למשהו יש קבלה של קנית הארדיסק 40 ג'יגה של מאקסטור ?:\ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למשהו יש קבלה של קנית הארדיסק 40 ג'יגה של מאקסטור ?:\

Da-Funk

Recommended Posts

ההארדיסק שלי התקלקל והוא עדיין באחריות... אבל אני לא יכול לממש אותה בלי קבלה שקניתי אותו.... למישהו יש קבלה אונליין (כמו שמקבלים אחרי רכישה בנט) , שאני אוכל להשתמש בה לשם זיכוי ?... אני מוכן אפילו לשלם עליה 20 ש"ח

<צונזר>

עריכת המנהל: אזכור לשם החנות צונזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה לא צריך קבלה, אתה צריך הוכחה שיש לך אחריות.

ואם לא הורדת את המדבקה שהם שמו, יש לך אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה הגדולה פה.... אם אתה בטוח שיש אחריות פשוט תמסור את הדיסק וישלחו אותו ליבואן (CRG). אם יתברר שטעית ואין אחריות, יחייבו אותך על טיפול ומשלוח של הדיסק.. אין בכלל קשר לקבלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך קבלה, אתה צריך הוכחה שיש לך אחריות.

ואם לא הורדת את המדבקה שהם שמו, יש לך אחריות.

לא כל החנויות שמות מדבקות על הדיסק הקשיח, אבל זה דיי מחייב שישאר להם היסטוריית הזמנות שעדיין באחריות, שווה לנסות ללחוץ עליהם שיאתרו את הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי שלחתי להם מייל ואמרו לי שהם צריכים חשבונית...

כבר שלחתי ת'דיסק ל CRG והם אמרו לי שההארדיסק הזה לא נקנה בארץ ושצריך לשלוח אותו לאירלנד בכלל!

וואט דה פאק אני עושה איתו האחריות עד למרץ 05... :s07:

במקסטור נתנו לי אפילו מספר החזרה והכל.... אבל נראה לי שלא שווה לי לשלוח אותו עצמאית זה יעלה לי חצי מהמחיר שלו אם לא יותר...

מה עושים :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה לך ל<צונזר> תבקש מישהו אחראי

תגיד לו שקנית את הדיסק אצלהם והאחריות צריכה לבוא מהם, אתה לא מוכן לשלוח את ההרדיסק אפילו לחולון שלא נדבר על חול זה הוצאות יקרות שלא אמורות לבוא על חשבונך

תגיד לו שאין לך את החשבונית זהו הלכה מתה שיוציאו מהמחשב זה אחריותם לשמור על קניות שעברו דרכם, לך להנהלה תעשה בלאגן אל תצא פראייר חייב להיות להם רישומים להכל.

<צונזר>

עריכת המנהל: אזכור לשם החנות צונזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משתתפי הדיון, כולל פותח הת'רד:

אם לא שמתם לב, לאחרונה התווסף חוק חדש לחוקי הפורום שאומר שאסור לדבר על חנויות או להזכיר שמות חנויות שלא לצורך השוואת מחירים.

6. חנויות: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת. שמות חנויות יוזכרו לצרכי השוואת מחירים בלבד, ולא לצרכי הבעת דעה על חנות זו או אחרת.

לכן, הודעות הדנות בחנויות נמחקו.

בנוסף, קיימת עוד בעייה עם הת'רד הזה:

אתה מודע לזה שיש בעיה חוקית עם מה שאתה עושה?

הנושא שלו לא ממש חוקי.

בגלל כל זאת, הת'רד ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...