איזה ראוטר בטכנולוגית G מומלץ ובעיקר קל לקינפוג? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ראוטר בטכנולוגית G מומלץ ובעיקר קל לקינפוג?

rino

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Edimax טובים. יש ממשק קל לקינפוג והראוטר מאוד נוח ובעל תכונות טובות.

1) לדעתי "תסתפק" בEDIMAX - מה גם שהמחיר של 6114W הוא 480 ש"ח (זה המחיר המדויק בזיגזאג)

2) אם אין לך מגבלת כסף\ אתה צריך מכונה רצינית שמתאימה לרשתות גדולות קח משהו יותר "יוקרתי" :P. (cisco\dlink וכו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים: הלינקסיסים לא תומכים בכבלים בארץ, במידה ותרצה לעבור בעתיד. (הכוונה לחיבור עם חייגן - בטח איכשהו אפשר, אבל זה ממש ממש לא OUT OF THE BOX)

ישראל הייתה אחד השווקים הראשונים של אדימקס מבחינה בינלאומית וככזו פיקוק (היבואן הרשמי) לחץ עליהם מאוד בקשר לתמיכה בכל הפרוטוקולים שיש בחיבורים בארץ (למשל L2TP שזה החייגן בכבלים) ככה שיש אפשרות להתחבר לכל חיבור OUT OF THE BOX באדימקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Linksys WRT54G כבר כמעט שנה וחצי והייתי מחובר ב ADSL ועכשיו דרך הכבלים והוא עושה עבודה מצויינת. הוא תומך בכל סוגי החיגנים שאני מכיר ויש לו ממשק גרפי מאוד נוח ואינטואיטיבי. מאוד מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Linksys WRT54G כבר כמעט שנה וחצי והייתי מחובר ב ADSL ועכשיו דרך הכבלים והוא עושה עבודה מצויינת. הוא תומך בכל סוגי החיגנים שאני מכיר ויש לו ממשק גרפי מאוד נוח ואינטואיטיבי. מאוד מומלץ.

חייגן L2TP? ישר OUT OF THE BOX? זה בעדכוני פירם וור של לינקסיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...