Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם!

יש לי את המשחק half life, משחק מצויין דרך אגב, התחלתי לשחק בו אתמול. הכל היה בסדר, המשחק רץ מצויין, רק שכאשר התחלתי לשחק היום הוא רושם לי

a.i disebaled . זה אומר שכל האויבים קפואים, ולא זזים מהמקום.

ניסיתי לחפש באופשנס אבל אין שם שום כפתור שיכול לפתור את הבעיה כמוכן לחיצה על כל כפתור אפשרי במקלדת לא ממש הועילה , אולי מישהו יודע מה לעשות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

כמובן שלא קראתי את כל הפוסט המרשים הזה שלכם (תעברו את DOOM3 או לא?)

אבל יש לי מספר שאלות.

א. גם לי יש את הקופון בזכות ה9600XT שלי (ספיר, 128MB נקנה בגרסאת OEM בKSP...) וזה בהחלט מגניב להוריד 3500 מגה ברישיון...

בכל מקרה, המערכת שלי היא עם הכרטיס המדובר וP4C 2.6@3.2 ו512 מגה ב-DDR500. על איזה הגדרות המשחק לא יקטע? הוא רץ לי בHIGH סבבה, אבל הטעינות בין השלבים זה משהו נורא... (זה אצל כולם ככה, זה פשוט נורא...). AA וAF אין מה לדבר נראה לי, ניסיתי X2X2 וזה לא כל כך אהב את זה...(אגב, מה שמוגדר בקונטרול פאנל של הדריוורים קובע משהו? לא, נכון? מה שקובע זה מה שבאופציות במשחק. נכון?).

מה דעתכם?

[ltr]with XP 1800+ @ 1.65ghz, 512mb/370mhz, 9600xt it ran on all highest 1024x768 AAx2 AFx8Q it was playable with a somewhat low FPS (around 20-30) in the loaded sections and small lags every now and then, though I think it was due to lake of .[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם סרט דפוק לדעתי וממש לא מראה על המשחק. הבן - אדם שעשה אותו הוא בטח סתם עוד halo2 fan boy.

אני שיחקתי על הארד והם ממש לא היו כאלה מטומתמים, הרבה פעמים הם הפתיעו אותי עם כמה דברים והזומבים היו די חכמים.

הן - אדם פשוט חיפש את המשחק בכל צורה אפשרית בשביל להראות כמה דברים קטנים שממש לא הורסים את החוויה של המשחק.

דברים קטנים ביותר, כמו הדלת למשל שכן אפשר לפתוח אותה. אוי לא הוא פתח את הדלת למרות ששמתי כמה רפסודות עליה!

חוץ מזה זאת לא בעיה להכנס לקבצי GCF במשחק או לעוד כמה קבצים שאין בעיה של גישה אליהם ולעשות שהאוביבים יתנהגו כמו מטומתמים.

ולפני כמה ימים התחלתי לשחק במשחק שוב, ושמתי לב שהמשחק נהיה הרבה יותר קשה! ה- Manhacks לדוגמה מורידים לי הרבה יותר והאויבים נהיו חזקים יותר.

אני לא שם על מה שהבן - אדם הזה אומר, ומצדי זה המשחק הכי טוב שהיה בכל הזמנים.

יכול להיות שהעלילה שלו קצת מאכזבת מכיוון שהיא לא חושפת את כל הפרטים, אבל ככה זה תמיד בטרילוגה, הקטע השני חושף הכי פחות פרטים! (לדומה Matrix:reloaded)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי את המשחק :yelclap:

לקח לי רק שבוע :lol:...

משחק גדול מצד אחד אבל מאוד לא ברור מצד שני, לא ברור לי למה לא הסבירו כלום במשחק על העלילה של HL, כל מה שקרה זה שגורדון יצא למשימה שנתן לו הGMAN והוא סיים אותה וחזר לתרדמת, זה הכל.

למה לא הסבירו קצת את הסיפור הכללי? למה למשוך את זה כל כך?

(ד"א יש לי 153 , וזה אחרי שמחקתי לפחות 50 ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הכניסו עלילה כי ממילא אף אחד לא היה זוכר אותה עד שיצא המשחק השלישי :)

ד"א שיחקתי על רמה יותר קשה מהכי קשה ( :smile1: ), העלתי את הנזק של גורדון באזור הגוף ל 2 (ראש -3 ,גוף- 2, גפיים-1) זה היה 1 בהתחלה (על הכי קשה).

השלב היחיד במשחק שלא פעל בקצ פריים טוב הוא הזה עם היצורים עם הרגליים הענקייות, חוץ מזה הMX440 שלי הריץ את המשחק כמו סוס על הגדרות הכי גבוהות ופילטרים :smile1: X4AF X2AA

וגם עשיתי השוואה, לראות אם יש הבדל בחדות של הטקטורות עם R9500 והMX440 שלי, ותתפלאו אבל אין.

לזה אני קורא מנוע טוב!!!

והנה תמונה אחרונה סתם לכיף

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI עושים AA כמו שצריך, גם בקווים שהם כמעט מאונכים או מאוזנים, עושים קצת פחות טוב. אפשר לדעת בקלות אם AA מופעל על 2X ובטח על 4X. זה מוזר שאנשים אומרים שפילטרים מושפעים ממה שהמשחק מחליט ולא מהדרייברים, גם כי אני זוכר שכהתנסתי עם 3DMARK03 מה שקבע היה מה ששמתי בהגדרות של הדרייבר, ולא בתוכנה. יכול להיות שכאן זה שונה? נראה לי מאוד מוזר. דרך אגב, מישהו יודע איך מחילים/מבטלים כאן אפשרות של Brilinear במקום Bilinear או Trilinear?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...