UEFA Champions League - הדיון הרשמי! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UEFA Champions League - הדיון הרשמי!

Black Knight

Recommended Posts

שלום לכולם!

טוף, מכבי סיימו את דרכם בליגת האלופות!

אז כאן נתחיל לדבר על הצ'מפיונס ליג של אופ'א!

מי אתם חושבים שיזכה? מי יעוף? איזה משחקים מעניינים יהיו?

ניחוש שלי - יהיה קרב צמוד בין צ'לסי, יובה ומנצ'סטר.

שיהיה לנו ת'ראד רבוי בהודעות איכותיות. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, הפעם, כל הקבוצות שעלו הן בעלות שם- כשהאנונימיות ביותר הן מחזיקת התואר וסגניתה.

לדעתי מתעלמים מהכדורגל הצרפתי יותר מידי. בשנים האחרונות, בעיקר בעזרת ליגיונרים שאומנו מגיל צעיר, הכדורגל שם מאוד מאוד אטרקטיבי ולכן יש סיכוי לא רע שיצליחו להדיח את הגרמניות האיטלקיות (פרט אולי ליובה), האנגליות (פרט לצ'לסי) וריאל מדריד. אסור לשכוח ש2 הנציגות מצרפת עלו מהמקום הראשון.

מונאקו- יכולה לעבור בקלילות אלא אם תיתקל בברצלונה

ליברפול- כנראה בדרך הביתה אלא אם יקבלו את לברקוזן

יובנטוס- תעלה שלב

באיירן- בדרך הביתה- לא יכולים לקבל את לברקוזן כי הם מאותה מדינה

ארסנל- ריאל, ברצלונה או ברמן יכולות להעיף אותה בכל יום נתון.

איינדהובן- תתחילו לארוז.

אינטר- עולים, הגרלה מעניינת אם יקבלו את אחת האנגליות.

ברמן- תארזו יחד עם איינדהובן.

צ'לסי- עולים גם בהרכב שני. הגרלה מעניינת- ריאל

פורטו- צר לי, אבל לא כל יום פורים.

לברקוזן- תצוגה ביתית מצוינת ומפתיעה! כיף לראות אותם משחקים. הכל ברגליים שלכם ושל ההגרלה.

ריאל- אין קישור אחורי = אין אירופה, תשאלו את מכבי חיפה.

ליון- כדורגל שלא ראינו הרבה שנים. עולים!

מנצ'סטר- ההגרלה לרעתם- לברקוזן ואינטר יכולות לתת מתנות, יובנטוס, מונאקו ומילאן יתפרו אותם.

מילאן- כדורגל מסודר ויפה. עולים. מוקש- ריאל מדריד.

ברצלונה- עולים, איזה יופי של כדורגל, איזה שקט שחקני ההתקפה נותנים להגנה במלחמה ובנשמה שלהם. תענוג.

עולות: ברצלונה, מילאן, צ'לסי, מונאקו, ליון, יובנטוס, אחת הגרמניות (פרט לברמן) וארסנל

פייט על התואר: ברסה, צ'לסי, יובנטוס.

זה ההימור שלי, יצא קצת ארוך- אבל איך מודי אומר? תבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מונאקו- יכולה לעבור בקלילות אלא אם תיתקל בברצלונה

ליברפול- כנראה בדרך הביתה אלא אם יקבלו את לברקוזן

יובנטוס- תעלה שלב

באיירן- בדרך הביתה- לא יכולים לקבל את לברקוזן כי הם מאותה מדינה

ארסנל-  ריאל, ברצלונה או ברמן יכולות להעיף אותה בכל יום נתון.

איינדהובן- תתחילו לארוז.

אינטר- עולים, הגרלה מעניינת אם יקבלו את אחת האנגליות.

ברמן- תארזו יחד עם איינדהובן.

צ'לסי- עולים גם בהרכב שני. הגרלה מעניינת- ריאל

פורטו- צר לי, אבל לא כל יום פורים.

לברקוזן- תצוגה ביתית מצוינת ומפתיעה! כיף לראות אותם משחקים. הכל ברגליים שלכם ושל ההגרלה.

ריאל- אין קישור אחורי = אין אירופה, תשאלו את מכבי חיפה.

ליון- כדורגל שלא ראינו הרבה שנים. עולים!

