פקודות DOS - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פקודות DOS

Asafalfa

Recommended Posts

היי אנשים ! לפני כמה דקות פתחתי קובץ שכנראה היה סוס טרויני.. זה בסדר :) כי ה zone alarm נדלק לי שני אחרי . בקיצור ישר מחקתי את הקובץ ואז ראיתי שהוא מנסה ליצור קשר מקובץ נוסף שנימצא לי ב C:\WINNT\system32\iosdt בקיצור ניכנסתי לשם ומחקתי את כל מה שהיה שם ... ואז ניסיתי למחוק את ה FOLDER ,הבעיה היא שאני לא יכול לראות אותה !... עכשיו הדרך היחידה שאני יכול למחוק את זה זה רק דרך CMD DOS.. כי ללחוץ על FOLDER אני לא יכול כי אני פשוט לא יכול לראות אותה !... אז רציתי לדעת האם אתם יודעים את הפקודה כי אני משתגע כאן !...

אנשים הפקודה DELTREE לא עובדת לי הוא כותב ..

DETREE IS NOT RECOGNIZED AS AN INTERNAL OR EXTERNAL COMMAND OPERABLE PROGRAM OR BATCH FILE..

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...אני לא בטוח שאתה צריך למחוק את זה,אבל בסדר...

קודם כל my computer>tools>folder options>view ותסמן "show hidden files and folders"

עם אתה ישר רוצה מcmd

RD <path> or if its a file the DEL <path> hope it works

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי :) זה הדבר הראשון שעשיתי והוא לא מראה לי את ה FOLDER גם אחרי שאני עושה את זה!...

אני כן יכול להגיע אליו רק כאשר אני כותב ב ADDRESS את C:\WINNT\system32\iosdt כל זה...

הקטע שלראות אותו אני לא ...

הפקודה שלך עזרה לי הבעיה היא שעכשיו הוא כותב לי שלא ניתן למחוק את זה כי זה בשימוש (לא קיים אף קובץ בפנים ) וכאשר אני מפעיל את ה TASK MANAGER אני יכול לראות שזה באמת פועל אבל הוא לא נותן לי לעשות לו END PROCESS

טוב מצאתי בדיוק למה אני לא רואה את זה ! אחרי בדיקה ...:) וזה יכול עזור לכולם כי זה טרויני חדש שעכשיו נמצא ברשת ! כדי להוציא אותו זה מה שצריך לעשות

מה הוא עושה ...:

Computer running slow, CPU usage always around 98%

יש מצב שכך הוא יהיה כתוב ב TEST BAR:

An executable may be running called iosdt.exe

Check to see if iosdt.exe is running:

Open Task Manager by pressing "Crtl" + "Alt" + "Delete".

Click the Processes tab.

Look to see if iosdt.exe is running (it will be using most CPU resources). If iosdt.exe is not running, this is information does not apply to your problem.

Removing iosdt.exe:

This is a very sneaky infection. In order to find & remove the exe you need to:

Open Control Panel > Folder Options

Click the View tab.

Under Hidden Files & Folders click "Show Hidden Files and Folders"

Next uncheck "Hide protected operating system files"

Reboot in Safe Mode (in XP press F8 before begins loading)

Open C:\WINDOWS\system32

Delete the Folders & files with iosdt in the name (there should be 1 folder, iosdt, containing all the corrupt files) you may want to do a search for iosdt to make sure everything is removed.

Empty the Recycle Bin.

Reboot in Normal Mode.

HOPE IT HELP :yelclap: :yelclap: :hi:

אהבתי :) הוא היה חכם יחסית לכל האחרים !.. אבל עדיין פשוט מידיי חחחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...