mhz memory frequency can be achieved throughout all the benchmarks. At this speed, Inno3D Tornado GF4 MX440 can turned into a speed monster outperforming the GeForce3 Ti200 substantially but at a much lower price. Those people who are in for some with a balance of some graphics designing but with a budget will almost definitely choose this card.

EXHardware : פה הכרטיס GF3 Inno3D קיבל פרס בחירת עורכים - וציון 9/10.

The Tornado GeForce3 is a great card in almost every way from it's looks, to the bundled software (more games could have been better!) and the excellent cooling setup. The quality of the card itself is amazing with a very well built black PCB and the performance is just as amazing crunching out some very respectable scores. The Tornado GeForce3 carries on the qualities you can expect from Inno3D's products and if you're looking for a high end graphics card, be sure to check the Inno3D Tornado GeForce3 out. You won't be disappointed!

בסופו של דבר אם אתה רוצה לקנות כרטיס מסך איכותי וחזק בלי קשר למחירו - אז אל תסתכל בכלל לכיוון של INNOVISION !

עובדה - יש יותר טובים !

אבל לדעתי ביחס מחיר/ביצועים אין להן הרבה מתחרים בכרטיסי מסך מבוססי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות 2D זה די סוביקטיבי כי אדם שיש לו ראיה ממש טובה ממש יבחין בפגמים וגם זה תלוי במסך שבו בודקים.

קשה לתת ממש ביקורת טובה ואמיתית על זה.

בדרך כלל מציינים כהערה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לפי ההשוואה החדשה ב-AnandTech אין בכלל הבדלים בין איכויות ה-2D של הכרטיסים שיש שם...

רק ברזולוציות מאוד גבוהות שאני בחיים לא עובד בהן...

אז זה קצת סותר את מה שאמרתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כדי לראות את ההבדלים האלה צריך לעבוד ברזולוציה גבוהה ובשביל זה צריך ששאר המערכת תהיה חזקה גם כן וזה לא ככה אצל רוב האנשים ( לפי תאוריית הממוצעים יש דבר כזה אני לא ממציא ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...