אהלן, יש לי ASUS V7700 ועד עכשיו הוא עבד לי אחלה בכל משחק - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהלן, יש לי ASUS V7700 ועד עכשיו הוא עבד לי אחלה בכל משחק

doorman

Recommended Posts

עד שהגעתי ל- SOF2...

תמיד שיחקתי על רזולוציה 1024X768 וב- 32Bit בכל משחק ו-SOF2 רץ לי עם קיטועים קלים.

אני עובד עם WinXP ודרייבר של 6.13 (ככה רשום במאפיני תצוגה) ולא שיניתי שום במאפינים.

השאלה שלי היא האם אפשר להעלות את הביצועים של הכרטיס ע"י כיוון של המאפינים שלו כך ש-SOF2 יעבוד לי חלק ?

תודה רבה לכל העוזרים.

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהגעתי ל- SOF2...

תמיד שיחקתי על רזולוציה 1024X768 וב- 32Bit בכל משחק ו-SOF2 רץ לי עם קיטועים קלים.

אני עובד עם WinXP ודרייבר של 6.13 (ככה רשום במאפיני תצוגה) ולא שיניתי שום במאפינים.

השאלה שלי היא האם אפשר להעלות את הביצועים של הכרטיס ע"י כיוון של המאפינים שלו כך ש-SOF2 יעבוד לי חלק ?

תודה רבה לכל העוזרים.

The Doorman

6.13 זה לא הדרייבר, בסוף אותה שורה יש 4 ספרות, שהן מציינות איזה דרייבר זה בדיוק (לדוגמה, 6.13.10.2942 שמציין את גרסת 29.42 האחרונה של Nvidia).

אני מניח שיש לך את הדרייברים שהם ברירת המחדל של XP, אם לא עשית עדכון ל-XP - תעשה, הוא יוריד לך דרייברים מעט יותר עדכניים (23.11), שיש הטוענים שהם האולטימטביים מבחינת ביצועים, אם כי אני מתשמש בגרסת 29.42 (להורדה באתר Nvidia).

לגבי הפרמטרים שאתה משתמש בהם: תוריד את רמת הסיביות ל-16Bit, זה יעזור מאד, וסביר להניח שלא תרגיש בהבדל הגראפי.

SOF2 משחק כבד יחסית ל-V7700 שלנו (גם לי יש כזה ;) )

בהצלחה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 16BIT ל 32BIT הוא עצום! צריך להיות די עיוור בשביל לא להרגיש בהבדל...

הדרך הכי טובה להתמודד עם ירידה בביצועים של משחקים (חוץ מלקנות מאיץ חדש כמובן) היא להוריד את הרזולוציה בדרגה. תנסה לעבוד ב 800X600X32...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש V7700 Deluxe. אני משחק ב SOF2 ברזולוציה של 1280X1024 ב 32bit עם כל ה settings על האופציה הכי גבוהה שנתמכת בכרטיס והמשחק פועל בצורה חלקה ובלי שום בעיות (בלי שום overclock). אני משתמש בדרייבר החדש של 29.42 תנסה אותו אולי זה יעזור.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על כל העזרה...

הורדתי את הדרייברים החדשים (29.24) וזה כנראה לא עזר, הקיטועים נשארו ורק כאשר אני יורד ל- 16Bit התמונה רצה חלק (אבל נראית פחות טוב).

נאמר פה משהו לגבי , איך אני עושה את זה לכרטיס?

צריך להוריד תוכנה מסוימת ? ואם כן מישהו יואיל בטובו לרשום לינק ?

תודה רבה

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

לאאאאאא!!!!!!!

פורמט מאפשר התקנה חדשה של הדרייברים של הצ'יפסט, מאפשר אירגון מחדש של כל המערכת "וריענון", פורמט הוא הפתרון!!!!!!!!

פורמט הוא הדרך!!!!!!!

RESET ניסית? לפעמים גם הוא פותר כאלה בעיות... (מנסיון) :lol:

(מצטער, הייתי חייב!)

ו O/C לא יוסיף לך יותר ממס' מועט של FPS... אבל מצד שני, עלול להביא למוות של הכרטיס או לאי-יציבות של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...