UEFA Champions League - הדיון הרשמי! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UEFA Champions League - הדיון הרשמי!

Black Knight

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא כזה מומחה בספורט ולא קורא עיתוני כדור-רגל

מישהו יכול להביא את התאריכים של כל אחד מהמשחקים האלו?

תאריך ושעה ואולי גם איזה ערוץ

זה יהיה ממש נחמד!

אחרי שהתחלתי לשחק ב PES4\3 התחלתי להתעניין בכל הליגה העולמית הזאת :) (במיוחד של התותחים כמו המשחקים האלו שיהיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו בפרברואר (בעע).

בכל מקרה, ברור שצריך להתעסק בתחזיות!! אחרת מה הכיף בלקבל את כל הההפתעות? :smile1:

הרי ברור שפורטו תעבור את אינטר, וריאל את יובה, ומנצ'סטר את מילאן.

בכלל, הכי מצחיק אם יהיה ברמן נגד מונאקו וייגמר 10-0 לברמן. יקראו לזה הבליץ על צרפת :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מומחה בספורט ולא קורא עיתוני כדור-רגל

מישהו יכול להביא את התאריכים של כל אחד מהמשחקים האלו?

תאריך ושעה ואולי גם איזה ערוץ

זה יהיה ממש נחמד!

אחרי שהתחלתי לשחק ב PES4\3 התחלתי להתעניין בכל הליגה העולמית הזאת :) (במיוחד של התותחים כמו המשחקים האלו שיהיו)

כדאי מאוד להתעניין ליגת האלופות היא לא הליגה הישראלית והכדורגל שם ברמה גבוהה מאוד, יש גם ליגה ספרדית ואנגלית שהן מדהימות וכול שבוע משודרות,(חלק גדול ממשחקי הליגה האנגלית בתשלום).

בכול מקרה הסיבוב הבא בליגת האלופות(שמינית הגמר) מתחיל ב22/02/2005 השעה היא השעה הרגילה רבע לעשר אם אני לא טועה מתחיל אולפן ליגת האלופות בספורט 5/5+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

סיבוב ראשון של שלב שמינית הגמר בליגת האלופות הסתיים.

ריאל מדריד - יובנטוס, 1-0 לריאל מדריד.

כצפוי, משחק בית של ריאל מדריד ללא פשלות, משחק שהיה די בשליטתה של הקבוצה הביתית. תוצאה נוחה.

באיירן מינכן - ארסנל, 3-1 לבאיירן.

משחק בית של באיירן שנמצאת במומנטום ניצחה את הקבוצה הצרפתית (אהם, אנגלית, אהם) בהפרש של שני שערים, על ארסנל שמקבלת רגליים קרות נגד קבוצות גדולות.

פורטו - אינטר, 1-1.

תוצאה נוחה לאינטר...

ליברפול - לברקוזן, 3-1 לליברפול.

משחק טוב של ליברפול, שיעזור לה לחזור לתקופה הטובה שלה, עם פציעתו של מוריינטס אבל עם מילאן בארוש הובילו לניצחון חשוב לפני הגומלין.

ברצלונה - צ'לסי, 2-1 לברצלונה.

המפגש של הגדולות ביותר באירופה הסתיים במשחק טוב, שבו צ'לסי בתחילתו הפתיעו והבקיעו ראשונים, אך דרוגבה ספג צהוב שני והשאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים, מה שהוביל בדקה ה-67, עם כניסתו של מקסי לופז למהפך מדהים אחרי שער ובישול של המחליף.

מנצ'סטר יונייטד - מילאן, 1-0 למילאן.

מנצ'סטר שיחקה משחק חלש מאוד ולא מאורגןף שלא לומר משעמם.

ב-20 הדקות האחרונות הוחלף רונאלדו וואן-ניסטלרוי נכנס, מה שגרם לקריסה מבחינת החזקת הכדור של מנצ'סטר. הקבוצה הביתית ספגה את הגול (שהיה צפוי) ולא יכלו לחזור ממנו. תוצאה מצוינת למילאן לקראת הגומלין.

