אני רוצה לקנות מערכת ביתית כנסו לפרטים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מערכת ביתית כנסו לפרטים

STRENGTH

Recommended Posts

אה אז אני ישכנע את אבא שלי לקנות ב 6 אלף

שירים אני ישמע.

אבל המערכת שלי בעיקר לסרטים אני רוצה לראות שם סרטי .

זה הדבר העיקרי!!

שירים חשוב לי אבל הרבה פחות.

אז עכשיו אתה תוכל להמליץ לי על מערכת טובה מצידי שיהיה 6500 איך שאתה רוצה רק שתיהיה טובה.

ואני יחזור על זה שוב הרבה יותר חשוב לי משירים.

אבל אני רוצה ששמעו שירים יפה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, אני מחלק את התקציב כך:

2200 +/- לרסיבר, 1300 +/- לסאב וופר, 1800+/- לקדמיים, 1200+/- לאחוריים וסנטר. ברור שבקנייה הסופית שלך זה קצת ישתנה כי יהיו לטעמך דברים חשובים יותר ודברים חשובים פחות מאשר לדעתי. ותזכור שלא לקנות כלום בלי לשמוע אותו. יכול להיות שמה שאני וכל השאר פה נמליץ לך יהיה פשוט זבל לדעתך ומה שאנחנו לא נאהב אתה תחשיב לטוב ביותר. כל אחד והטעם שלו.

אני אישית מציע לך למרות הכל להיכנס לרדיו הכוכב ולפיוז סטריאו. יד שנייה יהיה מעולה בשבילך, בעיקר בשביל הרמקולים. ב-1800 שקלים תוכל למצוא זוג רמקולים יד שנייה בני 20 שנה בערך או קצת פחות שישמעו כמו רמקולים שהיום עולים 3000 שקלים ולפעמים יותר. כמו כן, תוכל למצוא 2 מדפיים בני אותו הגיל שיתאימו לך מעולה לאחוריים בתקציב נמוך יחסית כך שתוכל להשקיע קצת יותר בסנטר למשל.

כמו כן, אל תחשוש לקנות רסיברים מתצוגה. המחיר יהיה נמוך משמעותית, והרסיבר עצמו שלא כמו הרמקול כמעט שלא יכול להיפגם במהלך תצוגה. מה גם שאתה מקבל תמיד אחריות מלאה.

רסיברים הייתי ממליץ לך לבדוק את הפיוניר D514 ואת הדנון AVR1803. אל תקנה את ה1804 לא משנה כמה ימליצו לך עליו. הוא לא טוב יותר, רק חדש יותר ולכן עולה יותר, כמו כן דאג לקנות מיבואן רשמי, את הדנון למשל תוכל למצוא במחיר נמוך בכ-400 שקלים מיבואן לא רישמי, אך האחריות קצרה הרבה יותר, ושמעתי כמה אנשים שהתלוננו על האחריות הזו. כשתגיע לחנות אל תתנגד לשמוע שום רסיבר אחר במחיר דומה. ייתכן בהחלט כי כפי שאמרתי תאהב דבר אחר לגמרי ממני.

סאב במחיר הזה לא תמצא משהו מדהים (הרבה אנשים מעדיפים לוותר על סאב, במידה והרמקולים שלהם מסוגלים לתת באס נמוך מספיק. זהו עדיין חיסרון, אך כל אחד והעדפותיו. נסה לשמוע בחנות גם מערכת ללא סאב ותחליט עד כמה הסאב חשוב לך והאם הוא שווה את התקציב). תדאג לקנות מחברה עם שם (לא לפא טכנולוג'י, פיור אקוסטיק ודומותיהן). חברות כמו וורפידל וחברותיה המוכרות יספקו איכות טובה יותר. וורפידל לכשעצמה אינה נחשבת במיוחד בתחום הסאבים, אך בתקציב הזה אני בספק כמה תוכל למצוא מעבר לזה.