מנצ'סטר-  ההגרלה לרעתם- לברקוזן ואינטר יכולות לתת מתנות, יובנטוס, מונאקו ומילאן  יתפרו אותם.

מילאן- כדורגל מסודר ויפה. עולים. מוקש- ריאל מדריד.

ברצלונה- עולים, איזה יופי של כדורגל, איזה שקט שחקני ההתקפה נותנים להגנה במלחמה ובנשמה שלהם. תענוג.

עולות: ברצלונה, מילאן, צ'לסי, מונאקו, ליון, יובנטוס, אחת הגרמניות (פרט לברמן) וארסנל

פייט על התואר: ברסה, צ'לסי, יובנטוס.

זה ההימור שלי, יצא קצת ארוך- אבל איך מודי אומר? תבלו.

אני מעדיף לדבר אחרי ההגרלה ולא עכשיו, אבל אני חולק עליך בכמה הערכות שנתת:

1. מונאקו לא קבוצה כ"כ טובה השנה, בליגה הצרפתית היא ממוקמת במקום הרביעי בלבד עם 27 נקודות מוך 48 אפשריות. מאזן טוב, אבל לא טוב מספיק. מואנקו לא ברמה של מנצ'סטר יוניטד, מנצ'סטר הרבה יותר טובה.

2.איינדובהן- אל תזלזל בה. הבטיחה את העלייה במחזור החמישי לפני ארסנל וההגנה שלהם מעולה, למורות הרבייעיה שהיא ספגה מפנא'. (מכיוון שהמשחק לא היה קריטי עבורם, גם מנצ'סטר וברצלונה הפסידו במשחקים לא חשובים למורות שלא הבטיחו את ראשות הבית).

3.לברקוזן היא קבוצה של מצבי-רוח, דבר שיפגע בה בהגרלה ולכן היא לא תעלה שלב. בליגה הגרמנית מצבי-הרוח שלה פוגעים בה, לצד ניצחונות משכנעים היא מפסידה לקבוצות קטנות ולכן היא ממוקמת רק במקום התשיעי.

4.ריאל מדריד היא לא מוקש למילאן, אם כבר אז להפך. ההגנה של מילאן היא בין היחידות שיכולה להסתדר עם ההתקפה של ריאל ולהשבית אותה לחלוטין, וההגנה של ריאל לא יכולה להתמודד בצורה טובה מול שבצ'נקו, קרספו וקאקא.

5. ריאל לדעתי תעוף כבר בסיבוב הזה- ריאל לא קבוצה (וזה לא קשור לקישור האחורי בלבד), היא רק אוסף של כוכבים שמפאת האגו שלהם לא רצים על המגרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון שערין..במיוחד בהפסד 2-0 לדנפירו ובהפסד לרוזנבורג.

יופי שלא מעניין אותך אבל זה המצב של הקבוצות האלה.

אתה יכול להגיד לי מה הקשר בדיוק בין מה שכתבת לבין מה שאני כתבתי אני דיברתי על התצוגות של חיפה בליגת האלופות לא מוקדמות ולא גביע כאפה ואתה מבלבל לי במוח על משחקים אחרים בכלל?

עשה לי טובה ואם אין לך מושג בהבנת הנקרא תחזור לכיתה ו' ותלמד קצת טקסטים כי התגובות שלך לחלוטין לא קשורות למה שכותבים לך כאן, ובאותה נשימה כדאי גם שתלמד כדורגל כי חצי מהדברים שכתבת כאן לא קשורים למציאות.

חיפה נתנה תצוגות יותר טובות שיחקה בחוץ בלבד יש להזכיר מכבי שיחקה שלוש משחקים בבית הוציאה 4 נקודות (אחת במזל מול יובנטוס סחטיין על הפנדל ולא מעניין אותי מה קפאלו אמר לא היה שם פנדל תסתכל בטלויזיה 10 פעמים ותמצא לי תפנדל).

חיפה הוציאה "בבית" 6 נקודות עם תצוגות מצויינות ונכון שיחקנו מול מנצ'סטר שבאה בלי חשק ולא בהרכבה החזק ביותר אבל יובה גם לא הייתה במיטבה בכלל לא ושיחקה בשביל להעביר את המשחק בלי פציעות(לפצוע אותכם מותר).

