יש פה שחקנים של וורקרפט 3 פט ברמה גבוהה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה שחקנים של וורקרפט 3 פט ברמה גבוהה?

Da-Funk

Recommended Posts

המשחק הוא.. Warcraft 3 Frozen throne הוא ממש לא חדש....

זהו משחק אסטרטגיה בזמן אמת RTS - real time strategy.. המשלב בתוכו 4 גזעים שונים בעולם שלם של פנטזיה...

למשחק בשחקן יחיד יש עלילה של סרט.. הלוואי וגם יעשו סרט כזה.... אבל אני יותר מרוכז במשחק אונליין.. שבו כמו בכל RTS אתה מתחיל מכלום (5 וורקרז בד"כ).. וצריך לאסוף משאבים כדי לנצח את יריביך... השינוי בוורקראפט הנוכחי הוא דמות הגיבורים.. שסביבם מתנהלים כל הקרבות והם המפתח לשיחוק נכון.. תוך כדי ניצול נכון של משאבים אתה גם אמור להתפתח ולבנות לך בסיס (הגנתי עד כמה שאפשר) בזמן שאתה מפמפם חיילים מגוונים שונים ומשונים... אם לתאר את המשחק במשפט אחד "אבן נייר ומספריים ענקי" (לדוגמא חיצנית תהיה טוב נגד קוסמים אבל חלשה כנגד פוטמן) כשנכנסים לזה זה ממכר.. בייחוד שאתה יכול לצפות בריפלייז של השחקנים הטובים בעולם ואז גם ללמוד מהם טקטיקות...

בבאטל נט ככל שאתה מנצח בקרבות אתה עולה רמות ... כרגיל עם כל הסטטיסטיקות המדהימות שנמצאות באתר שלי בליזארד אתה יכול לעקרוב אחרי כל צעד שעשית.. אני כרגע רמה 17 גם...

השחקן הכי טוב בעולם כרגע הוא .grubby :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמ מעניין. פעם ראשונה שאני הולך לקנות משחק ולא להוריד, מאיפה כדאי לי לקנות?

ובעניין המשחק אונליין, יש לאגים? יש לי 1.5MB DOWN/16KB UP

ואני ממש גרוע במשחקים מהסוג הזה, איפה אני יכול למצוא עצות וטקטיקות למתחילים למשחק?

עריכה: אחרי שאני אקנה ואתחיל לשחק במשחק, באיזה רמת קושי אני צריך להתחיל לשחק לפי דעתכם?

אני גרוע במשחקי אסטרטגייה, אבל רמת הקושי הכי קלה לא תהיה שטותית מדי?

או שעדיף לי לבחור בבינונית?

וגם אני רוצה כבר מעכשיו להתחיל ללמוד טקטיקות, אז אם אפשר בבקשה תביאו לי לינק להורדת סרטונים של שחקנים טובים שצילמו את אופן המשחק שלהם.........

תודה :) :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

modgod בריפלייז אפשר לצפות אך ורק אם יש לך את המשחק מותקן וגם בהתאם לגרסה שממנה נלקחה הריפליי...

www.replays.net מספק ריפלייז ברמה טובה מאוד... וגם www.wcreplays.com ... ששם בפורומים ישנם פורומים מלאים בטקטיקות בהתאם לגזעים השונים...

אם אתה מעוניין תוריד את הקובץ זיפ הזה פשוט תפתח ותפעיל במדיה פלייר.. זה משדר וורקראפט 24 שעות ביממה.. לפעמים גם שידורים חיים של שחקן בשם viruz ... זה חביב מאוד... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך לבדוק אם אתה אוהב את המשחק לפני שאתה קונה..

אני אישית קניתי את כל המשחקי ONLINE של עד היום, פשוט כי הם מעולים (חוץ מ WOW בינתיים)...

לגבי LAG, המשחק הזה מדהים, אני יכול להוריד EMULE + BITTORRENT ביחד ועדיין לשחק ONLINE בלי LAG בכלל.. פשוט מעולה...

שים לב שאתה צריך להשיג את המשחק המקורי ולקנות את ה EXPANTION PACK ולא להיפך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Da-Funk, תודה אני צופה עכשיו ב"שידור החי" של המשחק דרך הקובץ שהבאת.

icebreak, חשבתי על זה כבר וזה כבר "בטיפול". אם אוהב את המשחק אני אקנה אותו כדי שאני אוכל לשחק אונליין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...