בחירת ספק כח לאוברקלוקינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת ספק כח לאוברקלוקינג

snoopdogg

Recommended Posts

שלום

אני מחפש ספק כח חזק לאוברקלוקינג למערכת :

AMD 64 3200

6800GT

Crucial Ballistick pc4000 512MB * 2

הבחירה המועדפת היא אבל מה לשעות ואין בארץ..(מישהו יודע מתי?)

ראיתי שיש בפנדה TAGAN 480 והנתונים שלו נראים טובים מאוד איך הוא בהשוואה לOCZ או ENERMAX495 ?

אגב יש את טאג'ן בעוד חנות חוצ מפנדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע TAGAN מייצרת עבור ,בכל מקרה הספק של TAGAN נחשב טוב מאד.

מספיק לעשות חיפוש קצר בגוגל ולקרוא ביקורות.

פנדה היא היבואנית של TAGAN בארץ תשאל אותם היכן ניתן עוד לקנות.

מאיפה קנית את הזיכרון שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת :

לרייל של 12וואט :

מעבד של 64 אחרי אוברקלוק = מקסימום 9 אמפר

הארדיסק = בסביבות ה3 אמפר לכל אחד (סיגייט לוקחים 2.5 למשל)

כרטיס מסך גי טי = 3 אמפר (אולטרה לוקח בין 4 של סטוק ל4.5 אחרי אוברקלוק)

לוח אם + סידירומים = מקסימום 2 אמפר

בוא נאמר שיש לך 3 הארדיסקים של 120 גיגה כל אחד, אז יוצא לך 9+9+3+2 = 23

עכשיו אם אתה תקנה enermax noisetaker למשל של 375 וואט, שהוא מספק 27 אמפר לרייל, יהיה לך רייל של 14 ורייל של 13- ה13 מחובר ללוח אם ומשתלט על ה11 שהמחשב שלך צורך, וה14 מקבל את ה12 הנוספים, ככה שהספק עומד בצריכת כוח.

זה כמובן כשכל המחשב עובד, כשמחשב נח (idle) הוא צורך הרבה פחות חשמל, והוא בקלות צונח מ30% צריכה מקסימלית של הספק.

מין הסתם עם ההבדלים הקטנים במחירים אתה רוצה להוסיף קצת כסף ולקנות 420 וואט או אפילו 475 וואט אם אתה מתכנן לקנות עוד כוננים קשיחים או לפתוח סרבר.

אני מציע לקחת אנרמקס או אנטק, המערכת שלך לא דורשת הרבה כוח כמו שאתה חושב, ואין צורך להזמין מחול ספק (אלא אם כן אתה רוצה איזה seasonic או , שהם גם חזקים וגם שקטים כמו עכבר מת).

שים לב שרוב הכוח הולך אם יש לך הרבה הארדיסקים, ה6800 לא באמת צורך הרבה חשמל כמו שNVIDIA טענו. (האמת הם שיחררו הודעה לפני כחודש חודשיים שהצריכת חשמל האסטרונומית שהם אמרו הייתה רק הצעה למחשב הכי משוכלל עם הרבה הארדיסקים ועם לא איכותי - שים לב שספק כוח איכותי של אנטק מספר כוח כמו ספק לא איכותי עם 100וואט יותר - אם לא יותר)

תבדוק ספקים עם 2 ריילים של 12 וואט, הם מספקים יותר כוח ויותר בטוחים, תרגיש חופשי לשאול שאלות לפני שאתה קונה.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בפורום של ושם היו אנשים עם בעיות כמו שלי .

כולם שם התלוננו על ספקים כמו TT ו אנטק.

לכל אלה שהיו שם בעיות היו מערכות כמו שלי שכוללות בין השאר זכרונות שצורכים הרבה זרם שלא ציינת (נכון לא ברייל של 12V ).

עשיתי נסוי והחלפתי את הכרטיס מסך והוצאתי סטיק של 512MB והמעבד הצליח לעשות הרבה יותר גבוה.

לכן אפשר להאשים את הספק שהיה לי.

אז עכשיו שידועים לך עוד פרטים , עדיין לא משתלם לחכות לOCZ או לקנות TAGAN , שאפילו לא הזכרת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכרתי את הספקים שלך כי הייתי עסוק בהתקנת ספק חדש, ואני בעיקר מתמחה בספקים שקטים.

לא ידעתי שלפנדה יש ספק TAGAN, והאמת לא שמעתי על הספק מעולם.

תמצא מידע על כל ההתקנים במחשב שלך, תרשום את זה ואת הטוטאל ותראה מה אתה צריך. (שים לב שאני אישית לא מציע לבדוק את הצריכה של החשמל ע"י תוכנות משום שצריכת המערכת שלך משתנה ללא הפסקה, ואתה רוצה את המקסימום התיאורטי שאפילו עם הבדיקות הכי רצחניות המחשב שלך לא יגיע אליהן)

המערכת שלי שונה משלך ואני רואה רק לינק אחד שדומה :

http://www.xbitlabs.com/misc/picture/?src=/images/video/ati-vs-nv-power/6800gt_table-b.gif&1=1

אם תרחרח באתר אולי תמצא מידע על שאר המפרטים. (בשביל לבדוק אוברקלוקינג, תנסה למצוא מעבד כמה שיותר קרוב לשלך ועם המהירות שאתה עושה אוברקלוק)

ההצעה שלי היא לחפש ספקים עם ריילים נפרדים, מדובר בבוסט רציני לכוח שאתה מקבל, אנרמקס זו דוגמא, גם סיסוניק ונקסוס - אבל שוב אלו ספקים שקטים ואין לי נסיון עם הרועשים.

התעסקתי מספיק עם חנויות ויבואנים ואני לא הייתי סומך על כלום אלא אם כן היו אומרים לי משהו רשמי, תמיד יהיה פריט אידיאלי שלא נמצא בישראל, אני הייתי מציע לנסות לראות דווקא אם הספקים הקיימים עומדים בדרישות.

ראיתי גם לינק דומה לא מזמן בפורום שאני פעיל בו של מחשבים שקטים http://forums.silentpcreview.com/viewtopic.php?t=16293

מדובר באוברקלוקינג נמוך אבל הוא מזכיר שהריילים הכפולים לא יציבים במצב של .

גם הזכרת שהכוח מפריע לך לאוברקלוקינג - אתה משתמש בקירור מיים או גז ? (חשבתי שהקור זאת הבעיה העיקרית של אוברקלוקינג)

לא ידעתי שכוח לאוברקלוקינג זאת הבעיה העיקרית שלך (חשבתי שאתה רוצה משהו כללי לצריכות הכוח) אולי שווה לך להיסתכל בפורום בתת פורום ספקי כוח -http://forums.silentpcreview.com/viewtopic.php?t=16293

ניסיתי לתת את הידע שיש לי בנושא, וחשבתי שזה עדיף מלהשאיר עוד טרד עם שתי הודעות של שורה אחת שלא ממש עוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שקירור חשוב מאוד לאוברקלוקינג.

אבל ככל שאתה עושה הצריכת זרם של המערכת עולה בהתאם.

ולפי שהבנתי ברמה גבוהה צורכים הרבה זרם.

תחשוב לדוגמה מה קורה שמחברים את הכרטיס מסך בלי המולקס , אין לו כח לסחוב.

בפורומים באמת מציינים שספקים עם שני ריילים הם קצת בעייתים לאוברקלוקינג.

ותודה על שיתוף הידע שלך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...