אחוריים וסנטר, אני אישית בדעה כי יש להשקיע בסנטר את אותו הסכום שמשקיעים באחורים. הסנטר מעביר המון דיבורים, ככל שהם יהיו מדויקים יותר תוכל להינות מהסרט הרבה יותר. איני מתמצא במיוחד בתחום רמקולים הסנטר שכן לא התענייתי בדבר כבר זמן רב. עבור במספר חנויות ותשמע איזה סנטר מספק אותך ומתאים לך בתקציב, זו תמיד הדרך הטובה ביותר. בנוגע לאחוריים, כפי שאמרתי אני אישית בדעה של יד שנייה, דגם אחד שאני אישית מאוד אהבתי ובטוח שתוכל למצוא ביד שנייה במחיר יחסית נמוך הוא ה-902 של מורדאונט שורט. זהו רמקול מדפי קטן יחסית, לא עומד בעוצמות קיצוניות, אך יודע להוציא צלילים מדויקים להפליא למחירו. כמו כן כיוון שהוא יהיה בתור רמקולים אחוריים הוא לא ייצטרך להוציא באס נמוך ועמוק מאוד כך שלפי דעתי הוא יתאים לך בדיוק.

על קדמיים, אמליץ על מספר דגמים שמתאימים לקולנוע ביתי, עם זאת אני ממליץ בחום גם אם אתה סולד מהעניין לפני שתרכוש רמקולים תיגש ותשמע מה יש חנויות שציינתי להציע לך ביד שנייה. וורפידל דיאמונד 8.4 מתאים מאוד לקולנוע ביתי, אך לא יודע לנפק מדויקת ועדינה. לטראנס וכו' הוא יספק אותך. אך לא למוזיקה שדורשת מהרמקול דיוק והיענות גם לרחש הקטן ביותר. שאני אישית אהבתי מאוד הוא המישן M73. הוא זול מאוד, מתצוגה הציעו לי אותו ב-1300 בסינמה פרדיסו, הוא התעלה על כמה רמקולים יקרים ממנו בהרבה, יש לו דגם יקר יותר M74 אשר עומד בעוצמות גבוהות יותר, בהחלט שווה בדיקה. שאותי הפליא באיכות שלו ובאופי הצליל שלו (דומה מאוד ל-MLP200 שלי) הוא קנדי מבית חברת דלקואיסט, לא ראיתי אותו בהרבה חנויות, רק בהום-קאר לפני מספר חודשים ובחדרה ליד הבית שלי לפני מספר שבועות, אני ממליץ ממש בחום לשמוע אותו. הוא יורד ממש נמוך בבאס (רשום 30hz, אבל אני בספק בקשר למספר המדויק, מה שבטוח הוא שהבאס נמוך יותר ממתחרים רבים בתחום) והוא רמקול מדויק ועדין מאוד בצלילים שלו. לא בדקתי אותו בקולנוע ביתי, אבל במוזיקה הוא הפליא אותי מאוד לטובה. ההספק שלו לא גבוה, אבל כתלות בגודל החדר שלך ייתכן מאוד (בסרטים יש יותר עובדים לכן צריך פחות הגברה לכל אחד) שהוא יספק.

בקשר לכבלים בתקציב הזה אין יותר מדיי אפשרויות, ואין צורך להשיע יותר מדיי. כבלים 2.5 מ"מ לרמקולים יספיקו (אפשר גם לחבר 2 כבלים במקביל, הדבר בהחלט משפר את האיכות עקב הנמכת ההתנגדות פי 2), ואינטרקונקטורים למיניהם ברמה קצת יותר מ-20 שקלים, אבל אל תשתגע שכן רק הכבלים יכולים לאכול לך את כל התקציב.

אני מאמין שלפחות לעכשיו יש לך מספיק חומר לקריאה ולמחשבה.

כפי שאני מתמיד לציין בדיונים מסוג זה:

א: לכל אחד יש טעם שונה לכן ייתכן שאנשים אחרים יציעו לך משהו שונה, וייתכן מאוד כי הטעם שלך יהיה שונה עוד יותר. תסמוך קודם כל על האוזן שלך ורק אחרי זה על אחרים.

ב: אל תקנה שום דבר בלי לשמוע אותו, ומומלץ בתנאים כמה שיותר דומים למערכת הסופית בחדר הסופי בו היא תמוקם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בבסט ביי יש של ADC הם עולים כ 1400 שקל אבל הרמקולים האלה הם פשוט חיות תוצרת ארצות הברית שמעתי אותם ועוד הרבה שעלו פי 2 יותר קניתי את הADC ואחרי קנו עוד שתי אנשים את אותם ADC אבל לא יודע מה שנישמע לי טוב אולי לך לא ישמע טוב ורסיברים של YAMAHA זה דבר מנצח הם פשוט סוסים אני ממליץ בחום אבל מה בחום הם חבל על הזמן שוב כל אחד והטעם שלו ברסיברים של YAMAHA יש הרבה תכונות לסרטים נגיד עם הסרט הוא לא AC3 אתה יכול לשחק במצבים של הרסיבר ואתה תישמע אותו בכל הרמקולים לרסיברים של YAMAHA יש גם אפשרות של 5 STEREO CHANEL וזה טוב לסרטים מאוד אני ממליץ רק YAMAHA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה לי 2000 ש''ח

וזה דרך חבר של אבא שלי.

