UEFA Champions League - הדיון הרשמי! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UEFA Champions League - הדיון הרשמי!

Black Knight

Recommended Posts

על איזה פנדל אתה מדבר? ברסה לא קיבלה שום פנדל במשחק הראשון.

להזכירך במפגש הראשון צ'לסי השיגו גול ירדו להגנה התבנקרו במשך מחצית שלמה לא נגעו בכדור ובכול זאת ברצלונה פרצ את הבונקר המגעיל פעמיים.

ואתמול ראינו מה היה צ'לסי פתחה בסערה הבקיעה 3 שערים ברצלונה חזרה בחוץ מפיגור 3-0 ל3-2 ולא ירדה חזרה למחצית ה שנייה כדי להתבנקר הקבוצה שעשתה יותר הגנה ובקושי החזיקה בכדור הייתה צ'לסי למרות שהייתה בפיגור ובבית.

NICE כנראה שלא היה לך זמן לצפות לפי התגובה שלך אפשר להבין שאת המפגש הראשון לא ראית ואת השני ככה ככה.

1) יפה שאתה מחלק לי ציונים על איך ראיתי ומה ראיתי.

2) התבלבלו לי המשחקים, כל מי שנפגע, סליחתי. לידיעת הקורא רונאלדיניו, אני מצטער.

3) צ'לסי עלו.

4) ברסה לא.

5) תמשיך להגיד בונקר, ותספור 5 חתיכות ב2 משחקים.

6) גם אני יודע להיות חוצפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

5 חתיכות זה יפה, רק ש4 מהן במתפרצות ואחת בקרן.. ::)

(אם לדייק בפרטים ;))

עריכה: טוב אבל ככה פשוט צ'לסי משחקת, הגנה ומתפרצות, וברסה משחקת לחץ. התוצאה די ברורה..

מעניין יהיה לראות אפשרי בין צ'לסי ליובנטוס, שמשחקות דומה יחסית. יובה אוהבת להזמין אליה לחץ ואז למסור כדור ארוך לחלוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה כ"כ מאוהב בצ'לסי אני לא מבין... מבחינת אוהדי הכדורגל היפה בעולם, זה הפסד.

בלי קשר, היום יש אינטר-פורטו, שזה אומר עוד אולפן ליגת אלופות (:jump:) וזמן לעוד הימורים!

אני אומר זה נגמר 2-2 בסן-סירו ופורטו עולה. אינטר רחוקה מלשכנע בזמן האחרון, ועוד בלי אדריאנו בכושר טוב, אני לא רואה אותם מתקדמים יותר מדי במפעל.

לעומתה אני חושב שפורטו יכולה להתעלות ברגע הנכון ולהתקדם לרבע הגמר ואולי אף יותר. לדעתי רבע גמר מבחינת פורטו יחשב להישג גדול כי אף אחד לא ציפה מהם למשהו אחרי שכל הכוכבים שלהם עזבו, ובעיקר בלי מוריניו.

עדכון:

טוב אז אדריאנו ביום בינוני למדי הבקיע שלושער נגד פורטו ואינטר בחצי הגמר.

אגב הבנתי שהפעם אין שום הגבלות על הגרלת רבע הגמר, כך שיכול להיות מאד מעניין. מה אני אומר... ברור שיהיה מעניין! :D

אדריאנו מודה לזה שלמעלה

146306-4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את אדריאנו. :P לא יודע, אני פשוט לא חושב שהוא כזה טוב. גם רונאלדינו לא שחקן כזה טוב, הוא כמו בניון (שגם ממנו אני לא הכי מחזיק). יש להם טכניקה מדהימה ואינטילגנציית משחק גבוהה, אבל הם מראים אותה ל-10 דקות פעם בשלושה משחקים.

