מדריך לאוברקלוקינג נורטווד 1.6 - או - אפא טעיתי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לאוברקלוקינג נורטווד 1.6 - או - אפא טעיתי?

huber

Recommended Posts

יש ברשותי פנטיום 1.6A עם של אפוקס מדגם 4SDA ושתי זיכרונות PC2700 של TRANCEND.היום החלטתי סופסוף להתנסות לי מעט (או אולי הרבה, תלוי במגבלות) במתיחות הגבולות של המעבד. חמוש בעשרות ת'רדים שקראתי בעבר ומדריך פשוט לאוברקלוק ניגשתי למלאכה. נכנסתי לתפריט בביוס שאחראי על שינויי בוולטז'/FSB וכו' והתחלתי במלאכה. העלתי את CPU CLOCK ל 166 (בהתאם למהירות הזיכרונות) ואיתחלתי. נאדא - לא עולה. העלתי את הוולטז' של המעבד לאט לאט ורק כשהגעתי למקסימום (1.85) הוא הואיל בטובו להידלק אך נעצר בשלב הפוסט לפני העלאת הווינדוס.

אז אולי אני לא הבנתי כלום, אבל בפנטיום 1.6A, כשה FSB הוא 100, היחס בין הזיכרונות ל FSB הוא לא 1:1?

אם כן אז ה FSB אמרו להגיע בקלות ל 166, לא?

אני מפרט למטה מה יש בתפריט בביוס ואשמח אם תשפכו קצת אור על הנושא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Frequancy/Voltage Control:

Auto Detect DIMM/PCI Clk = Enabled/Disabled מה זה בכלל?

Spread Spectrum = Enabled/Disabled שוב, מה זה?

CPU/DRAM Clock Ratio = SPD/1:1/3:4/3:5/2:4 זה לא אמור להיות על 1:1?

Cpu Clock = (100 to 200) on 100 now זה הבאס לא?

Dram Frequancy = 166X2 לא ניתן לשינוי ידני, משתנה לפי הקלוק ראטיו למעלה

Vcore default voltage = 1.5 ניתן לשינוי מ 1.4 עד 1.8 בקפיצות של 0.1

DIMM default voltage = 2.5 ניתן להעלאה עד 3.2 בקפיצות של 0.1

AGP default voltage = 1.5 ניתן להלאה עד 2.2 בקפיצות של 0.1

אני יודע ששלושת האופציות האחרונות שולטות על המתח למעבד, לזיכרונות ולמאיץ הגרפי. אני יודע שהדיראם פרקואנסי זה מהירות הזיכרונות. אני חושב שהסיפיו קלוק זה הבאס. אני יודע שהקלוק ראטיו זה היחס בין מהירות הזיכרון למהירות הבאס. אם כך ומכיוון שהבאס הוא 4 כפול 100, לא צריך לשנות את סיפיו קלוק ל 166 ולהשאיר את היחס ב 1:1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא את שיטת הבום וגמרנו, מה זה ? תעלה לאט לאט, קח תמעבד לבאס של 133, בדוק יציבות ואז תמשיך לאט לאט, מה זה להעלות ל-166 קצת וולטז' ולצפות שהכל ירוץ חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא את שיטת הבום וגמרנו, מה זה ? תעלה לאט לאט, קח תמעבד לבאס של 133, בדוק יציבות ואז תמשיך לאט לאט, מה זה להעלות ל-166 קצת וולטז' ולצפות שהכל ירוץ חלק...

מסכים, אי אפשר לקנות מערכת ובבום אחד לנסות להלעות אותה לכזו דרגה..לך לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...