חשיבה בלתי-מסחרית בעליל : בעלי החנויות בנתב"ג 2000 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשיבה בלתי-מסחרית בעליל : בעלי החנויות בנתב"ג 2000

R0ck

Recommended Posts

הקונה הישראלי דווקא מאוד אוהב לזרוק את כספו סתם. וגם אם הוא לא אוהב, אין לו ברירה..

האינטרנט שלנו למשל, לא הכי מהיר, ועולה הרבה. במחיר הזה בחו"ל משיגים דברים הרבה יותר טובים.

הערוצים בטלוויזיה למשל. מה אני צריך 20 ערוצים ברוסית, ועוד 7 בערבית, 2 בצרפתית, אחד בספרדית, ועוד אחד בצ'רקסית?

זה מעלה את המחיר של חבילות הבסיס, אבל בפועל, זה לא מוסיף לאיכות שהחברות מדברות עליה.

אבל, אין לי מה לעשות עם דברים כזה.. אני לא אשב בבית בלי למשל..

ויש מקרים שבהם חברות כותבות דברים (כמו למשל חברות הסלולר) באותיות קטנות בחוזה ענקי, שאף אחד לא ממש קורה אלא רק שואל "על מה זה" במקרה הטוב.

וגם אם קוראים את האותיות הקטנות, יש להם תחמונים.

למשל לשלם על כל מני דברים שאתה ממש לא רוצה, רק בגלל שבהתחלה זה היה בחינם ולא טרחת לבטל את זה מהסיבה הזאת.

וכל התוכניות שצריך לשלוח sms עם משהו שבוחרים במחיר של פאקינג 5 שקל? או שיחה במחיר גבוה?

לא להאמין כמה כסף כוכב נולד עשו משליחת smsים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיברתי היום עם חבר שלי שחזר מארה"ב והוא סיפר ששם במקדונלד יש לכוסות שתייה ReFill(מילוי מחדש) כמה פעמים שרוצים

בקיצור הוא אומר שהוא לא מבין למה האמריקאים הטיפשים האלה מזמינים שתייה גדולה כשגם ככה אפשר למלא את זה מחדש

עכשיו זאת המחשבה הישראית של איזה טמבלים האמריקאים. אני קניתי קולה קטנה מילאתי אותה 40 פעם ושילמתי פחות

עכשיו מה יפה פה

אנחנו תופסים מעצמנו כאלה תחמנים גדולים שאי אפשר לעבוד עלינו אבל מה....

אולי אם לא היינו כאלה תחמנים, גם בישראל היו נותנים לנו ReFill.

ככה שבסופו של דבר עם כל זה שאנחנו מנסים לצאת לא פראיירים, אנחנו יוצאים הכי פראיירים בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש... בבורגר ראנץ' (לפחות בסניף רחובות) יש מילוי חופשי...

והם כבר חשבו על המוח הישראלי והם לא שואלים אותך בכלל איזה גודל כוס אם אתה יושב שם... אתה מקבל אוטומטי בינוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח נכון... "הצורך הוא אבי ההמצאה"

וובכן... החברה הישראלית מוצאת תמיד את הפגמים בשיטות קיימות וככה בעצם מכריחה את המשתמשים בשיטות לשפר אותן...

תנסה לחשוב עלינו בתור משפרי המין האנושי :silly: חוץ מזה שזה באמת נכון... המון המון דברים הומצאו ע"י יהודים...

וכמה שזה הרגיז את הנאצים בזמנו (מצטער שאני מעלה את הנושא) לפי מחקרים שהם עשו מבחינת אחוזים היהודים היו הרבה הרבה יותר מוצלחים מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...