ורדר ברמן - ליון, 3-0 לליון.

הפתעת העונה, ליון, הביסה את הקבוצה המארחת וכמעט הבטיחה את עלייתה לרבע הגמר.

איינדהובן - מונאקו, 1-0 לאיינדהובן.

איינדהובן הקיעו את השער כבר בתחילת המשחק (8), ויצאו עם שער נקי במשחק הביתי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ססססעמממקקקקקק

אתמול הלך לי הוינר בגלל ולנסיה! הזונות שעפו, מגיע להם.

ברסה-צ'לסי

שמתי שברסה מנצחת ולקחתי

מנצ'סטר-מילאן

שמתי שמילאן מנצחת (אני מטורף אני) ולקחתי

ואז...

המשחק הכי בטוח שיש, בוקרשט-ולנסיה שמתי שולנסיה מנצחת למרות שהתלבטתי בין ניצחון ספרדי לבין לתיקו.

הקיצר, אם תראו את מרפי, תודיעו לי ואני צולב את הבן-זו*ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצלונה צ'לסי היה משחק גדול של ברצלונה.

לאחר המשחק והתגובות של צ'לסי כול הכבוד שהיה לי אליהם נעלם.

צ'לסי שיחקו גרוע התבצרו הבקיעו שער מיקרי ויצאו בזול אל מול משחק מצויין ומחצית שנייה שבה ברצלונה שלטו שליטה מוחלטת בכדור ובעזרת מקסי לופז המצויין עשו מהפך מדהים.

מה שהכי עיצבן אותי זה התגובות של מוריניו תקראו לזה מלחמה פסיכולוגית לקראת המפגש הבא אותי זה ממש לא מעניין הבנאדם מתנהג כמו ילד קטן הוא לא יודע להפסיד בכבוד לא הולך לו הוא כבר קופץ ומאשים את כול העולם.

מוריניו טען שרייקארד דיבר במחצית עם השופט וזה השפיע על השיפוט אני אישית ראיתי את המשחק מההתחלה ועד הסוף ופריסק(השופט) שפט מצויין הכרטיסים כולם היו במקום ודרוגבה לא התווכח כאשר פריסק הרחיק אותו.

ראייקרד לעומת זאת התנהג כמו בנאדם ומאמן גדול לא הגיב לשטויות של מוריניו וכאשר הוא דיבר עם השופט כול מה שהוא אמר לו זה שלום ושהוא מצטער שלא היה לו זמן להגיד לו שלום בתחילת המשחק.

אני מקווה מאוד מאוד שצ'לסי יעופו שיחקו מגעיל והפסידו מגעיל עוד יותר.

העולות שלי לשלב הבא: ברצלונה, ליברפול, מילאן, ריאל, אינטר, ליון, מונאקו ובאיירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיבוב ראשון של שלב שמינית הגמר בליגת האלופות הסתיים.

ריאל מדריד - יובנטוס, 1-0 לריאל מדריד.

כצפוי, משחק בית של ריאל מדריד ללא פשלות, משחק שהיה די בשליטתה של הקבוצה הביתית. תוצאה נוחה.

לא ממש נוחה.  שתי הקבוצות מרוצות ממנה, אבל ליובה אין בעיה לשמור בבית על רשת נקייה גם מול ריאל ומאידך ההגנה של ריאל לא כל כך טובה, ואם יובה תעלה עם טרזגה, -פיירו ואיברהימוביץ' היא תהיה שווה לדעתי לפחות שער אחד.

באיירן מינכן - ארסנל, 3-1 לבאיירן.

משחק בית של באיירן שנמצאת במומנטום ניצחה את הקבוצה הצרפתית (אהם, אנגלית, אהם) בהפרש של שני שערים, על ארסנל שמקבלת רגליים קרות נגד קבוצות גדולות.