בחמש מילים נסכם  את ההופעה של מכבי תל אביב בליגת האלופות: של-חיפה-הייתה-טובה-יותר, לא אמרתי שהייתם גרועים אבל לא הייתם מלהיבים בכלל והצגתם משחקים משעממים וטקטיים חיפה הסתכנה חטפה אומנם 5 בראש מול מנצ'סטר (לא שאתם לא חטפתם מספיק בגרמניה) אבל מצד שני הציגה משחקים מצויינים מעניינים עם התקפות המשחקים מול לברקוזן למרות שחיפה הפסידה בהם היו מצויינים ומותחים.

מכבי הבקיע 4 שערים אם אני לא טועה שניים מהם בפנדל אחד מקרי לחלוטין(מול אייקס) ואחד לא רע בכלל(או שאני טועה גם הוא היה בפנדל אני לא ממש זוכר?), חיפה הבקיע 6 שערי שדה אחד יותר יפה מהשני החטיאה פנדל או שתיים אני כבר לא זוכר וסיימה עם 8 שערים ובלי מאזן שערים שלילי זה כבר נותן לך איזושהי נקודת מבט על ההופעות של שתי הקבוצות.

בשורה התחתונה הוויכוח הזה איתך A-V לדעתי ימשיך לנצח כי אתה לא מכון לקבל את העובדות למכבי לא יצא כלום מליגת האלופות היא בקושי הרוויחה חצי מהכסף שחיפה עשתה אם בכלל היא איבדה שחקן מצויין שקוראים לו פנסטיל בגלל טיפשות של קלינגר וההנהלה ובסך הכול איבדה גם את הליגה(בינינו את הפער השנה לא תסגרו) אז כול הכבוד לכם מכבי תל אביב הראתם לנו לירוקים מאיפה משתין הדג.

ולחתימה:

A-V אמרת שפנרבחצ'ה ניצחה גם 3-0 את מנצ'סטר אז מה אוהדי חיפה מתגאים בזה? אני יגיד לך ביום שתגיד באותה נשימה את השמות מכבי תל אביב ופנרבחצ'ה ותשווה ביניהם תוכל להגיד שאתם קבוצה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשורות למה שכותבים לך כאן, ובאותה נשימה כדאי גם שתלמד כדורגל כי חצי מהדברים שכתבת כאן לא קשורים למציאות.

*לפני שאתה יורד על A-V, גם חלק מהדברים שכתבת כאן לא ממש מדויקים* (הערותיו יימצאו בין שתי כוכביות)

חיפה נתנה תצוגות יותר טובות שיחקה בחוץ בלבד יש להזכיר מכבי שיחקה שלוש משחקים בבית הוציאה 4 נקודות (אחת במזל מול יובנטוס סחטיין על הפנדל ולא מעניין אותי מה קפאלו אמר לא היה שם פנדל תסתכל בטלויזיה 10 פעמים ותמצא לי תפנדל).

חיפה הוציאה "בבית" 6 נקודות עם תצוגות מצויינות ונכון שיחקנו מול מנצ'סטר שבאה בלי חשק ולא בהרכבה החזק ביותר אבל יובה גם לא הייתה במיטבה בכלל לא ושיחקה בשביל להעביר את המשחק בלי פציעות(לפצוע אותכם מותר).

בחמש מילים נסכם  את ההופעה של מכבי תל אביב בליגת האלופות: של-חיפה-הייתה-טובה-יותר, לא אמרתי שהייתם גרועים אבל לא הייתם מלהיבים בכלל והצגתם משחקים משעממים וטקטיים חיפה הסתכנה חטפה אומנם 5 בראש מול מנצ'סטר (לא שאתם לא חטפתם מספיק בגרמניה) אבל מצד שני הציגה משחקים מצויינים מעניינים עם התקפות המשחקים מול לברקוזן למרות שחיפה הפסידה בהם היו מצויינים ומותחים.

מכבי הבקיע 4 שערים אם אני לא טועה שניים מהם בפנדל אחד מקרי לחלוטין(מול אייקס) ואחד לא רע בכלל(או שאני טועה גם הוא היה בפנדל אני לא ממש זוכר?), חיפה הבקיע 6 שערי שדה אחד יותר יפה מהשני החטיאה פנדל או שתיים אני כבר לא זוכר וסיימה עם 8 שערים

