פינת השנאה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת השנאה

Cereal Killer

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

אני שונא לימודים, אני שונא שמכירחים אותי לעשות משהו, אני שונא כפייה מכול סוג שהוא..

(אנשים, אל תגזימו עם הת'רד הזה.. ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא פלסטינים,אני שונא פשיסטים,אני שונא את כול ארגוני הטרור,אני שונא צרפתים - palastine lovers,arafats ass kissing,אני שונא את המסך שלי ואת כרטיס המסך שלי(אני אוהב את העכבר שלי),אני שונא את חתול שלי,אני שונא רוסיות שמסתובבות עם ערבים(pridatili),אני שונא את הקמוניסטים בכול מקום בעולם ואני ממש שונא את השמאלנים בארץ,אני שונא שפורצים לאתרים(כמו במקרה שלנו),אני שונא כשלא מתייחסים אלי בגלל שאני קטן(גם בגיל ובגובה),אני שונא את בית ספר,אני שונא את המורות שחושבות שהם מלכות ואנחנו(התלמידים)עבדים,אני ממש אבל ממש שונא כשמכריחים אותי לעשות משהו שאני לא אוהב,אני שונא אוכל לא טעים,אני שונא health food,אני שונא את המקלדת הצהובה שלי שאני צריך לנקות כול יום אחרי מרתון של 6 שעות בUT,אני שונא את המקשים:A,S,D,W ו space כי אותם הכי קשה לנקות,אני שונא עכברים עם גלגלת,אני שונא כשאומרים לי לנקות את החדר,אני שונא להציע את המיטה בבוקר,אני שונא כשצוחקים עלי,אני שונא אנשים שמעבירים ביקורת על דברים שאנשים אחרים עבדו קשה בשבילם(דברים שניתנים בחינם - המבין יבין) ואני ממש שונא אנשים שחושבים שהם יודעים הכול.

ולסיום יש מעט מאוד דברים שאני אוהב אבל את מה שאני אוהב אני שומר לצידי לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שפתח את פינת השינאה , ראוי שיפתח את פינת האהבה .

אבל לעיניין - אני ש. את ראשי החיזבאללה , שיח נאסרללה , באשר אל אסד , ראשי הרשות הפלסטינאית , כולל אבו מאזן , אבו עלה ,

ראשי התנועה האיסלמית בישראל , ראשי החמאס , (רוצחי הילדים ) , שיח יאסין , ראשי הג'אד האיסלאמי , ראשי החזית העממית לשיחרור פאלסטין , החזית הדמוקרטית לשיחרור פאלסטין .אני שונא בכל מעודי את כל המעודדים לרצח מתוח מניעי דת , רעיון , או כל דבר אחר .

אני שונא את כל המסיטים במסגדים , את כל הקיצונים המיליטנטים , שמחזיקים רובי קל'ץ ויורים לכל עבר ומטילים אימה על האוכלוסיה המסכנה (הפלסטינאית ) .אני שונא אותך אחמד טיבי שפועל וחותר תחת המדינה שבא אתה חבר כנסת , אותך אחמד בארקה , שתמיד תוקע מקלות בגלגלי המדינה המסכנה שלנו . אני שונא את אותה חברת כנסת ערביה ממרץ שהאשימה אותנו ברצח ואונס במלחמת העצמאות ב-48 .

כל כך הרבה שינאה , אולי נעבור לאהבה .

All we are saying is give peace a chance

בקיצור ערבים

טעות , לא את כולם .דגש טרוריסטים ורוצחים . לא כל הערבים טרוריסטים ורוצחים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא לימודים, אני שונא שמכירחים אותי לעשות משהו, אני שונא כפייה מכול סוג שהוא..