הקבוצה הצרפתית-שוודית-גרמנית-ברזילאית-ספרדית-הולנדית (בעצם ברקאמפ לא טס).  יותר גרוע ממכבי בכדורסל  :P. ארסנל מקבלת רגליים קרות בשמינית הגמר בליגת האלופות.  שנה שעברה עם כמעט אותו סגל לא הייתה לה בעיה נגד מנצ'סטר, צ'לסי, ליברפול, ניוקאסל ואינטר (בליגת האלופות).  היא לא הייתה זוכה באליפות אם היא לא הייתה יכולה להתמודד מול קבוצות גדולות.  היא פשוט מתרגשת מהמעמד וקופאת.אבל היא יכולה לנצח 2-0 בבית. או 3-1.   אל תשכח שהיא שיחקה בלי קמבל, קול (נכנס מחליף בסוף) וברקאמפ.  עזוב רגע את החלוץ, ההגנה הייתה כתוצאה מכך הרבה יותר פרוצה.  זה כמו שמילאן תשחק בלי נסטה ומלדיני.

פורטו - אינטר, 1-1.

תוצאה נוחה לאינטר...

כן, אבל לדעתי ייגמר גם 1-1 באינטר ותהיה הארכה.

ליברפול -  לברקוזן, 3-1 לליברפול.

משחק טוב של ליברפול, שיעזור לה לחזור לתקופה הטובה שלה, עם פציעתו של מוריינטס אבל עם מילאן בארוש הובילו לניצחון חשוב לפני הגומלין.

ובלי ג'רארד,קיאוואל וסיסה.  שהם יחזרו ההתקפה תהיה הרבה יותר טובה.

ברצלונה - צ'לסי, 2-1 לברצלונה.

המפגש של הגדולות ביותר באירופה הסתיים במשחק טוב, שבו צ'לסי בתחילתו הפתיעו והבקיעו ראשונים, אך דרוגבה ספג צהוב שני והשאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים, מה שהוביל בדקה ה-67, עם כניסתו של מקסי לופז למהפך מדהים אחרי שער ובישול של המחליף.

טוב?  ראיתי מנצ'סטר-מילאן רוב הזמן.   משחק די חד-צדדי, רק ברסה שיחקה וצ'לסי עשתה בונקר.  ורונלאדינו היה אפור.  לדעתי היה משחק בינוני למדי.

מנצ'סטר יונייטד - מילאן, 1-0 למילאן.

מנצ'סטר שיחקה משחק חלש מאוד ולא מאורגןף שלא לומר משעמם.

ב-20 הדקות האחרונות הוחלף רונאלדו וואן-ניסטלרוי נכנס, מה שגרם לקריסה מבחינת החזקת הכדור של מנצ'סטר. הקבוצה הביתית ספגה את הגול (שהיה צפוי) ולא יכלו לחזור ממנו. תוצאה מצוינת למילאן לקראת הגומלין.

הגזמת.  ראית את ההחמצה של פורצ'ן?  ושל סקולס?  1-1 או 0-0 היה יותר הוגן.  החילופים של פרגסון היו איומים.  ואן-ניסטלרוי, אחרי שלא שיחק שלוש חודשים, חוזר דווקא למשחק כל-כך חשוב.   ומי מכניס שחקן הגנה שהוא בפיגור של שער?  ועוד שחקן ההגנה הזה, סילבסטרה, כמעט היה אחראי לשער של מילאן.

ורדר ברמן - ליון, 3-0 לליון.

הפתעת העונה, ליון, הביסה את הקבוצה המארחת וכמעט הבטיחה את עלייתה לרבע הגמר.

