מה ההבדל בין INSPIRE 5.1 5300 ל5700? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין INSPIRE 5.1 5300 ל5700?

ADIR_M

Recommended Posts

[glow=red, 4, 400]הרבהההההההה כסף !![/glow]

זה ההבדל ביניהם. ה-5700 כולל רסיבר לדולבי דיגיטל בעוד שה-5300 מחייב כרטיס שכבר מוציא דולבי דיגיטל מהיציאות האנלוגיות שלו (לא SPDIF).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ההבדל ביניהם. ה-5700 כולל רסיבר לדולבי דיגיטל בעוד שה-5300 מחייב כרטיס שכבר מוציא דולבי דיגיטל מהיציאות האנלוגיות שלו (לא SPDIF).

כלומר אני עם כרטיס פלטיניום 5.1 ל צריך את הרסיבר... הרסיבר הוא רק מפענח או שהוא גם מגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר אני עם כרטיס פלטיניום 5.1 ל צריך את הרסיבר... הרסיבר הוא רק מפענח או שהוא גם מגבר?

הרסיבר הוא גם מגבר וגם מפענח דולבי דיגיטל. מכיוון שכרטיס הקול שלך כבר מפענח דולבי דיגיטל מספיקים לך עם מגבר. אתה גם יכול לקנות את ה-ADA880 של אלטק לנסינג ולחבר אותם ליציאה הדיגיטלית של הכרטיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gil, אני רוצה לחלוק עליך בעניין הזה. אם יש לו Audigy Platinum א כל AUDIGY עדיף לו לקחת את ה5700 כי הם מתחברים ליציאה הדיגיטאלית של כרטיס הקול שלו בJACK אחד(הכי עליון) ומוציאים לו איכות מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי רוטשילד...

המחיר זה 99 דולר ל5300 ו299 דולר ל5700 אז כן אני חושב יותר בכיוון של ה5300

ואם כבר משקיעים כסף הולכים על המגה סיסטם 500 WAT לכל המערכת! 70 כל לויני ובאס 150! במחיר סימלי של 399 דולר (בחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקנה את ה-ADA880 של אלטק ? יש עליהם ביקורת כאן באתר אם אני זוכר נכון. תקרא, תתרשם ותחליט. לי אישית ממש לא מפריע שאין להם סנטר אמיתי, הסאונד מצוין, השלט רחוק נוח לשימוש והמחיר שלהם היום בהחלט סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקנה את ה-ADA880 של אלטק ? יש עליהם ביקורת כאן באתר אם אני זוכר נכון. תקרא, תתרשם ותחליט. לי אישית ממש לא מפריע שאין להם סנטר אמיתי, הסאונד מצוין, השלט רחוק נוח לשימוש והמחיר שלהם היום בהחלט סביר.

דווקא זה מאוד חשוב לי . בעיקר בסרטים שזה אחד המרכיבים החשובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לי יש את המערכת inspire 5.1 5300 ואני מאוד מרוצה ממנה , במיוחד בסרטים פשוט מדהים .

במשחקים גם אתה כאילו רואה סרט , במוסיקה לא ממש , אם אתה מתכון להפציץ בווליום . אבל הדאונד מדהים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...