*חיפה סיימה עם 12 שערי-זכות, לא 8 - היא כבשה 5 מול מנצ'סטר (5-2, 0-3) 6 מול אולימפיאקוס (3-3, 3-0) ו-1 מול לברקוזן (2-0, 2-1)* ובלי מאזן שערים שלילי זה כבר נותן לך איזושהי נקודת מבט על ההופעות של שתי הקבוצות.             *אני אוסיף שלדעתי הסגל של חיפה היה הרבה יותר חזק מזה של מכבי ת"א, ולכן ההופעה של מכבי ת"א יותר מרשימה מזאת של חיפה. מכבי הצליחה להוציא יותר מעצמה ומחומר השחקנים שלה מאשר חיפה הוציאה. אם מכבי אם סגל כזה הצליחה להוציא 4 נקודות חיפה הייתה צריכה להוציא 10 נקודות (תיקו אחד מול לברקוזן וניצחון בחוץ על אולימפיאקוס בסוף)*

בשורה התחתונה הוויכוח הזה איתך A-V לדעתי ימשיך לנצח כי אתה לא מכון לקבל את העובדות למכבי לא יצא כלום מליגת האלופות היא בקושי הרוויחה חצי מהכסף שחיפה עשתה אם בכלל

*היא הרוויחה כמעט בדוק כמו חיפה, אם לא יותר. חיפה הרוויחה עוד 3 נקודות בונוס כספי ומענק על העפלה לגביע אופ"א אולם השכרת המגרש בקפריסין, הנסיעות אליו הלוך-חזור והפסד במכירות הכרטיסים (הרי בר"ג היא הייתה מוכרת הרבה יותר כרטיסים) קיזזו לו משמעותית ברווחים. מכבי ת"א אומנם לא הרוויחה עוד בונוס על 3 נקודות ועל העפלה לאופ"א אבל היא השיגה המון כסף ממכירת כרטיסים באיצטדיון ר"ג ומכך שהיא לא הייתה צריכה לחכור מגרש בקפירסין ולנסוע אליו הלוך-חזור אלא שיחקה בארץ.*

היא איבדה שחקן מצויין שקוראים לו פנסטיל בגלל טיפשות של קלינגר וההנהלה ובסך הכול איבדה גם את הליגה(בינינו את הפער השנה לא תסגרו)      *מכבי ת"א השנה בין כה וכה לא יכלה לזכות באליפות, היא פשוט לא טובה מספיק. היא לא איבדה את הליגה- היא אף פעם העונה לא הייתה ברמה של חיפה. מקום 2-4 יותר ריאלי עבורה*            אז כול הכבוד לכם מכבי תל אביב הראתם לנו לירוקים מאיפה משתין הדג.

*הייתי אומר שהם הראו לכם. הם הגיעו בשורה התחתונה לליגת האלופות עם סגל הרבה הרבה יותר חלש משל מכבי חיפה, חיפה אפילו לא עברה לשלב הבתים של אופ"א.*

ולחתימה:

A-V אמרת שפנרבחצ'ה ניצחה גם 3-0 את מנצ'סטר אז מה אוהדי חיפה מתגאים בזה? אני יגיד לך ביום שתגיד באותה נשימה את השמות מכבי תל אביב ופנרבחצ'ה ותשווה ביניהם תוכל להגיד שאתם קבוצה גדולה.

*אני מוסיף ששחטיור דוינצק, שכנראה לא שמעת עליה בכלל עד לעונה הזאת, ניצחה את ברצלונה, שנמצאת בכושר הרבה יותר טוב ממנצ'סטר וחסרה באותו משחק רק שלושה שחקני הרכב, 2-0.*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון נתחיל בזה שאני מכיר את שחטיור מה לעשות ככה זה שחורשים על מנג'ר, אני מכיר את הקבוצה ואת אגוואה עוד מCM0102 אז כן שמעתי עלייה.

זה לא משנה לאן הכסף הלך אני דיברתי על כמה כסף היא הרוויחה מהמפעל והיא הרוויחה הרבה יותר ממכבי על תתחיל להכניס דברים שלא קשורים חיפה השיגה שתי ניצחונות הבקיעה הרבה יותר הוציאה תיקו וסיימה שלישית זה הפרש גדול גם בהישגים וגם במזומנים.

בקשר לסגל- כשקבוצה עולה לליגת האלופות היא צריכה להעמיד סגל ראוי חיפה העמידה סגל ראוי ומה שהיא עשתה זה מעל ומעבר למה שציפו ממנה אתה בעצם טוען שהמסע של חיפה היה כישלון כי היא "רק" העפילה לגביע אופ"א תאמת תודה לך עם בעיינך זה לא מספיק.