זה לא סתם 3 שערים, אלא 3 שערי חוץ.   ליון מקום ראשון בליגה הצרפתית וההגנה שלה מעולה, ההגנה של ברמן ממש שערוריתית.  אם ליון תכניס לפחות אחד בבית, והיא תכניס, לברמן לא יהיה סיכוי להכניס 4.   גם לא יהיה לה סיכוי להכניס 3.   אבל אם לה-קורוניה הצליחה להכניס להגנה שכוללת את מלדיני, נסטה, קפאו ודידה 4 שערים...   בקיצור - 95% ליון בשלב הבא. 

איינדהובן - מונאקו, 1-0 לאיינדהובן.

איינדהובן הקיעו את השער כבר בתחילת המשחק (8), ויצאו עם שער נקי במשחק הביתי שלהם.

וזה לא מספיק.  מונאקו תעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין אוהד כדורגל מצויד ב5+ בארץ שלא סיים את המשחק עם כתם במכנסיים.

4-2.

מדהים.

מה שלדעתי ניצח את המשחק זה שצ'לסי כולם משחקים, לראיה, כל שער בא ממישהו אחר.

ברסה שיחקו עם 2-3 שחקנים שיכולים להכניס כדור לשער בכל רגע נתון. צ'לסי שיחקו עם 6-7. 4 הצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי המשחק אתמול בא לי פשוט להפסיק לראות כדורגל נכון מחצית ראשונה מדהימה של שתי הקבוצות אבל מה שהלך במחצית השנייה הוא בושה לכדורגל.

אני יתחיל בכך שאת גורל המשחק הכריעו השופט הטוב בעולם קולינה ושני הקוונים שלו בשתי טעויות שיפוט מכריעות שאחת מהם מכפירה ברמתה!.

הטעות הראשונה הייתה שלא נשרק פנדל לזכות אטו שהגיע לו במאה אחוזים!.

הטעות השנייה הייתה כאשר הגול של צ'לסי לא בוטל, קראבליו בבירור נגע בשוער הוא חסם את דרכו וכנראה גם תפס אותו עם יד שמאל להזכירכם כול נגיעה אפילו הכי קטנה בשוער ברחבת החמש היא עבירה זה פשוט לא יאומן שאף אחד מצוות השיפוט לא ראה את המעשה של קראבליו.

עוד לפני שראיתי את ההילוך החוזר הבנתי שמשהו לא הגיוני טרי נגח השוער פשוט לא זז וזו לא הייתה נגיחה חזקה שאי אפשר להגיב עלייה כך שכול העניין נראה ממש מוזר.

זה היה סוף מביש למפגש גדול ומכריע.

עוד משהו שאני רוצה להוסיף הוא דעתי על משחקה של צ'לסי.

צ'לסי שיחקה מגעיל בשני המפגשים בקושי נגעה בכדור, בכול המחצית השנייה אם לא היה קהל כחול הייתי יכול להיות בטוח שהמשחק נערך בברצלונה צ'לסי פשוט לא נגעה בו והתגוננה בבונקר מכוער כאשר היא בפיגור ברצלונה לעומת זאת לא הסתגרה וניסתה לשחק כדורגל צ'לסי פשוט שיחקה מגעיל ולא הגיע לה לעלות השופטים הכריעו את ההתמודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח.

לא נגעו בכדור? 5 שערים ב180 דקות.

טעויות שיפוט? קצר, במשחק הראשון ברסה קיבלה פנדל מכלום. גם לצ'לסי וגם לברסה הגיע פנדל במשחק השני.

אני לא אוהד של שתי הקבוצות, צ'לסי הרבה יותר טובה וגם מראה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק הראשון לא היו בכלל פנדלים... ::)

המשחק השני היה מדהים, לצערי לא ראיתי אותו בשידור חי והתפתתי וראיתי את התוצאה לפני שראיתי את השידור החוזר, אבל לא נורא, גם לראות היום בבוקר היה מדהים, איזה משחק... ואיזה שער מדהים של רונאלדיניו. בהחלט השחקן הכי טוב בעולם.

