מחפש מדפסת+סורק+פקס טובה גם להדפסת תמונות מהמצלמה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדפסת+סורק+פקס טובה גם להדפסת תמונות מהמצלמה

moses_23

Recommended Posts

או.קיי אז ככה:

אני מחפש מדפסת+סורק+פקס(הכל ביחד) במחיר של עד 1500ש"ח ובבקשה תסבירו לי

מה אני צריך למדפסת טובה או פקס טוב או סורק טוב.

נ.ב.

ראיתי את המדפסת הזאת:

Lexmark X1150

והחיבור שלו של הפקס הוא למחשב :s05: לא הבנתי את זה, אין קו טלפון או איך זה הולך??

ומדפסת צריכה דיו?

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול, Lexmark X1150 היא ללא פקס. יש לי אותה, והיא "רק" מדפסת, סורק ומכונת צילום אבל לא עצמאית - המחשב חייב להיות דלוק בשביל צילומים (המכונה כאילו מצלמת "דרך" המחשב), ככה שאתה יכול לרדת ממנה...

מדפסת לא צריכה דיו שבא במחסניות דיו, אלא טונר; מדפסת מדפיסה בשיטה שונה ממדפסת הזרקת דיו. אם תרצה אני יכול להסביר לך את ההבדל.

בנוגע למדפסת שאתה מחפש, אתה צריך עם מזין נייר (Feeder) או בלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בHP יש לך את הOfficeJet 5510 שהוא פקס,מכונת צילום, מדפסת וסורק. יש לו גם מזין נייר (לצילום של כמה מסמכים אחד אחרי השני) והפקס והמכונת צילום הם עצמאיים.

אם אתה רוצה משהו יותר ביתי אז יש לך את ה PSC 2410 שהיא מכונת צילום עצמאית, פקס וכו' אבל ללא מזין נייר, מה שכן יש לך קורא כרטיסי במדפסת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון... אני בהחלט מסכים, זה באמת באסה בלי מזין, ווזה הרבה יותר נוח עם מזין.

אז באמת לך על הOfficeJet 5510 אם אתה מתעקש על , ואם הממון מצוי בכיסך אני ממליץ לך (אם אתה מצלם/מדפיס/מפקסס הרבה) להשקיע במשהו קצת יותר מקצועי כמו Officejet 6110 שהיא יותר מוצלחת מה5510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדה ראשית בת"א ונקודות איסוף בירושלים,חיפה ובאר שבע זה לא בדיוק כול הארץ... אבל אני לא אהיה קטנוני... ;) את האמת זה באמת יקר יחסית לבית... אז אני מניח שבאמת אפשר להסתפק בשירות במעבדה. הבעיה שלהם שאם הם לא מצליחים לתקן הם נותנים מכשיר מחודש וזה די באסה את האמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך בשבילה דיו (ד"א זה ראשים מס' 56 לשחור ו-57 לצבעוני... :xyxthumbs: ) ולא טונר. טונר זה למדפסות ולא לדיו.

ההבדל ביניהם הוא כזה דבר - בתוך ראשי דיו יש דיו שמוזרק על הדף בשיטה שנקראת, כמה מפתיע(...), הזרקת דיו. הדפסה בשיטה של היא שונה קצת - בטונר יש מין אבקה שמפוזרת על הדף בצורה של מה שהדפסת ואז יש תנור בפנים שמחמם את הדף ו"מקבע" את ההדפסה על הדף. בגלל זה, אם שמת לב, דפים שיוצאים ממדפסת הם חמים קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...