לאן הגענו - אימייל עם לא פחות מטרהבייט!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הגענו - אימייל עם לא פחות מטרהבייט!!

Prophecy

Recommended Posts

אם אתה רוצה להטעות את כולם שיבושם לך.

1024b = 1Kb

1024Kb=1MB

וכן הלאה....

כי חזקות של 2 זה משו בסט

אלא אם כן אתה יצרן של דיסקים קשיחים, ואז בפרסומים שלך 200GB זה בעצם 200,000,000,000 בתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להטעות את כולם שיבושם לך.

1024b = 1Kb

1024Kb=1MB

וכן הלאה....

כי חזקות של 2 זה משו בסט

לא בא להטעות אף אחד

ניראה לך שאני כזה משועמם להתחיל לכתוב את זה

פשוט העתקתי מהאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YAY טרהבייט... כמה חשוב :)

ממ אבל דווקא להעלות קבצים בודדים ענקיים בGMAL DRIVE נשמע נחמד. את הקבצים האלה אפשר להוריד רק מהמחשב שיש בו את הGMAIL DRIVE הזה או שאפשר גם קבצים מעל 10MB להוריד מכל מחשב דרך החשבון GMAIL? (שהרי מגביל ל10MB לקובץ)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה מכיר יש לי שמה כבר אימיל אבל כל הקטעה בזה זה לעלות קבצים מישהוא אמר לי פעם שאפשר לשלוח עד 500 מגה אבל בטח סתם בולשייט קיצר עם משהוא יודע איך להעלות לשמה קבצים בבקשה שיגיד לי איך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מתי יוצאים הארדיסקים של ברונטובייט? מתאים לי אחד כזה  ;D :xyxthumbs:

אגב יש את My Quick Mail שמציע 3 ג'יגה וגם פופ3 וגם כמה דומיינים וכו

הרי הם יוצאים מנקודת הנחה שאף אחד לא ישתמש בנפחים האלה וגם אם כן בטח הם יבדקו תחשבון ויראו שיש שם חומר לא חוקי יענו וכו עם זכויות יוצרים (למרות שאני בספק שמישהו יעלה לחשבון שלו וכו) ויסגרו תחשבון הזה או משהו.

בכל אופן, טרהבייט עלק, הם יכולים לכתוב גם ברונטובייט זה לא ממש משנה, זה גם ככה לא נראה כמו אתר שיחזיק מעמד למשך שנים וגם ככה אף אחד לא צריך נפחים כאלו, אפילו לא הספאמרים הכי גדולים. (אולי רק ביל גייטס שמקבל 4מליון הודעות ביום חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא שבא תאי דואל גדולים מידי לרשת (אדרבא שיהיה כך לא צריך לדאוג שהוא יתפוצץ ) אלה שהרשת נהיית יותר מידי מהיר בשביל תא דואל (זה בהנחה שאינטרנט מהיר מגדיל את תעבורת הקבצים בן מחשב למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לראות איך הם יסתדרו אם אנשים באמת יתחילו להפציץ אותם בג'יגות על גבי ג'יגות... או שהם יסגרו את השירות או שהם יפשטו רגל :|

בכל אופן, אם ממש מתחשק לכם להעלות קבצים ענקיים ל- , פשוט תחלקו את הקבצים עם winrar לחלקים של 10MB כל אחד ותעלו דרך ה- GMAILFS, זה עושה את העבודה ממש קלה (כל עוד יש לכם Upload מהיר :\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...