Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

נתקעתי ממש בתחילת המשחק איפה שפוגשים את המסוק הזה והוא מתחיל לירות בך ...איך אני מוריד אותו ומה אני צריך לעשות שם (השלב השלישי נראה לי)ממש בתחיל המשחק בערך אחרי חצי שעה שעה של משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני נתקעתי :( בשלב הראשון, אחרי שאתה עולה לגג ואתה בורח מהשוטרים אז אתה עובר על הגג ואז נכנס למין חדר שיש מדרגות. כשאתה יורד למטה המדרגות נשברות ואז נכנסים מלא שוטרים ואין לאן ללכת, מה אני אמור לעשות? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן להם לכסח לך את הצורה כמו שאבא של שוקי הקטן נהג לעשות משם תבין לבד...

ובקשר לאיפה שאני נתקעתי איך אני עובר את המסוק הזה??????????הוא מרסס אותי אני בקושי מספיק להגיע לאנשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אנשים כאלה ותרנים, אתם לא מצליחים לעבור משהו, ישר רצים לפורום? אני ישבתי ים של זמן על הקטע עם המכונות יריה ובוסף הצלחתי באיזה קימפור עצבני עם שוטגאן וכל המכונות יריה עלי :ם.

קיצר תפסיקו עם זה, תנסו לבד, זה יותר גרוע מלשחק עם ציטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק(מקורי מחנות)והוא לא עובד מהאיקון על ה-DESKTOP.

האם אני לא יכול לשחק את המשחק בלי אינטרנט????

ואם רק דרך אינטרנט(אפילו שלא נראה לי הגיוני),כיצד?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח...

איזה משחק!

2 דברים מפריעים לי בינתיים:

1- הAI מצד אחד בחיים לא ראיתי דבר כזה עלוב, מצד שני הAI של המסוקים הוא מעולה! שמעתי שגם של המפלצות הגדולות (אני עדיין לא שם).

2-העלילה, אין לי בעיה עם הסיפור עצמו (בינתיים) אבל אני כבר עברתי הרבה יותר מדי שלבים ואין שום התקדמות בעלילה, אין איזה קטעי מעבר שיזכירו למה לעזזל אני נלחם או גילויים חדשים בסיפור. אני מרגיש כאילו אני משחק סתם, מכווה שיהיה שיפור בזה.

אני באחד השלבים עם הרחפת (אחרי שנלחמים במסוק ואחרי שקופצים דרך ההסכר).

יכבר יצאו תיקונים רשמיים למשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי ה- פצצה, אני לא יודע על איזו רמה את משחק אבל דווקא האויסבים די חכמים - מסתתרים, לא עומדים במקום.

על איזו רמה אתה משחק... ששיחקתי על Hard הם היו חכמים אבל עדיין די קלים... הם בקושי הורידו לי כוח ועם מעט פיעות הם מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL2 כן?... :P

אני על רמה הכי קשה, אבל זה לא משנה את הAI זה רק מחליש אותך ומחזק אותם.

לדעתי הAI של החילים גרוע מאוד, הם סתם עומדים מולי ויורים, לפעמים זזים ימינה או שמאלה כדי להסתתר, אבל הם לא עושים יותר מזה.

אם לא היו מבימים את ההופעה שלהם כל כך טוב בשלבים (יורדים עם חבלים, עושים "מלכודות",מופיעים במקומות מפחידים מסודרים טוב וכ'ו...) זה היה בלתי נסבל.

ד"א נתקעתי בשלב, אני ממש ניסיתי המון זמן לעבור אבל אני פשוט לא יודע מה לעשות.

הנה תמונה, אני תקוע בחדר הזה ולא יודע איך לצאת-

( :lol: אני משחק עכשיו עם 2XAA+2XAF הכל על הכי גבוה עם MX440 וזה פשוט רץ!   :xyxthumbs:)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...