(אנשים, אל תגזימו עם הת'רד הזה.. ::))

אני שונא כפיה, בגלל זה עזבתי את הבית ספר (שנה הבאה אלמד בבית ספר אחר)

אבל אוהב לילמוד. (מה שמעניין אותי)

אני שונא פלסטינים,אני שונא פשיסטים,אני שונא את כול ארגוני הטרור,אני שונא צרפתים - palastine lovers,arafats ass kissing,אני שונא את המסך שלי ואת כרטיס המסך שלי(אני אוהב את העכבר שלי),אני שונא את חתול שלי,אני שונא רוסיות שמסתובבות עם ערבים(pridatili),אני שונא את הקמוניסטים בכול מקום בעולם ואני ממש שונא את השמאלנים בארץ,אני שונא שפורצים לאתרים(כמו במקרה שלנו),אני שונא כשלא מתייחסים אלי בגלל שאני קטן(גם בגיל ובגובה),אני שונא את בית ספר,אני שונא את המורות שחושבות שהם מלכות ואנחנו(התלמידים)עבדים,אני ממש אבל ממש שונא כשמכריחים אותי לעשות משהו שאני לא אוהב,אני שונא אוכל לא טעים,אני שונא health food,אני שונא את המקלדת הצהובה שלי שאני צריך לנקות כול יום אחרי מרתון של 6 שעות בUT,אני שונא את המקשים:A,S,D,W ו space כי אותם הכי קשה לנקות,אני שונא עכברים עם גלגלת,אני שונא כשאומרים לי לנקות את החדר,אני שונא להציע את המיטה בבוקר,אני שונא כשצוחקים עלי,אני שונא אנשים שמעבירים ביקורת על דברים שאנשים אחרים עבדו קשה בשבילם(דברים שניתנים בחינם - המבין יבין) ואני ממש שונא אנשים שחושבים שהם יודעים הכול.

ולסיום יש מעט מאוד דברים שאני אוהב אבל את מה שאני אוהב אני שומר לצידי לנצח.

WoW..... קומוניסטים הם אחלה אנשים, זה את הקפיטליסטים אתה צריך לשנוא ;D וזה קרקרים שפורצים לאתרים, זה סתם חנונים שכותבים לינוקסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקרים זה אנשים טובים שעוזרים.

אין לי מושג למה ה-FBI מנסים להרוג את מי שפרץ אליהם בלי לעשות כלום בקבצים. הם צריכים להגיד לו תודה ולשכור אותו בתור איש אבטחת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

כנ"ל, רק בלי קשר למכבי-ת"א, בסופו של דבר כל הקבוצות מגיעות לאותה רמה.

ראיה לכך היא מונדיאל 2002.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לעיניין - אני ש. את ראשי החיזבאללה , שיח נאסרללה , באשר אל אסד , ראשי הרשות הפלסטינאית , כולל אבו מאזן , אבו עלה ,

ראשי התנועה האיסלמית בישראל , ראשי החמאס , (רוצחי הילדים ) , שיח יאסין , ראשי הג'אד האיסלאמי , ראשי החזית העממית לשיחרור פאלסטין , החזית הדמוקרטית לשיחרור פאלסטין .אני שונא בכל מעודי את כל המעודדים לרצח מתוח מניעי דת , רעיון , או כל דבר אחר .

אני שונא את כל המסיטים במסגדים , את כל הקיצונים המיליטנטים , שמחזיקים רובי קל'ץ ויורים לכל עבר ומטילים אימה על האוכלוסיה המסכנה (הפלסטינאית ) .אני שונא אותך אחמד טיבי שפועל וחותר תחת המדינה שבא אתה חבר כנסת , אותך אחמד בארקה , שתמיד תוקע מקלות בגלגלי המדינה המסכנה שלנו . אני שונא את אותה חברת כנסת ערביה ממרץ שהאשימה אותנו ברצח ואונס במלחמת העצמאות ב-48 .

חידה: מה מיוחד בסגנון הכתיבה של שתי ההודעות האלה?

רמז: התוכן לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה התחיל ברגל שמאל, והמשיך בצורה גרועה ביותר.

רק אתמול פורסם FAQ קצר בראש הפורום, וכבר הת'רד עובר בצורה בוטה ביותר על מה שנכתב בFAQ.

כמו כן, פורום זה, ככל פורום אחר, כפוף לחוקי האתר ולחוקי מדינת , זאת אומרת, גסויות/הסתה/גזענות וכן תכנים לא חוקיים, יימחקו לאלתר.

הפורום הכללי הוא אינו פורום להוצאת קיטור על כל מי שלא מוצא חן בעיניכם, הת'רד הזה הופך לגזעני יותר ויותר מרגע לרגע, ואין ספק שתוך זמן קצר יחלו התכתשויות בין המשתתפים.

הת'רד ננעל ולא ייפתח שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...