Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מברוק סיימתי אותו כרגע...

אין לי מה להגיד, משחק גאוני פשוט, איזה עלילה, איזה משחקיות, איזה גראפיקה, משחק השנה, משחק המילניום :D

אוווווו העלילה, מובנת לגמרי, אם זאת לא מובנת בכלל, מותחת ומהפנטת, אני כבר מחכה בקוצר רוח לתוספת, HL2 קומביין שיפט עם ברני :lol: וHL2 ריזיסטניג פורס עם הfreeman fighters :D גרררררררררר אני רוצה HL3 :D או שלחילופין, לחטוף את גייב ולהכריח אותו לספר מי מו מה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששיחקתי בסיבבות השעה במשחק הענקקק האלף לייף יש לי הודעה (קבועה) בצד ימין של המסך A.I DISABLE כמובן שזה גורם לכל היצורים/אנשים במשחק להתקע מישהו יודע תקוד להפעיל שוב את ה- או שיש פיתרון אחר תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במהלך המשחק אתה מוצא את עצמך, ביחד עם עוד כמה, במאבק מול ה Striders?... או שהשמיטו גם את זה?

לדעתי זה האויב הכי מדהים במשחק, יהיה נחמד לרוקן עליו קצת מחסניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]Finished HL2

all in all I give it a 96

2 for the lack of multiplayer

1 for the lack of weapon variety

1 for a plot that lacks the ability to explain WTF happend in HL or in HL2's ending for that matter

but still with all it's major drawback it is still the best game ever created to date.

btw, it's not that short about 20-25 hours of gameplay, sure that's not alot since it can be finished in 3 days, but games like FarCry just seems to last forever (and no, MaxPayne is still way too short)

as for the , people say it's not that who knows what, well play on hard and you'll start seeing the enemy take cover, shoot around conners and work together as a group.

bottom line, if there will be only one game you will play make sure Half-Life 2 is it.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במהלך המשחק אתה מוצא את עצמך, ביחד עם עוד כמה, במאבק מול ה Striders?... או שהשמיטו גם את זה?

לדעתי זה האויב הכי מדהים במשחק, יהיה נחמד לרוקן עליו קצת מחסניות.

לא השמיטו אותם(מה השמיטו בכלל?!) אתה יכול לרוקן כמה מכנסיות שתרצה, זה לא יעזור. רק טילים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...