העובדה שלחיפה היה סגל יותר טוב לא מוריד מההישג שלה אם קבוצה חזקה לוקחת אליפות זה לא הישג?? אם קבוצה חזקה מוציאה יותר מקבוצה חלשה זה לא הישג??

בשביל לבנות כזאת קבוצה צריך הרבה מאוד השקעה והרבה מאוד מזל חיפה באותן עונות הביאה זרים כישרוניים ומצויינים מכבי לא הביאה זרים איכותיים שתרמו לה בליגת האלופות וזה לא מוריד אפילו במקצת מההישג של חיפה.

זה דבר טיפשי אתה לוקח את כול מה שחיפה השיגה ואת מה שתל אביב ואמר ממ רגע לחיפה היו שחקנים יותר טובים אז זה לא הייתה בעיה בשבילה הישג לא מרשים.

חיפה הוציאה מהחומר שהיה לה את המיטב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד לי מה הקשר בדיוק בין מה שכתבת לבין מה שאני כתבתי אני דיברתי על התצוגות של חיפה בליגת האלופות לא מוקדמות ולא גביע כאפה ואתה מבלבל לי במוח על משחקים אחרים בכלל?

עשה לי טובה ואם אין לך מושג בהבנת הנקרא תחזור לכיתה ו' ותלמד קצת טקסטים כי התגובות שלך לחלוטין לא קשורות למה שכותבים לך כאן, ובאותה נשימה כדאי גם שתלמד כדורגל כי חצי מהדברים שכתבת כאן לא קשורים למציאות.

מכבי הבקיע 4 שערים אם אני לא טועה שניים מהם בפנדל אחד מקרי לחלוטין(מול אייקס) ואחד לא רע בכלל(או שאני טועה גם הוא היה בפנדל אני לא ממש זוכר?), חיפה הבקיע 6 שערי שדה אחד יותר יפה מהשני החטיאה פנדל או שתיים אני כבר לא זוכר וסיימה עם 8 שערים ובלי מאזן שערים שלילי זה כבר נותן לך איזושהי נקודת מבט על ההופעות של שתי הקבוצות.

בשורה התחתונה הוויכוח הזה איתך A-V לדעתי ימשיך לנצח כי אתה לא מכון לקבל את העובדות למכבי לא יצא כלום מליגת האלופות היא בקושי הרוויחה חצי מהכסף שחיפה עשתה אם בכלל היא איבדה שחקן מצויין שקוראים לו פנסטיל בגלל טיפשות של קלינגר וההנהלה ובסך הכול איבדה גם את הליגה(בינינו את הפער השנה לא תסגרו) אז כול הכבוד לכם מכבי תל אביב הראתם לנו לירוקים מאיפה משתין הדג.

ולחתימה:

א.אני דיברתי על הופעות הקבוצות באירופה השנהת כולל ההדחה של חיפה.

ב.יש גם להזכיר שמכבי חיפה שיחקה מול קבוצות ברמה פחות טובה מאלוששיחקו מול מכבית חוץ ממנצ'סטר כמובן ולכן גם השיגויותר נקודות.

ג. אני לא מבין איך אתה משווה בכלל הגנות כמו של לברקוזן ואולימפיאקוס (שספגה 3 שערים במחצית במשחק האחרון מול ליברפוללשם השוואה) להגנות כמו של יובנטוס\באיירן.

ד. "A-V אמרת שפנרבחצ'ה ניצחה גם 3-0 את מנצ'סטר אז מה אוהדי חיפה מתגאים בזה? אני יגיד לך ביום שתגיד באותה נשימה את השמות מכבי תל אביב ופנרבחצ'ה ותשווה ביניהם תוכל להגיד שאתם קבוצה גדולה. "- בדיוק בגלל זה אני אומר שאוהדי מכביח יפה לא צריכים להתגאות כל כך בניצחון על מנצ'סטרת אומנם זה שם אבל בכל זאתת הרכב שני שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ריאל- דבר ראשון עד שלב שמינית הגמר וודגייט יחזור (אני מקווה לפחות)ת שמעמ הלגרה יהיה הקשר האחורי ץץוהוא אחד מהטובים בעולם בתפקיד זהת דבר שני- ריאל גם מתכננת רכש לינואר שלפי פרסומים יכולל לכלול את בומל (הקשר האחורי של איינדהובן) ואולי סטיבן ג'רארד ששניהם קשרים אחוריים. לדעתי ריאל יכולה להגיע לחצי הגמר- תלוי כמובן מול מי היא תוגרל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o איזה משחקים! :silly::xyxthumbs::funn::eek2:

חבל שזה לא ככה בשלב הבא, עכשיו גם קבוצות קטנות יחסית יגיעו לרבע הגמר.