אבא שלי אומר לי שלא חייב ב 6000 אלף הוא אומר שזה טובים,זה נכון לדעכם?

בכל מקרה אני ילך וישמע.

וסאב וופר יוסיף הרבה לקולנוע שלי? :lol:

איזה יש לי..

אממ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שבמידה והאוזן שלך יודעת להבחין בהבדל בין רעש של סובארו DL לרעש של V12 של למבורגיני המערכת שלך לא תהייה שווה אפילו את השם מערכת ליד מערכת אמיתית כמו שהצעתי לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים כאלה עצומים?!

המערכת שלי לא טובה בכלל?

ולמה היא הרבה יותר טובה יש לה יותר RMS וכל זה?

והשאלה הכי חשובה..

זה יהיה שווה את הכסף מ 2000 ל 6000 האיכות תשתפר בהרבה?

כי אני יודע ש PEERLES טובים מאד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תעצור לרגע...

PEERLESS הינה חברה ישראלית המייצרת באשדוד!

האיכות שלה היא מתחת למינימום ולכן גם המחיר שלה,לדוגמה ניתן כיום לקנות סנטר שלהם ב- 99 ש"ח באינטרנט ושים גם לב שבכל המערכות קולנוע "המושלמות"

שמוכרים בוואלה ובנטאקשן מערכות קומפלט ב- 2000 ש"ח אז מה שנקרא התפוח לא נופל רחוק מהעץ...

אני מצטרף לאנטולי במה שהוא אמר שרמקולים הם לפי האוזן של הקונה כי אין כזה דבר רמקולים יותר טובים שכן אתה יכול לשמוע רמקולים ב- 20,000 ש"ח ולא להיות מרוצה בכלל ובניגוד אתה יכול לשמוע רמקולים של 1,000 ש"ח ולהרגיש שהרמקולים האלה אדירים.

בקיצר לסופו של עניין אתה צריך ללכת ולשמוע את הרמקולים שאתה רוצה לקנות פיזית בחנות.

אני ממליץ על סטריאו סטאר שכן יש להם את המבחר הכי גדול בארץ אם אתה מהמרכז הם יושבים ברחוב ז'בוטינקי בפ"ת.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע.. 3000 שקל זה לא תקציב לקולנוע ביתי... אתה יכול לקנות מערכת סטריאו טובה מאוד בתקציב הזה

המישן M73 הם בהחלט רמקולים טובים אני שמעתי אותם בסינימה פרדיסו ושראיתי 1400 שקל הייתי בהלם.... המישן M73 פלוס איזה NAD C320 יתנו לך סטריאו מעולה וב3000 שקל פלוס מינוס

אם אתה רוצה אז לפי דעתי תקנה באיזה 2000-3000 רסיבר טוב ותתחיל לחסוך לרמקולים כי אין שום מערכת שלמה ב3000 שקל...

רסיברים טובים ב2000 שקל המאראנצ 4400 או ה4500 (לפי מה שהבנתי הוא מחליף אותו) ויש גם נאד מעולה בתקציב הזה... קיצר או שתקנה סטריאו או שתחסוך עוד כסף או שתקנה פירלס ותדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא פשוט בשבילך וחד משמעי

תמתח את התקציב ל3000 שקל לפחות

תקנה רסיבר של לפני דור או שניים יד שניה

פיוניר\דנון\מרנץ\אונקיו מהסדרות הנמוכות יותר יעשו את העבודה בשבילך

זה ייצא בערך 1000 שקל (קצת יותר או קצת פחות תלוי במכשיר הספציפי)

ב1500 שקל תקנה יד שניה קדמיים (סדרות זולות של קף\טאנוי\בי אנד דבליו ויש עוד)

ב500 שקל תקנה אחוריים גם כן יד שניה. מדפיים הכי זולים שתמצא אבל גם כן שיהיו של חברה מוכרת

ותוותר על הסנטר

ברסיבר תגדיר שהרמקולים הקדמיים ישמשו גם בתור סנטר

וכשתחסוך עוד קצת כסף תקנה סנטר

אם תרצה עזרה ממש יותר ספציפית בחיפוש אחר הרכיבים המתאימים וחוות דעת עליהם אשמח לעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...