בניון בסנטאנדר בקושי עושה משהו וגם בנבחרת, למעט המשחק מול שוויץ, הוא לא עשה שום-דבר למעט הגולים (כלומר- המשחק למשל בקפריסין בחוץ - 85 דקות הוא שיחק רע. 5 דקות הוא שיחק טוב. מול צרפת ב-0-0 גם משהו כזה). גם רונאלדינו כך - חוץ מהגול מול צ'לסי - שהיה יפה, אבל לא יותר מדי ווירטואוזי (שפיץ, זה לא שהוא עבר 5 שחקנים)- חוץ מהגול כל המשחק שלו היה רע. כמעט כל מסירה שלו הגיעה לשחקן של צ'לסי. כל הבעיטות שהוא לקח היו רעות (למעט הגול כמובן). אני מעדיף שחקן שמשחק טוב 90 דקות מאשר שחקן שמשחק בצורה גאונית במשך 5 דקות וב-85 האחרות הוא נבלע במשחק ולא מורגש. שחקנים גדולים ש-90 משחקים טוב הם בדר"כ קשרים (זידאן, פיגו, נדבד, ג'רארד..), אבל יש גם חלוצים שמשחקים טוב כמעט כל ה-90 דקות - למשל כמו תיירי הנרי (אני מדבר יותר על העונה שעברה...) ושבצ'נקו (שמעסיק את ההגנה כל הזמן). רונאלדינו ובניון (לא יודע אם זה נכון להזכיר את שניהם באותו משפט האמת..) הם שחקנים בעלי טכניקה מדהימה, אבל הם רוב הזמן שחקנים אפורים. ולדעתי לכן הם לא באמת שחקנים גדולים (למורות שעושים אותם כאלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה. קודם כל, אין בכלל מה להשוות את רונאלדיניו לבניון. ואם ראית מספיק משחקים של ברסה בספרד היית רואה שרוב הדברים שרשמת לגביו ממש לא נכונים. היה לו קשה נגד צ'לסי כי צ'לסי סוגרת מצוין. אם תראה איך הוא שיחק בשאר המשחקים של ברסה בליגת האלופות ובספרד היית רואה שהוא שחקן שיודע לעשות עבודה שחורה (מחלץ כדורים בהגנה) וגם דברים פשוטים, מסירות רגילות. הוא גם יודע מצוין לנתב את המשחק ולקרוא הגנות. נכון שקורה הרבה שמסירות שלו לא יוצאות, אבל כל העניין בשחקנים האלה זה שהם מסוגלים בהברקה אחת להכריע משחק, כמו שאומר שגיא כהן. בקבוצה צריך חוטבי עצים בנוסף לשחקנים כמו רונאלדיניו. אז 85 דקות שאר הקבוצה תחפה על הטעויות של רונאלדיניו, ואז במסירה גאונית אחת או סלאלום אחד הוא ינצח את המשחק, והרי התוצאה היא מה שקובעת. לא מה שעשית במשך 90 דקות אלא מה רשום על לוח התוצאות בסיום המשחק.

וחוץ מזה, יש לו עוד המון זמן לשחק את המשחק, בניגוד לפיגו או זידאן.

תיירי הנרי באמת שחקן טוב, רק חבל שהקבוצה שלו משום מה כל פעם תופסת פיק ברכיים באירופה.

בקשר לאדריאנו, טוב זו דעתך האישית. המספרים שלו מדברים בעד עצמם. הוא כבר עם 10 שערים בליגת האלופות.

לדעתי אינטר תהיה קבוצה גדולה בעונה הבאה, אם בהנהלת אינטר יהיו מספיק סבלניים כלפי מנצ'יני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רוצה לתת את הניתוח שלי להמשך קמפיין ליגת האלופות 2004-2005...

אחרי שברצלונה הודחו ע"י צ'לסי המגעילים האלה, שרק בזכות עבירה על השוער כבשו שער ניצחון ועוד אחרי 2 החטאות מסמרות שיער של נייסטה ואטו אחד אחרי השני, פשוט זה הוסיף אצלי עוד שנאה לקבוצה המגעילה הזאת מלונדון פשוט שונא אותם ואת המאמן שלהם במיוחד שחצן מגעיל שאני מאוד מקווה שלא יהיה אלוף אירופה גם השנה.

לפי דעתי ולנגד רצונותיי, צ'לסי היא המועמדת מספר 1 לזכות בליגת האלופות קודם כל בגלל המאמן המנוסה שלה, שנית כל בגלל השחקנים שיש לה {כסף כסף כסף}, ולבסוף אפשר להבין שאחרי המשחק עם ברסה המזל הולך עם צ'לסי השנה עד הסוף וחבל כי זאת קבוצה מגעילה שבלי אברומוביץ' המיליונר הייתה מדשדשת כיום בין מקומות 4-7 בפריימר ליג.

הקבוצה שאני רוצה שתזכה, כמובן אחרי ברסה שהייתה המועמדת מספר 1 שלי, היא אינטר, שיש לה כיום את החלוץ מספר 1 בעולם, בכושר מצויין אחרי השלישייה נגד פורטו המתפרקת, ואני מאוד מאוד רוצה ומקווה שזאת תהיה אינטר אלופת אירופה, למרות שתהיה לה בעייה נגד האיטלקיות האחרות, רק מה אני מקווה שאם אינטר תזכה בליגת האלופות, שזה יהיה בגמר נגד צ'לסי השחצנים האלה.

