Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בו תסביר לי איזה אפקטים יראו בכרטיס שלך שב6800 שלי לא יראו?

יותר מהאיכות הזו אתה לא רואה לאחי יש אסוס 6800 אולטרה (נו הגיימר אדישין) מבחינת הישתקפויות חדות תמונה צבע והפילטרים מוציאים אצלי איכות תמונה יותר טובה מה6800 מבחינת FPS אני לא יודע איך בודקים הינה X800XT שלייייייייייייייייייייייייייייי!!! תיראה תאיכות...ואתה לא מיציא ככה איכות לא יעזור לך

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא מצליח להבין מה עושים במשחק הזה...

אני עכשיו בשלב הראשון... מצאתי את עצמי באיזה בניין...

ואחרי שוטטות קצרה הצלחתי לצאת החוצה והרוב שמה נעול ואין הרבה לאן ללכת...

מה עושיםם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקטין את התמונות ועדיף שתשים לינקים

וזה נראה בדיוק כמו אצלי...

8AF ו4AA

כנראה שכרטיס יקר לא ממש נותן הרבה יותר ביצועים

מה לינק זה פרינט סקרין שעשיתי אצלי במחשב....ואצלך אני מוכן להיתערב שלא רואים ככה שים פרינט סקרין!!!!!!!ותיראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאבל, תנסה אולי להתקין את הדרייברים של הכרטיס קול מחדש.

אתה יכול אולי לנסות לקחת כרטיס קול אחר לבדיקה שזה באמת הכרטיס קול ולא איזו שהיא בעיה במשחק?

אוקיי ...

live gold הוא אפילו לא 5.1 סידר את הבעיה פחות או יותר , אבל לא ביטל אותה לגמרי .

כנראה המנוע האודיאו של המשחק מצריך איזה audigy או משהו בסגנון כדי לעבוד כמו שצריך , ומה שכן , שכחתי לסגור את הedonkey , אז הוא רץ ברקע  :kopfpatsch: .

וmusari , הבנו שיש לך כרטיס של 4 אלף שקל , לפי הסקרינשוטס , אני דיי לא רואה הבדל בין הכרטיס שלך , לבין 9800 פרו שרץ עם אותם פילטרים , או לחלופין 6800 ultra שיציג איכות תמונה פחות או יותר זהה לכרטיס שלך .

אבל תתחדש ותהנה לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

musari,

אם אתה רוצה להיות רציני ולא להגיד 'אצלי רואים יותר טוב מאחי' וזהו תצלם 2-3 מX800XT (תשמור את המשחק באותם נקודות) ואח'כ תעביר את השמירות למחשב של אחיך ותצלם אותם בדיוק מאותו מקום

אז נוכל לעשות השוואה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...