בוא נראה, ההימורים שלי בנוגע למשחקים-

ריאל-מדריד - יובנטוס : איזה משחק נחמד, יובה שחילצה תיקו בשיניים מול מכבי ת"א הולכת לעבור בקלילות את ריאל. יהיה תיקו בסנטיאגו ברנביאו (אני מהמר על 1-1) וניצחון 2\3-0 של יובה בדלה-אלפי.

לדעתי - 70% יובה עולה, 30% ריאל עולה.

מנצ'סטר יוינטד-מילאן : ניצחון בהפרש של שער באולד טרפורד לטובת מנצ'סטר וניצחון בסן-סירו בשער אחד לטובת מילאן, או ששערי החוץ יכריעו (ואז מילאן תעלה בזכות ניצחון 1-0 בבית והפסד 2-1 בחוץ או משהו דומה) או ששני המשחקים יסתיימו בתוצאה שווה ותהיה הארכה. 55% מילאן עולה, 45% מנצ'סטר עולה.

ברצלונה-צ'לסי : The Best! :beerchug: , ניצחון של צ'לסי בסנטפורד בריד'ג 2-1 וניצחון של בארסה בבית על צ'לסי 2-1 והארכה! או שתי תוצאות תיקו, יהיה צמוד מאוד, רק ההגנה הקשוחה של צ'לסי יכולה להוביל למשחק של 1-0\0-0. 52% צ'לסי עולה, 48% בארסה עולה.

ליברפול-לברקוזן : שתי קבוצות לא יציבות בעליל נפגשות, לכו תדעו מי תעלה. ליברפול תביס בבית את לברקוזן ותובס בלברקוזן, כל משחק יסתיים לפחות ב-2-0\3-1 לטובת הקבוצה הביתית לדעתי, שתי הקבוצות משחקות העונה לא טוב במשחקי החוץ שלהן. 55% ליברפול עולה, 45% לברקוזן עולה.

ורדר-ברמן - ליון : לכאורה עוד משחק משעמם, אבל ליון קבוצה מאוד טובה ויציבה לעומת ברמן שכמו לברקוזן לא יציבה בכלל, אבל משחקת מעולה בבית. יהיו לדעתי המון שערים בשני המשחקים - תיקו בברמן וניצחון של ליון בבית. 60% ליון עולה, 40% ברמן עולה.

איינדובהן-מונאקו- המשחק המשעמם ביותר, יחסית. איינדובהן תנצח בבית בהפרש של שער אחד ותפסיד במונאקו בהפרש של שער, או שתהיה הארכה או שאיינדובהן תעלה בזכות שערי-חוץ. 55% איינדובהן עולה, 45% מונאקו עולה.

באיירן-מינכן - ארסנל : עוד משחק משובח ביותר, למורות ששתי הקבוצות לא בדיוק בכושר שיא, הן נורא קרובות להיות בו ואולי עד המשחק שניהן יגיעו בשיא היכולת שלהן למשחק. ניצחון בהפרש של שער לארסנל בבית, ניצחון בהפרש של שער לביירן בבית. משחק קשה לניחוש. 53% ביירן עולה, 47% ארסנל עולה.

פורטו-אינטר: המשחק הכי קל לניחוש, בשני המשחקים יהיה תיקו ;D (באמת!), אבל אם לא אינטר תנצח בסן-סירו ותדיח את פורטו, משחק עם סיכוי גבוהה להארכה. 57% אינטר, 43% פורטו.

בקיצור, השנה האיטלקיות שולטות, למורות שהן הוגרלו נגד ריאל-מדריד, מנצ'סטר יונטד והאלופה שלושתן יעלו לרבע הגמר, הכי קשה למילאן שאולי לא תעלה, אבל עם הגנה כמו שלה ושבצ'נקו...

האנגליות קיבלו גם הן הגרלה קשה ולדעתי רק צ'לסי וליברפול יעלו לשלב הבא.

