Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

אם הגעת עד הנה

אתה חייב להיות טוב!! :yelclap:

מאיפה שצילמת את ה\SS

אתה עולה במדרגות שיש מאחוריך

ויש שם מעין גלגל שפותח את השער, אבל הוא שבור :kopfpatsch:

מה לעשות, מה לעשות :nixweiss:

מצד ימין שלך יהיה כמה חביות מתפוצצות, תירה בהם ותראה מה יקרה

רמז: זה מגניב... :silly:

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מת על Ravenholm! כל השלב שיחקתי רק עם ה- Gravity Gun (כמעט תמיד) וזה היה כל כך כיף להתעלל בזומבים עם "המסורים" העגולים האלה, לזרוק עליהם את הבלוני גז וכמובן רדיאדוטורים.

זה באמת אחד השלבים הכי גאוניים במשחק.

המשחק הזה פשוט גאוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה יש יש קיבלתי צק היום מחר הולכים להפקיד אותו ועוד שלושה ימים אני קונה HL2 יששששששששששששששששששששששששששששששששש :xyxthumbs: :xyxthumbs:

דרך אגב לזה ששם את התמונות וניתקע תגיד לא נמאס כל שניה מה עושים פה ושם תחשוב לבד גם זה משחק כיפי תהיה יצירתי תפעיל את הראש :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תאום יש לי חשק להתקין מחדש HL1 ולשחק סתם לכיף!! אחרי ז להתקין אופוסינג פורס וגם לשחק עד הסוף ואז גם בלו שיפט :xyxthumbs:

הכל אצלי מקורי מארה"ב :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anisotropic filtering -(או בקיצור - AF) - השיטה הסטנדרטית למיפוי טקסטורות מניחה שכל דגימה של טקסטורה תמופה למרובע בתמונה הסופית. אך הדבר בד"כ לא נכון. טקסטורות ממופות לגופים בצורות שונות, וההנחה הזו גורמת לעיוותים שונים בתמונה הסופית. על מנת לפתור את הבעיה, פיתחו אמצעי שדוגם פיקסלים נוספים מהטקסטורה על מנת לנסות להתגבר על הבעיה. הבעיה לא נפתרת, אבל מקבלים תוצאה קרובה יותר לפתרון האולטימטיבי. דגימת הפיקסלים הנוספים, כמובן, דורשת העברת יותר מידע מהזיכרון של הכרטיס מסך ומאיטה את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברים הדקנתי את המשחק ואני אומר לכם משחק משהוא בןןןןןןןןןןן ז :yelclap:נה!!! באמת המשחק הזה בליגה אחרת מכל משחק שראיתי ואני חייב לאמר שלמרות הגרוטאה שלי

(פנטיום 3 750 הרץ 256 ראם וג'י פורס 2 64 מגה) המשחק רץ לא רע ובלי רעידות, באמת משחק איכות.

אבל!!

נתקלתי בבעיה שמבאסת לי את הצורה, הבעיה היא שהגעתי לשלב במשחק, עם מוסך כזה ואנשים שיורים בחייזרים ואחרי שהם הורגים אותם איזה דוקטור נפצע ושוכב על הרצפה, ואז איש אחד אומר לי "ד'ר פרידמן יש לי פה את דקטור זה וזה אני ינסה להשיג אותה" ואז הוא אומר לי בוא אחרי, ושאני בא הוא פותח את הדלת מדבר עם אישה אחת ונעמד ליד הדלת ואומר לי להיכנס, אבל הוא תקוע בדלת ואני לא מצליח להיכנס!!!!

ניסיתי הכול בבקשה תעזרו לי זה מבאס לי את הצורה, הנה תמונה :

http://img60.exs.cx/img60/4756/n7s11bnj223kksssd2.jpg

בבקשה בבקשה תעזר לי לפתור את זה ניסיתי לעשות הכול, אפילו לשלוח לי שמירה רק תעזרו לי לפתור את זה בבקשה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות השוואה של השיטות השונות ב CSS, הנה:

http://www.garry.tv/img/cssource/texture-filtering.jpg

שים לב לרצפה ככל שאתה מתרחק. (השמאלי זה TRILINEAR פשוט, ויותר ימנינה זה רמות שונות של AF).

אני לא רואה הבדל חוץ מהרצפה שאתה ב 16 רואה את הכל חד וברור

TRILNER אתה רואה אותה מטושטשת וחלק ממנה מחוק

זה מה שעושה AF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...