מי אמר שאי-אפשר להגיע לתוצאות OC נחמדות עם TBRED? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שאי-אפשר להגיע לתוצאות OC נחמדות עם TBRED?

אורח athlon

Recommended Posts

אני מתכוון 1.49

כי הלוח שלי מוסיף אוטומטית 0.025

אתה אומר שאתה בvcore של 1.49 ובבאס של 145 איך

אני הvcore של 1.70 וכשאני בבאס של 145 הwindows לא עולה

איך?????????

>:( >:(>:( :AR15: :AR15: :asthanos: :bash: :bash: :asthanos: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סלרי ב150 מגה"צ אולי יתן ביצעוים קרובים לAMD1600+- עם צ'יפסט AMD761 או KT266(לאA), אבל בשום פנים ואופן לא ניתן להשוות אותו ללוח DDR עם KT266A/KT333 וAMD או אפילו למעבד של אינטל עם זכרון DDR 266 ומעלה. זאת, מיכון שמערכת סלרון תתחיל להיות מוגבלת כתוצאה מרוחב הזכרון המאוד מוגבל שלה. לגבי ביצועי תלת מימד, זה לא כ"כ איזה מעבד יש כל עוד הוא מעל 1000 מגה"צ כי מה שקובע זה בעיקר כרטיס מסך. אני מדבר איתכם כאן על ביצועים דה-פקטו של תוכנות פרדוקטיביות.

וMinimizer, אם היית קורא את הכתבה היית מבין שAMDMB קיבלו מעבד TBRED שהוא אוברקלוקר "גרוע" לREVIEW בתחילה, ורק אח"כ השיגו מעבד שהוא יותר טוב לOC. חוץ מזה, תמיד אבל תמיד כותבי ביקורות מקבלים את המעבדים כמה שבועות לפני הוצאה רשמית של מוצר כדי שביום ההכרזה יהיו כבר מוכנות ביקורות על המוצר.

אני אשים לך את זה בצורה פשוטה יותר: היית החברה הראשונה שהצליחה לעבור את המחסום הג'יגה-הרץ הרבה לפני אינטל(עוד עם האת'לון סלוט A), מישהו ציפה שהמעבדים האלו יהיו אוברקלוקרים טובים? יתרה מזאת, מעבדי Thunderbird 1000Mhz הראשונים שיצאו עם מכפלה נעולה היו אוברקלוקרים ממש גרועים, וגם ה1200 הראשונים שיצאו, רק לאחר מספר חודשים התחילו להגיע לשוק הAIJHA והAXIA שהיו סטפינגים מצויינים לOC. זה אותו דבר גם עם סלרונים של בפרט או מעבדים של בכלל שיש להם סטפינגים טובים יותר וטובים פחות בשביל OC. אתה יכול לקבל 4 1.8A שהוא למעשה מאותו סטפינג של 2.5 ג'יגה הרץ ואז תהיה לך מהירות OC כמעט מובטחת. לעומת זאת, אתה יכול לקבל 4 1.8A שהוא סטפינג שמשותף גם ל1.6A והוא(ה1.8) המעבד האחרון שסוגר את הסטפינג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלרי ב150 מגה"צ אולי יתן ביצעוים קרובים לAMD1600+- עם צ'יפסט AMD761 או KT266(לאA), אבל בשום פנים ואופן לא ניתן להשוות אותו ללוח DDR עם KT266A/KT333 וAMD או אפילו למעבד של אינטל עם זכרון DDR 266 ומעלה. זאת, מיכון שמערכת סלרון תתחיל להיות מוגבלת כתוצאה מרוחב הזכרון המאוד מוגבל שלה. לגבי ביצועי תלת מימד, זה לא כ"כ איזה מעבד יש כל עוד הוא מעל 1000 מגה"צ כי מה שקובע זה בעיקר כרטיס מסך. אני מדבר איתכם כאן על ביצועים דה-פקטו של תוכנות פרדוקטיביות.

וMinimizer, אם היית קורא את הכתבה היית מבין שAMDMB קיבלו מעבד TBRED שהוא אוברקלוקר "גרוע" לREVIEW בתחילה, ורק אח"כ השיגו מעבד שהוא יותר טוב לOC. חוץ מזה, תמיד אבל תמיד כותבי ביקורות מקבלים את המעבדים כמה שבועות לפני הוצאה רשמית של מוצר כדי שביום ההכרזה יהיו כבר מוכנות ביקורות על המוצר.