וצ'לסי עשתה עלי רושם הרבה יותר טוב מהמשחק הראשון, איזו טכניקה מדוייקת, כל התקפה מתפרצת אתה מרגיש שיכול להיות גול.

שוב, משחק שנכנס לקלאסיקה של ליגת האלופות.

היום אני רואה ריאל-יובה. מקווה שיובה תלחם, בשביל נבדד (כמה חסר מזל אפשר להיות בקריירה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח.

לא נגעו בכדור? 5 שערים ב180 דקות.

טעויות שיפוט? קצר, במשחק הראשון ברסה קיבלה פנדל מכלום. גם לצ'לסי וגם לברסה הגיע פנדל במשחק השני.

אני לא אוהד של שתי הקבוצות, צ'לסי הרבה יותר טובה וגם מראה את זה.

על איזה פנדל אתה מדבר? ברסה לא קיבלה שום פנדל במשחק הראשון.

להזכירך במפגש הראשון צ'לסי השיגו גול ירדו להגנה התבנקרו במשך מחצית שלמה לא נגעו בכדור ובכול זאת ברצלונה פרצ את הבונקר המגעיל פעמיים.

ואתמול ראינו מה היה צ'לסי פתחה בסערה הבקיעה 3 שערים ברצלונה חזרה בחוץ מפיגור 3-0 ל3-2 ולא ירדה חזרה למחצית ה שנייה כדי להתבנקר הקבוצה שעשתה יותר הגנה ובקושי החזיקה בכדור הייתה צ'לסי למרות שהייתה בפיגור ובבית.

ובקשר לטעויות שיפוט אם כאלה טעויות היו קורות בליגה בארץ הייתי מבין, אם כאלה טעויות היו קורות בליגה הספרדית הייתי מבין, אבל במעמד שמינית הגמר במשחק כול כך מכריע ומשופט כול כך מצויין ציפיתי להרבה יותר זה פשוט אכזרי שקבוצה מודחת בגלל שתי טעויות שיפוט הרסניות.

צ'לסי לא הצליחה לעשות כלום מי שפגעה בקורה במחצית השנייה הייתה ברצלונה מי שסחטה הצלות מדהימות מהשוער של היריבה הייתה ברצלונה שהייתה ביתרון בחוץ.

לברצלונה הגיע לעלות לצ'לסי הגיעה לעוף כבר מהמשחק הקודם.

NICE כנראה שלא היה לך זמן לצפות לפי התגובה שלך אפשר להבין שאת המפגש הראשון לא ראית ואת השני ככה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

farkash, גם אני העדפתי את ברסה במקום צ'לסי ברבע הגמר.. אבל זו כבר סתם התבכיינות :-\

טעויות שיפוט קורות, גם קולינה הוא בן אדם, ואם ראית את הניתוח המעבדתי שעשו בערוץ 5+ היום שהוכיח שבאמת הייתה תפיסה היית רואה שבלתי אפשרי לשים לב לזה. שופט צריך להתסכל על המון שחקנים בו זמנית. ובגלל זה לעתים (רחוקות אצל קולינה) קורות טעויות. מודים על המשחק הנהדר וממשיכים הלאה. לפחות יש אליפות ספרד, גם זה משהו :)

ותודה ליובנטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק באיזשהו מקום זו התבכיינות אפילו רייקרד לא אמר כלום בסוף המשחק הפסיד כמו בנאדם ולא כמו מוריניו במשחק הקודם שסתם בכה וצעק.

אבל דווקה בגלל הדברים האלה זה כואב שמאמן מתנהג כמו תינוק ושהקבוצה שלו משחקת כמו זבל בסופו של דבר ובכול זאת עולה זה כואב אני ממש התעצבנתי אחרי זה הערתי את כול הבית מרוב עצבים גם אבא שלי שלא ממשמתעניין בכדורגל היה עצבני, כמו שאטו אמר אחרי משחק כזה אתה חושב על לפרוש מכדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...