לפי דעתי הסדר הולך כך במועמדות לזכייה:

1.צ'לסי

2.מילאן

3.אינטר

4.יובנטוס

שימו לב שיש 3 איטלקיות מה שאומר שיש סיכוי רב שיהיה כל איטלקי ברבע הגמר ומה שיכול להיות יותר מדהים זה אם יקרה דבר כזה: 3 האיטלקיות לא ישחקו אחת נגד השנייה ברבע הגמר, ושלושתן יעלו לחצי גמר דבר שלא זכור הרבה זמן בליגת האלופות ש-3 קבוצות מאיטליה נמצאות במעמד חצי הגמר.

אז כמו שאמרתי אני מקווה שאינטר תנצח כי לפי דעתי היא מציגה את הכדורגל הכי אטרקטיבי העונה רק חבל שעדיין נשאר לה האופי של קבוצה איטלקית מה שיכול למנוע ממנה לזכות בגביע וחבל כי יש לה את הקבוצה הטובה ביותר שלה בכל הזמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסיכויים הם ככה:

1. מילאן

2. יובנטוס

3. צ'לסי

4. באיירן מינכן

5. אינטר

שלושת הנותרות סיכוי שווה (ואפסי):

6. ליון (הסינדרה של מודי ;))

7. ליברפול

8. איידנהובן

עריכה:

לכן הגמר כמובן יהיה ליון נגד ליברפול ;D

עריכה: יווו אני כבר מת להגרלה.

רק חבל הסיכוי שאני אראה את שאר המשחקים בליגת האלופות שואף לאפס כרגע (אם אני אתגייס לקרבי באפריל) :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסיכויים הם כאלה:

1. צ'לסי

2. ביירן מינכן

3. אינטר

4. ליון

5. מילאן

6. יובנטוס

7. ליברפול

8. איינדובהן

שמתי את מילאן כ"כ נמוך בגלל שלמעשה בליגה האיטלקית השנה היא לא באמת הייתה צריכה להיות מקום ראשון-שני, אלא יותר רביעי-חמישי. היא השיגה 15-20 נקודות מגולים שנכבשו אחרי הדקה ה-90. יש לה סגל מצוין, אבל במשחק עם מנצ'סטר לא התרשמתי שהיא מספיק טובה בשביל לעבור קבוצות כמו צ'לסי, ביירן או ליון. לגבי ביירן - לדעתי היא לא מוערכת מספיק. אני חושב שהיא תגיע לפחות לחצי (אלא אם היא תקבל את צ'לסי). ליון גם לא מוערכת כ"כ - קבוצה שזכתה 3 שנים ברציפות בליגה הצרפתית - שנחשבה תמיד לליגה הכי שוות-כוחות באירופה אשר יש בה כל עונה 8-7 קבוצות שיכולות לזכות באליפות, וקבוצה שמחצה את ספרטה-פארג 5-0 (ספרטה סיימה ב-0-0 עם מנצ'סטר) ושהשפילה 7-2 ו-3-0 (בחוץ) את ורדר-ברמן יכולה להתקדם הלאה. היא גם בין הבודדות שתוכל כנראה לפרוץ את ההגנה של האיטלקיות - אם היא כבשה 7 ו-3 מול ברמן, ו-5 מול ספרטה - היא תוכל להבקיע בשני משחקים 3-4 שערים מול קבוצה איטלקית. צ'לסי הפייבוריטית מכיוון שיש לה הגנה וקישור חזקים במיוחד (ספגה בפריימר ליג 9 שערים ב-29 משחקים. ממוצע של פחות מגול לשלושה משחקים!) ובגלל שהיא משחקת על-פי השיטה - שעובדת גם מול קבוצות מושחררות ויותר מלהיבות (למשל ברצלונה).

ההימור שלי למשחקים שיוגרלו מחר:

מילאן - ליון (וליון תעלה)

ביירן- איינדובהן (ביירן)

צ'לסי - אינטר (צ'לסי)

יובנטוס - ליברפול (יובנטוס)

בקיצור- בחצי הגמר יהיו: צ'לסי, ביירן, יובה וליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות הגרלת 1/4 גמר ליגת האלופות 2004/2005:

Liverpool - Juventus

AC Milan - Inter

Lyon - PSV

Chelsea - Bayern Munich

דרבי מילאנזי ברבע הגמר!!! :smile1:

הגרלה נוחה ליובה וגם לליון אפשר להגיד.