אני אשים לך את זה בצורה פשוטה יותר: AMD היית החברה הראשונה שהצליחה לעבור את המחסום הג'יגה-הרץ הרבה לפני אינטל(עוד עם האת'לון סלוט A), מישהו ציפה שהמעבדים האלו יהיו אוברקלוקרים טובים? יתרה מזאת, מעבדי Athlon Thunderbird 1000Mhz הראשונים שיצאו עם מכפלה נעולה היו אוברקלוקרים ממש גרועים, וגם ה1200 הראשונים שיצאו, רק לאחר מספר חודשים התחילו להגיע לשוק הAIJHA והAXIA שהיו סטפינגים מצויינים לOC. זה אותו דבר גם עם סלרונים של אינטל בפרט או מעבדים של אינטל בכלל שיש להם סטפינגים טובים יותר וטובים פחות בשביל OC. אתה יכול לקבל פנטיום 4 1.8A שהוא למעשה מאותו סטפינג של 2.5 ג'יגה הרץ ואז תהיה לך מהירות OC כמעט מובטחת. לעומת זאת, אתה יכול לקבל פנטיום 4 1.8A שהוא סטפינג שמשותף גם ל1.6A והוא(ה1.8) המעבד האחרון שסוגר את הסטפינג הזה.

מסכים בהחלט. אני חושב שהליבות יבשילו ונראה ביצועי O/C טובים מהליבות האלו רק בעוד מס' חודשים (קטן מאוד), לקראת שחרור הברטון (כי בקרוב הוא יוצא, בתקוה).

עריכה: נ.ב. אגב ברטון - הוא יתן ביצועי O/C טובים יותר ולו רק בשל גודל הליבה המוגדל (בשל הקאש). יש רק לקווה ש(עד אז) ישתלטו לגמרי על 0.13 מקרון וכבר הליבות הראשונות יהיו בעלי פונטנציאל טוב (ואני מאמין כך). זה המעבד ששווה לחכות לו (בסדרה הזאת - לא אופטרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון pc133 גנריק

מצאנו את הבעיה...

אם אני אקנה טוב כמו של קובי וסקורפיון אני יצליח להגיע למהירות יותר גדולה בפחות

מתח

אם התשובה כן , למה בג'נריק אי אפשר

אם התשובה לא, בבקשה תתקנו אותי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שלך לא מסוגל לסבול מהירויות כאלו, כנראה.

אם הוא לא היה מסוגל הוא לא היה עושה בוט ול היה עולה ::)

לי זה נראה יותר בקשר לתאריך אריזה כמו אם ה1.6A יש טובים......

ויש כמו שלי >:( :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

הורדתי את סנדרה , אבל אני לא כל כך יודע איך להשתמש בה

כאשר אני עושה CPU arithmetic benchmark למעבד , ואני מקבל את התוצאות , אני לא בדיוק יודע איך להוציא מהטבלה שנוצרה את המידע שאני רוצה

זה נותן לי את התוצאות בהשוואה ל4 אחרים?

איך אני רואה מי יותר חזק?

מה זאת אומרת קו כול או ירוק , האם יש הבדל

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מהירות מעבד אז הסלרי שלי עובר xp1800 ו p4 2ghz

מבחינת זיכרון....... פה הוא נפל מכל ddr\rdram

היתרון היחידי שאתה תראה זה בבדיקות סיטטיות כמו סנדרה לא בישומים יומ-יומים ובנצ'מארקים שבדוקים לך מעבדים מבחינת ביצועים דה-פאקטו, מיכוון שכמות הL2 Cache שלך יותר קטנה משל פנטיום 4, וזה לא שהיא לא מספיקה היא פשוט נותנת ביצועים נמוכים יותר כי היא נמוכה יותר. בנוגע לXP1800 וכו', יכול להיות שאתה תתקרב מבחינת ישומים התלומים על רוחב עיבוד של מעבד ולא של זכרון/כרטיס מסך - ואין הרבה ישומים כאלה, מיכוון שהL2 Cache הוא בערך אותו דבר והמהירות די קרובה, למרות שעדיין הXP1800 וכל מעבד יעבוד יותר מהר כי יש לו ארכטיקטורת FSB של מעבדי ALPHA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...