ההימור שלי לגמר לפי ההגרלה הזאת- מילאן-צ'לסי. נראה איך מילאן ויובה מחר ייסימו בקרב בינהן (ראיתם את הפרומו? ;)), לדעתי יסתיים בתיקו, אבל מילאן תהיה יותר טובה במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאל מדריד-יובנטוס

פורטו-אינטר

ברסה-צ'לסי

ברמן-ליון

ליברפול-לברקוזן

איהדובן-מונקו

מנצסטר יוניטד-מילאן

ביירן מינכן-ארסנל

1. ריאל עוברת את יובה לדעתית לאחר חזרת וודגייט והתייצבות ההגנה עד למשחק כאש הלגרה מתפקד כקשר אחורי

2. כאן יכולה ליול ההפתעה לדעתית אינטר העונה לא משכנעת כפי שציפו ממנה וכבעלת הקבוצה עם הסגל הטוב בעולם אולי כרגע.

3. סיכויים שווים לדעתית אני מהמר על צ'לסי.

4. ליון תעשה את העבודהת צריך להתחשב גם בניסיון לעומת ברמן.

5. סיכויים שווים

6. אינדהובן

7. מילאן תעשה את העבודה לדעתי בגלל ההגנהת למרות שאני מעדיף אישית את מנצסטר בשלביםה עליונים.

8. ארסנל תעבור לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל פשוט חבל שקיבלנו כזאת הגרלה כבר בהתחלה כי לבסוף יבצר לנו אולי גמר משעמם כמו בשנה שעברה.

אני מתגעגע לגמרים הגדולים מנצ'סטר באיירן, ריאל לברקוזן גמרים מרתקים ומותחים.

המשחק הכי טוב בסיבוב הקרוב לנו אוהבי הכדורגל הוא ברצלונה צ'לסי לדעתי, שתי הקבוצות מציגות כדורגל מצויין מהיר ומסודר לדעתי יהיו שני משחקים מצויינים אני יכול לקוות לשתי דברים שריאל תעוף וברצלונה תזכה כול השאר לא ממש מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאל מדריד - יובנטוס = יובנטוס. יובה תנצח בבית 1-0 קטן, אולי אפילו 2-0 עם האין הגנה של מדריד. ובחוץ היא תלך על התיקו, ותשיג אותו.

פורטו - אינטר = אינטר. עם כל הכבוד לאלופת אירופה, אין לה מספיק כח סוס נגד אינטר המלהיבה, אך הלא יציבה הגנתית.

ברסה - צ'לסי = ברסה. הקרם-דה-לה-קרם. למרות שאני חושש מהמשחק היעיל עד מוות של צ'לסי, נגד רונאלדיניו אין הגנה מספיק טובה.

ברמן - ליון = ליון. ליון קבוצה הרבה יותר יציבה ובעלת נסיון ארופאי רב יותר.

ליברפול - לברקוזן = לברקוזן. כמובן שבא לנו שזו תהיה ליברפול, אבל לברקוזן, אם תתרכז לשבועיים, תעשה את זה בסטייל.

איידנהובן - מונאקו = איידנהובן. שיכנעה מאד בשלב הבתים, מונאקו רכה מאד בהגנה. אבל כשיש את צמד ה"חביירים" בחוד - לך תדע..

מנצ'סטר - מילאן = מילאן. מנצ'סטר אולי לא משכנעת בליגה אבל היא תמיד מעצמה אירופאית, למילאן היא תפסיד בהפרש של שער.

באיירן - ארסנל = באיירן. אני לא מבין למה אנשים חושבים שארסנל יותר חזקה, מינכן כרגע בראש הבונדסליגה ומציגה כדורגל יציב וממושמע. עם מקאיי בחוד של באיירן, ולהמן/אלמוניה בשער של ארסנל, אני לא מצפה להפתעות יתרות.

לדעתי אין פה "משחקים חלשים", כל משחק פנינה.

לדעתי אם יצא, אינטר - ברסה יהיה המשחק של השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברסה - צ'לסי = ברסה. הקרם-דה-לה-קרם. למרות שאני חושש מהמשחק היעיל עד מוות של צ'לסי, נגד רונאלדיניו אין הגנה מספיק טובה.