ושני המפגשים האחרים... וואי וואי וואי ;D

עריכה:

לדעתי הגמר יהיה מילאן נגד יובנטוס, שחזור הגמר לפני שנתיים. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הייתה הגרלה וכבר אתה מהמהר על התוצאות? :P

מסתבר שאני עד כדי כך מכור להימורים :-\

לדעתי:

אינטר-מילאן - משחק קשה מאוד. הייתי אומר 52% מילאן, 48% אינטר.

יובנטוס-ליברפול- כאן הייתי הולך על הפתעה. ליברפול תעלה לדעתי.

צ'לסי-ביירן- צ'לסי תעלה. 55% צ'לסי, 45% ביירן.

ליון-איינדובהן- ליון תעלה. לדעתי 60% ליון, 40% איינדובהן.

בחצי- צ'לסי, ליון, מילאן וליברפול. (ואז אולי בגמר מילאן-צ'לסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איינדובן צ'לסי ליברפול ואינטר יעלו.

גיא מה שאמרת קודם על שחקנים גדולים הוא בדיוק הפוך ממה שהופך שחקנים גדולים לגדולים.

שחקן גדול הוא שחקן שבמהלך אחד מנצח את המשחק לא מדובר פה בשחקנים שכול המשחק רצים מתקלים ועובדים קשה אלה על השחקנים שעם מסירה משאירים את החלוץ מול השוער או כובשים בעצמם תוך כדי מהלך מדהים.

על תיקח את בניון כדוגמא יש לו קבוצה גרועה מסביבו הוא בקושי יכול להתעסק במשימות התקפיות 80% מהזמן הוא עוסק במשימות הגנה.

תסתכל על כול השחקנים הגדולים בהסטוריה רובם היו טכניים חכמים בדיוק כמו רונאלדינו, יש איזה קשר אחורי שזכור בהסטוריה על הקילומטרים שהוא גמר ועל התיקולים שהוא עשה כול משחק? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקנבאואר זכור בזכות העבודה השחורה שהוא עשה. ::)

וזאת בדיוק הנקודה- שחקנים זכורים רק בגלל גול שהם עושים פעם ב- ולא בזכות התרומה שלהם נטו. אם רונאלדינו 5 משחקים לא עשה הגנה טובה, איבד כדורים, לא סיכן כמעט את השער אבל הכניס גול אחד ווירטואזי ביותר - עדיין התרומה שלו היא רק גול אחד ב-5 משחקים וזהו. כולם יזכרו את הגול המרהיב (נגיד- מספרת לחיבורים מ-20 מטר), אבל זה עדיין שווה רק שער אחד. והתרומה שלו לכלל המשחק הייתה נמוכה. אני מעריך יותר שחקני-הגנה, כי הם עובדים 90 דקות ואם אחד מהם טועה זה קריטי ביותר. מצד שני, אם שחקן התקפה טועה- מקסימום אין גול. אולי ייגמר 0-0, אולי שחקן אחר יבקיע. אבל אם שחקם הגנה טועה.

ובנוגע לקישור האחורי - מטרת המשחק היא הבקעת גולים, וזה החלק היפה בו. לכן כל השחקנים הוויטואוזיים זכורים, ולא אלו שעושים את העבודה השחורה. אבל זה לא אומר שהתרומה של המבקיעים גדולה יותר משל שחקני-ההגנה. קח את ריאל - בדיוק בנויה על העיקרון הזה. לקחה סופרסטארים בהתקפה, אפילו כאשר היא לא הייתה צריכה (בשביל מה היא הייתה צריכה את אואן? בתקציב הזה היא יכלה להביא בלם ברמה. כמו נסטה למשל). ריאל בנויה רק על עיקרון השמות הגדולים והיא לא משקיעה בהגנה (ראול בראבו, סמואל- שחקן טוב, אבל לא מספיק. רוברטו קרלוס כל הזמן עולה למעלה..). מצד שני, קבוצה שבה יש שחקנים שעושים עבודה שחורה (כמו צ'לסי נגיד) מצליחה. עזוב את הפירסום והווירטואוזיות - מבחינת יעילות נגיד - רונאלדינו הוא לא השחקן הכי טוב בעולם. הוא גם לא בעשרים הראשונים. הייתי שם במעומדות את ג'רארד נגיד. או את רובן (שחקן מאוד יעיל. בשני צדדי המגרש), ואם חלוצים אז שבצ'נקו שמבקיע הרבה יותר מרונאלדינו. חוץ מטכניקה רונאלדינו לא כזה שחקן גדול. באמת- הוא אפילו לא סקורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...