לאבנטה הסתדרה איתו ::), חוץ מזה, הוא לא כבש הרבה שערים העונה (אני עדיין לא מבין למה לא בחרו בשבצ'נקו כשחקן השנה בעולם :P)

ליברפול - לברקוזן = לברקוזן. כמובן שבא לנו שזו תהיה ליברפול, אבל לברקוזן, אם תתרכז לשבועיים, תעשה את זה בסטייל.

ליבפול לדעתי טובה יותר, וביחד עם החוסר יציבות של לברקוזן (ולא לטובה בדרך-כלל) המשחק הביתי של ליברפול יכול להכריע את ההתמודדות.

באיירן - ארסנל = באיירן. אני לא מבין למה אנשים חושבים שארסנל יותר חזקה, מינכן כרגע בראש הבונדסליגה ומציגה כדורגל יציב וממושמע. עם מקאיי בחוד של באיירן, ולהמן/אלמוניה בשער של ארסנל, אני לא מצפה להפתעות יתרות.

מקאיי לא יותר טוב מהנרי, ולהמן לא יותר טוב מקאן (למורות חוסר היציבות של האחרון). גם לדעתי ביירן תעלה, אבל המשחק הזה ממש שווה-כוחות.

לדעתי אם יצא, אינטר - ברסה יהיה המשחק של השנה. לדעתי אינטר לא תגיע לגמר, אם היא מתקשה מול קבוצות קטנות באיטליה (מוציאה נגדן תיקו) אני מתקשה לראות כיצד היא תגיע לגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

- גם אני מסכים ששבה איה צריך להיות שחקן העולם, אפילו הנרי, שזה באליפות לפחות עם ארסנל, מגיע לו יותר. בחירה באמת תמוהה של פיפ"א.

- "לבאנטה הסתדרה עם רונאלדיניו" אתה לא מצפה שהוא ישחק כל משחק מושלם נכון? אז זה היה משחק נגד קבוצה נחותה מהם, אבל הם בכל זאת ניצחו. את הכדורגל המלהיב והמהלכים היפים שומרים למשחקים שבאמת צריך אותם.

- ליברפול קבוצה נחמדה, אבל לא מספיק חזקה לליגת האלופות, תראה כמה הפסדים יש לה כבר באנגליה. היא אולי טובה על רוב הפריימרליג אבל לברקוזן יותר איכותית. ושוב - זה תלוי במצב רוח הנתון של לברקוזן. לדעתי זה 60-40 כזה לטובת לברקוזן.

- קאן עושה טעויות, נכון, בעיקר השמטות מפגרות לאחר שהוא תופס את הכדור. אבל להמן זה סיפור בפני עצמו, הוא עושה מהלכים שטותיים לחלוטין לפעמים, נגד צ'לסי שנה שעברה, ונגד פאנאתנייקוס השנה, ועוד כמה.. הפסקנו לספור. שני השוערים לא מציאה גדולה ביכלותם הנוכחית אבל קאן הרבה יותר טוב לדעתי מלהמן שעושה טעויות בסיסיות שלא רואים אצל קאן.

המשחק שווה כוחות למדי, צודק. בקשר להנרי מול מאקיי.. הנרי יותר מלהיב, אבל מקאיי אפקטיבי לפחות כמוהו. הוא כמו סוס עבודה שפשוט מבקיע ומבקיע, בלי שערים מדהימים כמו שהנרי לפעמים יכול לעשות. מאקאיי יציב ויעיל.

- בקשר לאינטר.. באירופה בינתיים הולך לה יותר טוב. ולדעתי זה לא קשור העניין של מה היא עושה נגד קבוצות אלה ואחרות באיטליה. האמת כשאני חושב על זה פורטו היא קבוצה איכותית ביותר, ולאינטר יהיה קשה, אבל היא עדיין תעבור.

ולראייה לגבי האופי החזק של אינטר - תגיד לי עוד קבוצה באירופה שהצליחה לחזור מפיגור 2-0 מול יובנטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתעסקים בתחזיות ומצטער להגיד זה פשוט להתעסק בשטויות, רוב הדברים שאתם אומרים כאן לא רלוונטים תראו מה קרה בשנה שעברה מישהו האמין?, אם ז היה כול כך קל לדבר על תוצאות כולנו היינו ממלים ווינר/טוטו וזוכים.

התרד הזה נפתח מוקדם מידי יש פגרה ארוכה עד אז אפשר לתת לו לשקוע ולהקפיץ אותו שוב שיחזרו המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...